Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 "Dva minuta" za sreću

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




"Dva minuta" za sreću  Empty
PostajNaslov: "Dva minuta" za sreću    "Dva minuta" za sreću  I_icon_minitime27.06.10 9:45


Nestrpljivo čekam da vam opet govorim kroz note. Šaljem svoje pesme, kao poruke u boci, što plutaju po ovom moru, koje nas svakog dana sve više i jače veže, neraskidivo, kao što ni zrake sunca prstima ne možeš pokidati.


"Dva minuta" za sreću  52213_zabsergej01-foto-a-stankovic_f
Sergej sa obožavateljkama

Hvala što mojih dva minuta traje već neko vreme - napisao je Sergej Ćetković na omotu novog, albuma „Dva minuta“ koji je preksinoć svečano promovisao u beogradskom restoranu „Kalemegdanska terasa“.

Mnogo prijatelja i poštovalaca došlo je da Sergeju čestita peti album i deset godina na estradi, ali i prinovu, ćerkicu koju su on i njegova supruga Kristina usvojili.


- Postao sam tata i mnogo sam srećan zbog toga. Želim da sreću podelim sa vama - obratio se Ćetković prisutnima sa takvim osmehom i sjajem u oku kakav ovaj pevač nikada pre dolaska bebice u kuću nije imao.

Osim novim albumom Sergej je svoju publiku je obradovao i novim spotom, za pesmu „Znaj da moja si“.

Petar Janjatović je pohvalio nove pesme, istakao da je reč o pravom kvalitetu, a o Ćetkoviću je ispričao:

- Sergej je vaspitan, obrazovan čovek, sa manirima, koji i piše muziku koju izvodi. Atipičan, a zato i uspešan.

U ime najvatrenijih fanova ovog pevača okupljenih oko njegovog sajta, delegat Danka predala je popularnom kantautoru majicu sa natpisom: „Srećni ljudi ne gledaju na sat, oni imaju Sergejeva dva minuta“.




Izvor
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

"Dva minuta" za sreću  Empty
PostajNaslov: Re: "Dva minuta" za sreću    "Dva minuta" za sreću  I_icon_minitime27.11.10 9:06

Nisam neki ljubitelj, ali pesma "Dva minuta" je divna! Smile Jedina domaća pesma koju imam u telefonu. xD
[Vrh] Go down
 
"Dva minuta" za sreću
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čips za 5 minuta
» Jede na svakih 15 minuta
» Makar pet minuta s detetom
» Igre na sreću
» 7 sastojaka za sreću

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: