Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?

Go down 
+5
Rokerka
Kikica
Wind
Mixi
Blizanka
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 I_icon_minitime22.05.10 11:23

First topic message reminder :

Da li je to sebicnost ili ne znam kako nazvati to..ali ja uzivam ..ponekad... kao npr danas.. biti sama samcata kod kuce
nekada sam stvarno sama sebi najbolje drustvo... ne radi se o depresiji.. samo nekad jednostavno mi godi ne pricati ..raditi samo ono sto se meni radi ...nekad ovako napunim baterije.. ne moram biti ni sa cim zaokupljena... samo uzivam... u miru i tisini

... da li i vi razmisljate slicno ili ...?

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 I_icon_minitime01.02.11 23:41

ja ipak mislim da sebične osobe niti nisu niti mogu bit sretne i zadovoljne..niti uživaju u toj svojoj samoći...
dok sam radila falilo mi je malo samoće,ono na kratko ,inače društvena sam osoba i volim bit u društvu,ali onom koje mi odgovara...inače radije ću bit sama nego u bilo kakvom društvu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 I_icon_minitime01.02.11 23:44

vitez je napisao/la:

Imas li potrebu za drustvom, za partnerom, za razgovorom, za zagrljajem....za osmjehom..za....hiljadu drugih stvari koje dobijas od roditelja, prijatelja, zivotnog partnera...djece....?

Po meni je upravo ovo što si naveo sebičnost, jer takva osoba nije s partnerom zato da bi nešto nesebično dala, već da bi uzela... da bi uzela osmjeh, zagrljaj, da bi osjetila nježnost... i hiljadu drugih stvari koje spominješ...

Zašto bi čovjek koji naprimjer cijeli dan hoda po svom vinogadu i obrezuje voćkice i uživa u tome bio sebičan? Ili po kući glanca svoju vitrinu ili radi bilo što drugo što ga čini sretnim? Šta u tome ima sebično?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 I_icon_minitime01.02.11 23:47

tija je napisao/la:
ja ipak mislim da sebične osobe niti nisu niti mogu bit sretne i zadovoljne..niti uživaju u toj svojoj samoći...

E bravo, ovo što si rekla je za Oskara... To je bit ovoga o čemu ja pričam... Sebična osoba je sama, ali ne uživa u tome... chirio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 I_icon_minitime01.02.11 23:53

Pa u tim stvarima i nema nista sebicno....niti sam ja to negdje rekao..

Ali taj covjek koji uziva u vinogradu nije non stop u vinogradu....i ne glanca vitrinu cijeli dan..

po nekad treba popiti i kafu....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 I_icon_minitime02.02.11 12:11

Nema ljudskog bića na ovome svijetu kojemu ponekad nije potrebna samoća, to je sasvim prirodno. To su oni trenuci kada želimo naprosto biti sami sa sobom, sa svojim mislima, bez ikakvih utjecaja sa strane. Ne vidim razloga zbog kojih u tim trenucima ne bi uživali. Uživati u samoći je također umijeće. Jer, u tim trenucima samoće možemo štošta naučiti. Ili se možemo sasvim opustiti. Odlutati u mašti. Na nama je opet izbor.
I moram priznati da mi nikako nije jasno zašto bi samo sebična osoba uživala u samoći.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 I_icon_minitime09.02.11 16:19

Volim biti nekad sama ..i uzivam u tom ..onda napravim spremanje u mislima ...i nekad dodem do jako bitnih rjesenja i s tim usrecim sebe ...ne smatram sebicnoscu ako zelis i volis biti nekad sam u kuci ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Koliko utječemo sami na sebe?
»  Alkoskop: Procjenjuje kada i koliko volite popiti prema vašem horoskopskom znaku
» Test: koliko ste bliski, koliko dobro poznajete svoga partnera
» Umete li da uživate?
» Da li znate da volite i uživate u ljubavi! /test/

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: