Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?

Go down 
+5
Rokerka
Kikica
Wind
Mixi
Blizanka
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime22.05.10 11:23

Da li je to sebicnost ili ne znam kako nazvati to..ali ja uzivam ..ponekad... kao npr danas.. biti sama samcata kod kuce
nekada sam stvarno sama sebi najbolje drustvo... ne radi se o depresiji.. samo nekad jednostavno mi godi ne pricati ..raditi samo ono sto se meni radi ...nekad ovako napunim baterije.. ne moram biti ni sa cim zaokupljena... samo uzivam... u miru i tisini

... da li i vi razmisljate slicno ili ...?

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime22.05.10 11:40

Da,razmišljam slično tj. isto milina mi je kad sam sama,a to je obično jedan dan samo u tjednu i kako me ne bi radovao taj dan samoće,mira,tišine Smile
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime22.05.10 12:33

Posle dugogodisnjeg rada sa ljudima bas mi prija tisina.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime22.05.10 12:51

treba svakome malo mira i vremena za sebe, ja se tad najbolje opustim, jer dok je netko u kuci prekidaju me pa i u razmisljanju nekad.
Ne mislim da je to sebicno kad nakon toga opet imam vise strpljenja za svoje ukucane.
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime22.05.10 13:45

Cijeli dan mi je ispunjen ljudima, bilo da sam kuci ili bilo gdje van nje...evo i kada tipkam na PC-u uvijek ima neko oko mene.....tako da obozavam kada me zapadne da sam sama! Pa nije bitno jel u kuci ili negdje u prirodi....da odmorim misli od ljudskih likova.... Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? 213596
Nema to veze sa sebicnoscu, jednostavno svakome trebaju trenuci mira koje moze posvetiti samo sebi....jer ako nisi dobar sa samim sobom, neces moci to biti ni sa drugima
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime23.05.10 9:29

WIND je napisao/la:

Nema to veze sa sebicnoscu, jednostavno svakome trebaju trenuci mira koje moze posvetiti samo sebi....jer ako nisi dobar sa samim sobom, neces moci to biti ni sa drugima

Svaka čast Wind Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? 462401

Ja nemam toliku gužvu oko sebe..ne davi me se baš puno.. nije kao na kolodvoru kod nas..
Ali malo kada sam baš sama uvijek je dijete uz mene i kada mi se posreći da ostanem sama da se mogu iskljućiti potpuno bez da mislim o ičemu više ni ne znam to raditi onda mi je dosadno jer sam potpuno zaboravila ne misliti na ništa..uvijek mi je ona i što radi ..u glavi...
Ali jučer oni dvoje otišli sami...jaoo olakšanja.. Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? 748534 prvih 10 minuta Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? 12363
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime26.05.10 22:44

Volim kad sam sama kuci, uzivam. Jednostavno, lepse mi je kad sam sama. Pa cak i kad su mi svi kuci, ja sam najcesce u sobi sama.
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime26.05.10 23:58

Ja obozavam samocu..nikad mi nije dosadno kad sam sama.Imam tu srecu da godinama vec zivim sama i super mi je.Tesko bih se mogla navici na zivot sa nekim.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 1:02

Volim nekoliko sati samoće dnevno, dva - tri sata. Baš da bi stalno volio biti sam nema šanse.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 1:04

par sati dnevno ok je al opet ne sama nego sa mojim čupavcem
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 1:07

Goran je napisao/la:
Volim nekoliko sati samoće dnevno, dva - tri sata. Baš da bi stalno volio biti sam nema šanse.

potpisujem,od riječi do riječi
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 1:09

Svi mi pozelimo trenutke samoce, ali u principu u samoci mogu da uzivaju samo sebicne i osobe koje su same sebi dovoljne.
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 1:18

s ovim se ne slažem...znači netko tko živi sam i samoća mu se već uvuće u zidove,to je sebična osoba...poznajem ljude koji su toliko dobri i željni društva a ipak su na neki način u svemu sami...i odgovorno tvrdim da nisu niti sebični niti sami sebi dovoljni
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 1:23

vitez je napisao/la:
Svi mi pozelimo trenutke samoce, ali u principu u samoci mogu da uzivaju samo sebicne i osobe koje su same sebi dovoljne.
Pojasni malo svoju tvrdnju. U tvojim riječima ne vidim ni zrnce logike. Znači ako netko primjerice meditira sam je sebi dovoljan u globalu i sebičan? Trenuci samoće su svakome potrebni kako bi imao unutarnji mir i ravnotežu, to nije nikakva sebičnost.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 1:29

upravo tako,to sam i htjela reći al ti si to bolje sročio...
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 20:43

Goran je napisao/la:
vitez je napisao/la:
Svi mi pozelimo trenutke samoce, ali u principu u samoci mogu da uzivaju samo sebicne i osobe koje su same sebi dovoljne.
Pojasni malo svoju tvrdnju. U tvojim riječima ne vidim ni zrnce logike. Znači ako netko primjerice meditira sam je sebi dovoljan u globalu i sebičan? Trenuci samoće su svakome potrebni kako bi imao unutarnji mir i ravnotežu, to nije nikakva sebičnost.

ja sam mislio da samo nama bosancima treba crtati Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? 12363 Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? 12363

ako pazljivo citas...prvo sam napisao ovo...


Svi mi pozelimo trenutke samoce...


i to je upravo ono sto ti iznosis kao tvrdnju...

a onda sam dodao...i ostalo

"u principu (uopsteno) u samoci mogu da uzivaju samo sebicne i osobe koje su same sebi dovoljne"

dali bi ti mogao da zivis sam?

i kakve to osobe po tebi mogu da uzivaju u zivotu u samoci?

mozda ti ova pitanja malo razjasne moj stav.
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 22:21

čovjek ponekad,zapravo često živi sam jer je ostao bez nekog,jer nema s kim živjeti itd...to ne znači da je sebičan i sam sebi dovoljan...ljudi se ponekad odluče na potpunu samoću i zato jer ne žele druge opterećivati svojim problemima,nego ih sami prebrođuju što nikako ne znači da su sebični...
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
kala
Ljubitelj foruma
kala


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 6757
Godine : 45
Datum registracije : 18.10.2010

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 22:27

Mislim da je vitez mislio na ljude koji uživaju u samoći, da su sebični... a ti ljudi koje ti spominješ Ketice, ne spadaju u ovu grupu ;) Imam rođaka koji živi sam i znam da ne uživa u tome kao i to da nije sebična osoba...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 22:32

Ti se Vitez nauči pisati jasne rečenice. Komentiram ono što si napisao. Da si napisao u potpunoj i konstantnoj samoći, onda bi to imalo drugo značenje. Ne treba mi nitko ništa crtati, pogotovo ne ti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 22:54

Vitez, u krivu si, potpuno si u krivu...

Ako neka osoba ne nađe društvo u kojem bi uživala, pa uživa sama, zašto bi bila zbog toga sebična?

Ja ne živim sama, nikada i nisam, čak obrnuto, društvena sam i imam puno prijatelja, ali radije bih živjela sama i bila stalno sama, nego da boravim u lošem društvu.... Biram prijatelje i nisam uvijek u situaciji da mogu biti okružena njima.

Čak i čovjek koji se sasvim izolira od društva i od ljudi često upće nije sebičan, već samo povrijeđen.... ili jednostavno malo drugačije percipira svijet oko sebe, pa ga društvo odbacuje... takvih primjera imaš koliko voliš dovoljno je samo osvrnuti se oko sebe...

A sposobnost uživanja u samoći i stvarima oko sebe je ustvari moć... jer čak i biljka može biti izvrsno društvo čovjeku koji ju zna i može slušati...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 23:10

Svijet je siroko polje Gricka...

Tesko je ne naci makar jednu osobu na ovom svijetu koja ti ne odgovara...

Ja sam u svom postu naglasio rijec uziva....znam dosta ljudi koje zive same..iz raznih razloga, ali jos ni jednu nisam upoznao koja je uzivala u toj samoci.

Cak i onaj koji je povrijedjen, izolovan, otudjen ..ne uziva u tom stanju...

@Kala mislio sam bas na te ljude...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 23:16

ok, shvatila sam, ali ja i dalje mislim da ne moraju nužno biti sebični ako uživaju u samoći i stvarima (neživim) koje ih okružuju ... :kavica:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 23:19

Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? 462401 ,da mislimo svi isto i ponavljamo stavove drugih, postojanje ovakvih tema i diskusija bila bi besmislena.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 23:24

I to je istina...
Aj reci, zašto misliš da su takve osobe sebične?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime01.02.11 23:35

Pa, sta je sebicnost?

Sebican covjek ili egoista ako hoces...kojem su najvazniji vlastiti interesi, vazan je sam sebi...ne treba mu niko....itd...itd

Imas li potrebu za drustvom, za partnerom, za razgovorom, za zagrljajem....za osmjehom..za....hiljadu drugih stvari koje dobijas od roditelja, prijatelja, zivotnog partnera...djece....?

Sebicna osoba nema takvih potreba...sam je sebi dovoljana, i najbolja...iznad svih drugih....po meni samo takva osoba moze da uziva u samoci Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? 41367
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? Empty
PostajNaslov: Re: Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?   Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Koliko utječemo sami na sebe?
»  Alkoskop: Procjenjuje kada i koliko volite popiti prema vašem horoskopskom znaku
» Test: koliko ste bliski, koliko dobro poznajete svoga partnera
» Umete li da uživate?
» Da li znate da volite i uživate u ljubavi! /test/

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: