Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Umete li da uživate?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Umete li da uživate? Empty
PostajNaslov: Umete li da uživate?   Umete li da uživate? I_icon_minitime13.06.10 17:36

Kako provodite svoje slobodno vreme? Da li po povratku iz kancelarije gledate televiziju dok se ne uspavate, izlazite s prijateljima, rekreirate se, ili se bavite nečim što nazivate i drugima opisujete kao svoj hobi? Nije ni jednostavno ni lako odgovriti na pitanje umete li da uživate. Možda ponajviše zbog toga što o uživanjima i ne treba govoriti; umesto priče o tome uvek je bolje samo - uživati. Onda nema nikakvih nedoumica.
Ukoliko verujete u istinu da je život suviše kratak da biste ga nemilice trošili na uobičajene stvari (prijatne, manje prijatne ili neprijatne, ali pre svega samo svakidašnje), onda ne čudi što ste u stalnoj potrazi za novim uživanjima. To ne znači da svet oko sebe posmatrate isključivo iz ružičaste perspektive, već znači da obožavate zabavu i društvo, da ste osoba vesele naravi koja zaista ume i želi da uživa u životu.
Naravno, nikada ne treba ispustiti iz vida činjenicu da svi pre ili kasnije imamo teške momente u svojim životima, ali oni ne treba da predstavljaju barijeru za zabavu. Dok je zabava u toku, i dok nam je lepo, ponašajmo se kao da problemi ne postoje u našoj neposrednoj blizini. Razočaranja ponekad mogu da ostave neizbrisiv trag, a ponekad se dogodi i da izgubimo poverenje u prijatelje koji su nam bili veoma dragi. Nesigurnost i nespremnost da se upustimo u borbu s tim teškoćama javljaju se same od sebe. A često je potrebno samo malo optimizma da bismo videli kako pozitivnim stavom možemo privući sreću.
Bez obzira na to da li vas je život mazio ili nije, važno je da naučite da se izborite sa svim problemima koji umeju da iskrsnu. Ne morate da budete optimista, ali ne morate da budete ni pesimista koji sve vidi crnje nego što jeste. Važno je samo da čvrsto stojite na zemlji s obe noge, da čuvate svoje najmilije i da se prepustite uživanju u životu.

izvor
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Umete li da uživate? Empty
PostajNaslov: Re: Umete li da uživate?   Umete li da uživate? I_icon_minitime13.06.10 18:30

Iz nekog mog ugla...život je ..to sam ja...familija...dijete...posao.Prijatelji..izlaženje.
Imam dosta obaveza oko djeteta...ali ja i muž nađemo vremena za sebe.Otići na kavicu u kino predstavu,koncert.Muž voli nogomet...ima svoje društvo.Život treba biti šarolik i njegovat u sebi pozitivne emocije ma kakav problem se pojavio.

Volim da imam manje para...a da uvijek nađem vremena za izlete i druženja i putovanja.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Umete li da uživate? Empty
PostajNaslov: Re: Umete li da uživate?   Umete li da uživate? I_icon_minitime23.06.10 17:29

Trudim se biti optimist; što se tiče uživanja u životu, ova me je tema potakla na razmišljanje o tome. Smatram da trenutno ne uživam u životu onoliko koliko bi mogao i trebao.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Umete li da uživate? Empty
PostajNaslov: Re: Umete li da uživate?   Umete li da uživate? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Umete li da uživate?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Voleli biste da umete da..
» Da li i ako da, koliko uživate kada ste sami u kući?
» Da li znate da volite i uživate u ljubavi! /test/

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Filozofija-
Forum(o)Bir: