Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dijete u istospolnoj zajednici

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime04.05.10 9:19

Što mislite o odgoju djeteta u istospolnoj zajednici?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime04.05.10 17:07

Mislim da mu treba nabaviti mamu ili tatu...Da uoci razliku ,ovako ima kloniranog tatu ili mamu...
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime04.05.10 17:14

To se na Balkanu nece desiti, na svu srecu!
Zato sto jednostavno to nije prirodno!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime05.05.10 9:24

na Balkanu neće, vjerojatno. iako ne možemo tvrditi sa sigurnošću. ali u nekim zemljama to postoji. osobno mislim da dijete u takvoj zajednici ne može izrasti u potpunu osobu. uvijek će mu nešto nedostajati.
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime05.05.10 9:28

mislim da to nije dobro za dijete ...i da treba odrastati uz roditelje različitog spola...
znam po sebi,neke stvari jednostavno prepustim suprugu da on poradi s klincem...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime05.05.10 9:32

To stoji Ari,a šta s onom djecom koja nemaju oca?Tko s njima onda poradi...
Ne mislim ništa o pitanju djeteta u istospolnoj zajednici,bitno da je djetetu dobro,da ima ljubavi i pažnju koja mu treba,ako ima to što se mene tiče mogu ga i majmuni odgajati.
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime05.05.10 9:42

S takvom djecom na kraju poradi psiholog...
mislim da dijete ne može da izraste u potpunu osobu bez podrške obaju roditelja...nije bilo pitanje o odgoju djece bez oca ...nego o odgoju djece u istospolnoj zajednici...ja nisam za to...to mi nije prirodno niti normalno
i isto tako mislim da ljubav nije dovoljna za odgoj djeteta...naravno da treba ljubavi al ima i drugih stvari koje su bitne kod odgoja...al da ne ulazim sad u rasprave...a i nije tema o tome...

nisam za to ...i to je moje mišljenje i ne može me nitko uvjerit u suprotno....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime05.05.10 9:47

Ni ne uvjeravam te,ono je bio komentar na tvoje da pustiš mužu neke stvari s djetetom,moje mišljenje je da nije mjerilo da mora postojati otac u cijeloj toj priči,bitan je odgoj i normalnost roditelja.
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime05.05.10 10:03

Ja ipak mislim da u nekoj normalnoj obitelji treba postojat i muška i ženska osoba za odgoj...
ne kažem da samohrane majke nisu dobri roditelji ...al svejedno tom djetetu fali otac...i mislim da na kraju ne može da izraste u potpunu osobu ...jer mu uvijek fali dio njega...

da, normalnost roditelja...izvini al meni nije normalno da su roditelji istog spola....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime05.05.10 10:08

Normalno,šta je danas normalno?

da, normalnost roditelja...izvini al meni nije normalno da su roditelji istog spola...

Onda nemam ti šta za nadodati :;):
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime05.05.10 10:30

neda mi se više raspravljat o ovoj temi...ja sam svoje rekla
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime13.05.10 22:49

Istospolna zajednica nije normalan ambijent za odgoj djeteta, ne odobravam to, to je potpuno neprirodno.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime13.05.10 23:06

Goran je postavio temu o pravima dece.Kako cemo znati da li dete zeli istopolne roditelje?
Naslov u jednom listu: "Elton Dzon sa muzem zeli usvojiti dete".
Da li je ovo o.k., pa makar u pitanju bio i E. Dzon?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime13.05.10 23:38

brunolino je napisao/la:
Mislim da mu treba nabaviti mamu ili tatu...Da uoci razliku ,ovako ima kloniranog tatu ili mamu...


u potpunosti se slazem s brunolinom,ko je tu tata,a ko je mama???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime14.05.10 10:51

Za zdrav razvoj dijeteta to nije dobro, izgube ravnotezu i onda nastaju problemi koje ce vuc kroz citav zivot
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dijete u istospolnoj zajednici Empty
PostajNaslov: Re: Dijete u istospolnoj zajednici   Dijete u istospolnoj zajednici I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dijete u istospolnoj zajednici
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Naučite dijete čitati
» Biste li usvojili dijete?
» Želi li vaš muškarac dijete?
» Neobično ime za dijete
» Kako djetetu objasniti smrt ....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: