Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Neobično ime za dijete

Go down 
+3
Kikica
Alba
Lux
7 posters
Autor/icaPoruka
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime23.02.09 12:48

Neki ljudi su skloni davanju neobičnih imena svojoj djeci, ne razmišljajući pritom kako će djeca biti doživotno obilježena njihovim hirom, čak i ako punoljetni odluče uzeti neko drugo ime. U većini zemalja postoje ograničenja roditeljske slobode izbora imena djetetu, a ponekad se u tome i pretjera poput razvikanog spora koji vodi jedan talijanski par protiv države kako bi im se dozvolilo da svoju djevojčicu nazovu Andrea (u Italiji je to muško ime). No kad su brojevi, kratice, likovi iz crtića i slične stvari u pitanju, mislim da su zakonodavci i te kako u pravu.

Evo jednog primjera preuzetog ODAVDE

Citat :
Dječak po imenu BOČ RVF 26062002 ne može dobiti rodni list

Moskovske vlasti odbile su izdati rodni list šestogodišnjem dječaku kojemu su roditelji dali ime BOČ RVF 26062002, javili su ruski mediji. Dužnosnici su odbili upisati njegovo ime, koje je ruska kratica za "primjerak ljudske vrste rođen u obitelji Voronjin-Frolov 26. lipnja 2002.", kako bi zaštitili dječakove interese.

"To je učinjeno kako bi se zaštitili interesi dječaka", izjavila je predstavnica Matičnog ureda Tatjana Ušakova. Njegovi roditelji trebaju razmisliti o tome kako bi on živio s tim imenom...". Iako u Rusiji ne postoji zakon koji brani davanje čudnih imena djeci, u ovom slučaju zahtjev roditelja je odbijen. Ušakova je izjavila da su se roditelji obratili Europskom sudu za ljudska prava u Strasbourgu, ali da je i taj sud odbio njihovu žalbu.

Kakva imena ste vi dali svojoj djeci ili planirate dati kad ih budete imali?

Moja djeca nose lijepa ali česta i uobičajena imena.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime23.02.09 13:14

To za imena svatko bi trebao sam izabrati ime za svoje dijete......iako su neki pretjerali.......al ko smo mi da sudimo.......i koja su mjerila šta da,a šta ne?
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime23.02.09 13:16

Ali brojevi i kratice? Ili nešto tipa Mickey Mouse?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime23.02.09 13:20

I meni je bezveze pogotovo brojevi...ali ko voli nek izvoli...šta znaš možda če i dijete biti tako ekstremno pa če voljeti ine...haha
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime23.02.09 13:22

U krajnjoj liniji, prišili bi mu prijatelji neki nadimak. Ali zamisli u školi i drugdje kad te službeno prozivaju - BOČ RVF 26062002, dođi i riješi ovaj zadatak na ploči.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime23.02.09 13:26

haha možda ga zbog predugog imena nebi prozivali.......hahaha
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime23.02.09 13:42

hehe... pa ne nikada ne bi dala takvo ime... moja djeca ce se zvati Edina-zensko ili ako bude musko Edim ili Nedim u slicaju da bude hibrid neka to odluci muz... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime27.02.09 18:43

ime kćeri sina arsena dedića je lu....kakvo je to ime?
da nazovem ja svoje dijete mu? Laughing
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime27.02.09 19:34

lee bi shvatila ali lu... ostajem pri svom izboru. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime28.02.09 8:28

eh da...da nazovem svoje dijete mu...lkako bi ga zvao da dođe doma sa igranja? muuu? Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime05.03.09 17:44

Ja imam pozanike koji su htjeli biti fora, pa kćeri dali ime Lu.
Eto, sad ju svi zovu Luja.
Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime05.03.09 17:51

Meni se sviđaju uobičajena imena kod ljudi, ova imena koja prvi put čujem misu mi nešto. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime05.03.09 18:05

Kiki je napisao/la:
Ja imam pozanike koji su htjeli biti fora, pa kćeri dali ime Lu.
Eto, sad ju svi zovu Luja.
Rolling Eyes
bolje luja nego žuja....Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime05.03.09 18:12

mogli su je zvatii Lujka,Lulica... Laughing Laughing
ima tako lijepi imena i pored njih daju neka bez veze , ali fol je biti moderan ... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Neobično ime za dijete Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime05.03.09 18:38

Volim kratka imena,i da se tako ne zove svaka druga osoba...zato će mi dijeca imati kratka i malo "rijeđa" imena... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime05.03.09 18:42

imam dvije malene kineskinje za susjede....
ako želim da mi djeca imaju neko "rijetko" ime, pitam njihovu mamu za neko kinesko...Smile
Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime05.03.09 18:43

Haha korn Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime05.03.09 18:44

Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime08.11.09 22:08

Moja jedna poznanica odlućila djetetu dati ime NONI

....razlog to joj je onako unisex, pošto ne znaju jel cura ili dečko u stomaku.. Neobično ime za dijete 267525
[Vrh] Go down
zeljko
Zagrijao tipkovnicu
zeljko


Male
Cancer Dog
Broj postova : 159
Godine : 53
Datum registracije : 19.12.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime20.12.09 14:08

hahha ime Halaka, Neobično ime za dijete 776231

Neobično ime za dijete 322406 cuo na moru... na plazi, mama zove sina Halakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Neobično ime za dijete 389779
[Vrh] Go down
zeljko
Zagrijao tipkovnicu
zeljko


Male
Cancer Dog
Broj postova : 159
Godine : 53
Datum registracije : 19.12.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime29.12.09 10:32

Felix, ah Neobično ime za dijete 262639 bem ga Ja Neobično ime za dijete 844615
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime02.01.10 12:08

Ja sam resila da cu da imam cetvoro dece i tako sam odredila i po 4 imena koja dolaze u obzir

Goran (znaci ovo je definitivno najlepse ime na svetu...u stanju sam da se zaljubim u nekoga samo zato sto se zove Goran Neobično ime za dijete 12363 ), Jugoslav, Predrag i Dusan

a zenska imena Kalina, Natasa, Danica i Danijela...

Neobično ime za dijete 776231
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime02.01.10 12:16

Ma najgluplje ime ima moja komšinica, zove se PRAŠKA Neobično ime za dijete 12363

I još sam čuo za ime LEDŽIBA Neobično ime za dijete 776231
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime02.01.10 12:19

hahahahah Neobično ime za dijete 12363

Kuma moje drugarice se zove Kaona... Neobično ime za dijete 267216
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime02.01.10 13:08

Mene su moji roditelji zvali Jijek kad sam bila mala... Ponekad me i danas tako zazovu... Što znači ta riječ , odakle i zbog čega je došla ne znaju ni oni... Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neobično ime za dijete Empty
PostajNaslov: Re: Neobično ime za dijete   Neobično ime za dijete I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neobično ime za dijete
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Neobično djelo prirode
» Neobično kretanje leda
» Želi li vaš muškarac dijete?
» Dijete u istospolnoj zajednici
» Kada je prekasno za dijete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: