Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Gavran kao kućni ljubimac

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 0:30

First topic message reminder :

Nešto sam razmišljao da nabavim jednog crnog gavrana i da ga pripitomim, jer sam čuo da su izuzetno inteligentni i da mogu da nauče mnogo više reči nego papagaj.

Tokom vremena postanu privrženi uz gazdu i veoma odani.

I manite se predrasuda da su to crne ptice zloslutnice.Ptica kao ptica.

E sad je problem gde da ih nađem??




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Odg330-1
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 10:37

Iana je napisao/la:
offtopic: vjeruj mi da sam umjesto ''gavran'' kao kućni ljubimac, pročitala ''goran'' kao kućni ljubimac Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 73820
Ma tko bi mene za ljubimca.... haha... Laughing Laughing Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 10:38

Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 12363 Iana leleeee video Goki
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 10:39

uhhhh, dobro je prošlo. Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 73820
pao mi kamen sa srca
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 10:39

Možda me ona uzme za ljubimca... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 10:40

možda Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 31382
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 10:41

Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 12363 Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 10:58

ima li kakve šanse da ja konačno dođem do tog mog kućnog ljubimca??...


ili treba da slomim vrat pentrajući se po drveću??.. confused
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 10:59

Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 12363 ima evo ja i Iana cemo ti ga uhvatiti Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 11:01

čekaj da skinem čarape pa se penjem na stablo Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 11:02

ajde skidaj se...čarape mislim.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 11:02

Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 73820
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 11:03

Iana je napisao/la:
možda Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 31382
Jeeeeeeeeeeeeee.... veseli stolica cheers skočko work cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 11:04

Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Kraeheevo Iana drziiiiii ga Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 73820 Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 11:05

ajme Bleky...što ću sad?
ja još skidam čarape Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 11:06

Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 12363 pa ti to hvatas gavrana ili pravis striptiz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 11:13

Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Beautybirdnativeamerica

evo uhvatila sam dva, vidiš kod mene u spavaćoj sobi jednog na krevetu, a drugi gore na grani Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 11:17

Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 12363 bravo Iana ja ni jednog
[Vrh] Go down
mimoza
Zagrijao tipkovnicu
mimoza


Sagittarius Horse
Broj postova : 316
Godine : 33
Datum registracije : 17.02.2011

Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime18.03.11 4:35

Yana-Ratnica svjetlosti je napisao/la:
offtopic: vjeruj mi da sam umjesto ''gavran'' kao kućni ljubimac, pročitala ''goran'' kao kućni ljubimac Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 73820

i ja bih rado voljela imati njega kao kučnog ljubimca

:ary
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime18.03.11 9:08

vjerujem da bi looool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gavran kao kućni ljubimac   Gavran kao kućni ljubimac - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gavran kao kućni ljubimac
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kunić- kučni ljubimac
» Kucni ljubimac mačka
» Konj kao ljubimac
» Zamorac kao kućni ljubimac
» Kada je kućni ljubimac omamljen...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Kućni ljubimci :: Ostali kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: