Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kada je kućni ljubimac omamljen...

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kada je kućni ljubimac omamljen... Empty
PostajNaslov: Kada je kućni ljubimac omamljen...   Kada je kućni ljubimac omamljen... I_icon_minitime6/2/2009, 20:10

ovako...imao sam provalu i čini mi se da su mi omamili i uspavali psa...
dva tjedna je prošlo od toga i odtada mi se pas čudno ponaša....uopće joj nije do nikakve šetnje, samo se izležava po podu...
jedino me tješi što ima dobar apatit...očito na vlasnika...

jeste li imali kakvih sličnih situacija? jer pričao sam sa veterinarom i kaže da joj ništa ne bi smjelo biti....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada je kućni ljubimac omamljen... Empty
PostajNaslov: Re: Kada je kućni ljubimac omamljen...   Kada je kućni ljubimac omamljen... I_icon_minitime6/6/2009, 17:15

vidim..nitko nije imao iskustva sa ovim... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada je kućni ljubimac omamljen... Empty
PostajNaslov: Re: Kada je kućni ljubimac omamljen...   Kada je kućni ljubimac omamljen... I_icon_minitime6/6/2009, 17:16

Ne...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kada je kućni ljubimac omamljen... Empty
PostajNaslov: Re: Kada je kućni ljubimac omamljen...   Kada je kućni ljubimac omamljen... I_icon_minitime6/9/2009, 14:53

Korny ona kao i čovjek doživljava stresne situacija kao i čovjek , stresno, možda je tužan. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kada je kućni ljubimac omamljen... Empty
PostajNaslov: Re: Kada je kućni ljubimac omamljen...   Kada je kućni ljubimac omamljen... I_icon_minitime5/17/2010, 22:18

Gost je napisao/la:
ovako...imao sam provalu i čini mi se da su mi omamili i uspavali psa...
dva tjedna je prošlo od toga i odtada mi se pas čudno ponaša....uopće joj nije do nikakve šetnje, samo se izležava po podu...
jedino me tješi što ima dobar apatit...očito na vlasnika...

jeste li imali kakvih sličnih situacija? jer pričao sam sa veterinarom i kaže da joj ništa ne bi smjelo biti....
Nešto su morali učiniti ako je pas bio tu a nije reagovo na provalu,moj pas je 5 dana bio jako tužan samo je ležo nije ni jeo ni pijo kad sam imala prijatelje u posjetu,a razlog tuge je njihova ignoracija ,čim su oni otišli on je ponove bio pun života
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kada je kućni ljubimac omamljen... Empty
PostajNaslov: Re: Kada je kućni ljubimac omamljen...   Kada je kućni ljubimac omamljen... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kada je kućni ljubimac omamljen...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gavran kao kućni ljubimac
» Kunić- kučni ljubimac
» Kucni ljubimac mačka
» Izgubljeni kućni ljubimac.....
» Zamorac kao kućni ljubimac

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Kućni ljubimci :: Mačka moj kućni ljubimac-
Forum(o)Bir: