Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Da li padate na zenske suze?

Go down 
+2
Blizanka
jaro1968
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime26.04.10 1:38

Kazu da su suze najace zensko oruzje.
Sta vi kazete da li vas doticu zenske suze, i kako reagujete u takvoj situaciji?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime26.04.10 1:43

ženske suze su postale klasika tako da mu to dođe kao normalno sredstvo za komunikaciju i ništa revolucionarno...
e sad zavisi ako su te suze potaknute istinskom patnjom i boli, Ok, ali ako su motivisane radi neke koristi onda je to sasvim druga stvar...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime26.04.10 1:47

tornado je napisao/la:
e sad zavisi ako su te suze potaknute istinskom patnjom i boli, ...


A ako ni onda ne dolaze do njegocog srca , znaci nije mu stalo do mene kako to da razumem ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime26.04.10 1:50

onda on nema srca... neznam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime26.04.10 1:51

Da li padate na zenske suze? 22424 moguce
[Vrh] Go down
jaro1968
Ljubitelj foruma
jaro1968


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 3073
Godine : 56
Lokacija : najlijepsi zalazak sunca
Datum registracije : 22.06.2009

Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime26.04.10 7:12

iskreno receno DA
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime26.04.10 8:07

na sve suze padam ..suza je suza ..pa bila zenska ili muska...mnogi misle da se zene sluze njima ...ali ja ne bih rekla..samo mi zene smo mozda malo osjetljivije od muskaraca ...nisam plakala skoro nikad ..tj vrlo rijetko..i ja sam se cudila kako mogu plakati na skoro sve ...ali sad znam da nas neki osjecai cine jako osjetljivim ...i kad je velika sreca i kad je nesto malo tuzno ...tu su pune oci suza....e sad kako ko to tumaci ..moze tumaciti kao oruzje ..moze tumaciti kao osjetljivost na sitnice ...ali meni ne trebaju kao oruzje ..a nisam ni osjetljiva toliko..ali nadu se ponekad na nesto lijepo..i na nesto kad mi je jako jako tesko...
Blacky ..ako ne dolaze suze do nekoga..ipak mislim da on ima srca ali ne za osobu koja place

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Da li padate na zenske suze? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime26.04.10 8:30

Rijetko plačem pred nekim to mi je se baš svega par puta desilo evo recimo pred mužem,suze uvijek skrivam za sebe,a ja osobno padam na sve suze jer ne volim kad netko plače i sve bi učinila da tu osobu oraspoložim,utješim..

A za to dal netko nema srca ako ne reagira na suze,ne mora biti da ne voli ili da nema srca,možda je jednostavno takav karakter da se kod njega/nje ne može ništa suzama postići.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime26.04.10 9:03

primijetim dok netko place na silu pa me to ne dira, a ima i one koje se
radi svake sitnice raspizde, meni to samo nervira nist drugo, inace se slazem sa Aninim postom Da li padate na zenske suze? 765992
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime26.04.10 9:43

Ja se rascvilim za svaku sitnicu i zato meni one ne predstavljaju ništa..čisto kao odušak u nekoj bolnoj i dirljivoj situaciji..
Ne pustim ih nikada u javnosti.. no to ne znaći da se oći nisu napunile suzama..
A dok drugi plaču..da bi me dirnuli moraju mi biti jako bliski da se ja nebih osječala glupo u toj situaciji..i kada osjetim suze ili plač nekog koga volim..ne mogu ih spriječiti..ako ništa šmrcam pomalo.
Ako vidim usput nekog tko je u suzama..ovisno o situaciji..ću uskoći utješiti ili nastaviti svojim putem.
[Vrh] Go down
Mishkov
Početnik
Početnik
Mishkov


Cancer Buffalo
Broj postova : 25
Godine : 38
Datum registracije : 29.04.2010

Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime29.04.10 13:34

Padao sam,nekad vise,nekad manje,naucio sam da raspoznam koje su suze iskrene,a koje nisu.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33841
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime20.09.15 1:51

i da i ne...ali da se znalo pasti, palo se...sad što si stariji imaš životne očale, pa je malo teže pasti...ali ne može se nikad isključiti...i nema ga koji nije pao...;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime05.09.16 16:21

jest,   teško  je  vidjeti  da  žena  plače,nekako  te   baš  pogodi, a  još  više   kad  vidiš  muškarca   da   plače tužni
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma
Dalmatinka


Other / Decline to state
Taurus Horse
Broj postova : 3563
Godine : 70
Lokacija : Tamo di je on!
Datum registracije : 01.08.2022

Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime28.01.23 10:16

padam  to ne mogu da prominim kod sebe, ja da vidim bilo koga da place
plakala bi sa tom osobom
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li padate na zenske suze? Empty
PostajNaslov: Re: Da li padate na zenske suze?   Da li padate na zenske suze? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li padate na zenske suze?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Plakanje i vaše reakcije na plač
» Suze u ocima
» Gundulić - SUZE SINA RAZMETNOGA
» Suze na premijeri filma o Toši...
» Argentinski kip Isusa plače krvave suze

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: