Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Plakanje i vaše reakcije na plač

Go down 
+6
Niky
ajmeivana
Alba
Kikica
Blizanka
Goran
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime19.02.09 14:51

Koliko često i zbog čega plačete? Što činite kad netko u vašem prisustvu zaplače?
Ja znam ponekad zaplakati kad me pogodi tuđa nesreća ili kad sam u nekim teškim problemima. One koji zaplaču u mom prisustvu nastojim utješiti i potaknuti da prebrode krizu.
:rida:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime19.02.09 14:53

Ne plačem često,ja kad zaplačem onda sam stvarno u totalnoj banani...
ali kada vidim nečije suze,zaplačem uz tu osobu,jednostavno suza krene sama od sebe tužni ...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime19.02.09 15:07

Ja isto tako ne mogu ostatim ravnodušan na nečiju tugu i probleme.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime19.02.09 15:10

Jojjj mene to pogodi nekada više nego moj bed...bude mi žao kad netko plače ono ajmeeeee :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime19.02.09 15:25

Ja ne plačem nužno kad sam u bedu ... neki dan mi jedna pjesma istjerala suzice na oči. Inače ne pokazujem baš emocije , rijetko se rasplačem u nečijem društvu... zato obično kad govorim o nekim dubokim emocijama suze same od sebe krenu.
A kad neko drugi plače naravno da ga pokušavam utješiti na sve moguće načine Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime19.02.09 16:52

rijetko kad placem, dobro se drzim,vise mi je lose, kad neko drugi place, onda neznam ili bi i ja sa njim plakala, ili bi ga tjesila...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Plakanje i vaše reakcije na plač Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime14.03.09 19:00

Meni se suze pojave čim me netko krivo pogleda, pravi sam plačko. :rida:
Plačem kada djeca plaču na TVu, kada vidim dječju tugu, plačem kada se posvađam s nekim, ali me teško suze odraslih mogu rastužiti. Mislim, pružiti ću toj osobi potpru i uhtjehu, ali ne moram i ja s njima plakati.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime14.03.09 19:27

emotivan pa znam za plakat i za vrijeme tuge i bola, a i za vrijeme sretnih događaja :rida: (to ne znači ta plačem na sapunice i sli Rolling Eyes)
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime14.03.09 19:37

placem...pa neznam..prilicno cesto.... ali nikada (skoro nikada) ne placem od fizickog bola...kada sam skoro slomila nogu nisam ni suze pustila a imala sam trostruki lom i operacija je trajala punih 5 sati.... ali kada me neko povrijedi ili slicno verpalno onda.... eto amazona... takodje filmovi me uguse ali najvise tudji bol.. mrzim kada neko pati a ako neko zaplace zbog mene to nosim na savjesti vjecno.... mrzim plac ali se izgubim kada neko zaplace...posto neznam sta da u tom trenu reknem ja samo zasutim zagrlim tu osobu i zaridam vise od nje.... to im nadam se pomaze..kada znaju da nisu sami... meni licno da...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime22.03.09 19:44

Kad spominješ plač zbog fizičke boli Alba, to mi se nekoliko puto desilo zbog užasne zubobolje i glavobolje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime22.03.09 19:50

Ne plačem često,gore mi je kad netko u mojoj blizini zaplače e onda i ja...na druge sam osjetljivija,a što se tiče fizičke boli plačem jedino kod glavobolje koja je prije znala trajati po 5 dana....
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime25.03.09 14:42

plačem povremeno Smile

najčešće u pms-u ( ne svaki mjesec Smile )
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime25.03.09 15:04

Mene zeza ono što je Ana navela, kad netko zaplače u mojoj blizini, onda i ja moram uložiti silan napor da se suzdržim da i ja ne počnem plakati. Najčešće se potrudim da osobu koja plače razvedrim i nasmijem, ali ako je riječ o nekom velikom problemu koji i mene dirne, onda i ja zaplačem.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime25.03.09 15:06

ja ne, kad je nekome kraj mene teško i/ili plače uvijek nastojim utješiti i pomoći koliko mogu
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime25.03.09 15:10

Zaboravila sam napisati da plačem i kada se smijem, kod mene je plakanje kao dobar dan, valjda višak tekućina ili šta več zaboravio
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime25.08.09 7:32

Joj mene pogađa sve...kad plaču djeca...kad vidim nepravdu prema životinjama...kad netko drugi plače..tješim ga ali ja ne mogu da ne plačem s njim....kad vidim nekoga sretnoga kao nikad...onda plačem od sreče....suzu pustim kad čujem neku pjesmu koja je obilježila moj život u nekom trenutku....suzu pustim kada odem negdje u prirodu ...i tada ponekad neka sječanja naviru i onda samo suze puštam....

A kod fizičke boi ne plačem...onda režim.....kad sam svog anđela rodila...tijekom poroda sam najviše mrmljala..pa je to ispalo kao režanje...kad imam napadaj bubrežnih kamenaca..što je gore nego porod..onda sam vikala...sama na sebe....tako da od fizičke boli ne plačem....podnosim je ..sasvim u redu...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime25.08.09 8:27

slazem se sa nikicom....fizicku bol trpim...nikad ne placem ...niti drugi znaju ..kad me sta boli...osim kad me obori...ali tuda ..tuga i bol ...me toliko dira ..da znam cesto zaplakat ..ako nekom ne mogu pomoci...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Plakanje i vaše reakcije na plač Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime25.08.09 17:31

Od fizičke boli, zubobolja i leđobolja su me znali natjerati da zaplačem koliko je jebeno bilo. zaboravio

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
NeoSky
Totalno relaxiran
NeoSky


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 1071
Godine : 48
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 07.08.2009

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime03.09.09 13:51

uhh plač pa ne znam strašno teško plaćem ponekad bi zaista i voljela zaplakati ali jednostavno nisam taj tip ...pogađa me na druge načine primjera radi zlostavljanje djece mi užasno teško pada i samo čitanje o tome ali nekako suze hmmm prije osjetim bol nešto u obliku grča za tudju nesreću i nepravdu...a opet ima filmova koje su me u tolikoj mjeri dotakli da suze nisu mogle stati(mislim da nadoknađujem Smile )kao npr film Zelena Milja...uvrnuta ptica a štaš tužni
[Vrh] Go down
http://mightysky.bloger.hr/
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime18.09.09 19:31

Ja sam neki sick and twisted emo... doslovno. :S
Ne znam kako bih to drugačije nazvala...
Svaka sitnica me pogodi i svašta uzmem previše srcu, bilo tuđi problemi, bilo vlastiti, svako malo mi suza krene. Prije sam mislila da sam stvarno neki autodestruktivac i da na neki čudan način uživam (koliko god čudno zvučalo) u tom depresivnom moodu... ali stvarno nije tako. Jednostavno sam takav karakter i pomirila sam se s tim...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Suze   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime05.05.10 1:23

Kako se osecate kad vidite da neko place?
Kakav utisak ostavljaju na vas suze?
Sta vas rasplace ?


Zadnja promjena: Bleky; 05.05.10 1:27; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime05.05.10 1:25

Ume da bude dirljivo, naročito kad vidim kako dete plače...
[Vrh] Go down
Gerilla
VIP član
Gerilla


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 10970
Godine : 43
Datum registracije : 28.04.2010

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime05.05.10 1:29

One su odraz nasih osecanja.
Volim suze samo ako su radosnice,u suprotnom...( u suprotnom su nam veliki teret i velika nam je bol)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime05.05.10 1:30

Rastuzim se kad vidim druge da placu..

Suze su tu, svakako, da bi nam pomogle i olaksale teske trenutke.Ne volim sto u zadnje vreme jako puno placem..
[Vrh] Go down
Gerilla
VIP član
Gerilla


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 10970
Godine : 43
Datum registracije : 28.04.2010

Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime05.05.10 1:36

Nesto mi nisu pomogle,niti olaksale...jednostavno,covek mora da nauci da zivi sa svakim gubitkom,sa svakim udarcem,sa svakim bolom...guram nekako,ni sam neznam kako...
A sta sve ljudsko srce moze da izdrzi...(naravno,dok jednom ne pukne)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Plakanje i vaše reakcije na plač Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Plakanje i vaše reakcije na plač
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vaše tijelo je projekcija vaše svijesti – Preuzmite potpunu kontrolu nad svojim zdravljem!
» Rame za plakanje - da ili ne?
» Plac Stara Planina
» Prodajem plac na Zavojskom jezeru
» Lep plac na Fruskoj Gori, Krušedol 16 ari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: