Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Plakanje i vaše reakcije na plač

Go down 
+6
Niky
ajmeivana
Alba
Kikica
Blizanka
Goran
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 Empty
PostajNaslov: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 I_icon_minitime19.02.09 14:51

First topic message reminder :

Koliko često i zbog čega plačete? Što činite kad netko u vašem prisustvu zaplače?
Ja znam ponekad zaplakati kad me pogodi tuđa nesreća ili kad sam u nekim teškim problemima. One koji zaplaču u mom prisustvu nastojim utješiti i potaknuti da prebrode krizu.
:rida:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 I_icon_minitime05.05.10 1:41

suze mogu da pomognu, toliko isto i da odmognu...a često plakanje pređe i u naviku kao jedino rešenje za izlaz iz krize...

I što bi rekao Vuk Karadžić: "Ne vredi plakati nego leka tražiti"...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 I_icon_minitime05.05.10 1:42

Ne znam meni je kad se isplacem mnogo lakse,znam da to ne resava nista ali ..
[Vrh] Go down
Gerilla
VIP član
Gerilla


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 10970
Godine : 43
Datum registracije : 28.04.2010

Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 I_icon_minitime05.05.10 1:46

Tornado...za nesto-jednostavno nema leka...(za nesto kao sto je gubitak voljene osobe)
To je nesto sto nas uvek prati i cega ne mozemo da se otrgnemo.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 I_icon_minitime05.05.10 20:03

Pa ono, zapitam se uvek sta je moglo da ga rasplace, ali ne obazirem se mnogo...nastavim dalje...
Jedino ako je u pitanju drugarica ili neko iz porodice, pricicu i porazgovaracu...ostalo...pa nek se isplacu, na kraju krajeva, bice im lakse...
A mene moze da rasplace i namanja sitnica...to mrzim kod sebe Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 I_icon_minitime05.05.10 20:18

kad vidim da netko place, netko poznat ili nepoznat, probam utjesiti tu osobu, saslusati sto je dovelo do suza, probam nekako pomoci, utjesiti.....

A ja se znam rasplakati, eto jer mi dode tesko, pustim suzu i kao nova sam....lakse mi je
[Vrh] Go down
Sponsored content





Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plakanje i vaše reakcije na plač   Plakanje i vaše reakcije na plač - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Plakanje i vaše reakcije na plač
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vaše tijelo je projekcija vaše svijesti – Preuzmite potpunu kontrolu nad svojim zdravljem!
» Rame za plakanje - da ili ne?
» Plac Stara Planina
» Prodajem plac na Zavojskom jezeru
» Lep plac na Fruskoj Gori, Krušedol 16 ari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: