Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Suze na premijeri filma o Toši...

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Suze na premijeri filma o Toši... Empty
PostajNaslov: Suze na premijeri filma o Toši...   Suze na premijeri filma o Toši... I_icon_minitime30.01.09 10:22

Zagrebačku premijeru filma podržali su svojim dolaskom i slavni producent Andy Wright, Tošina menadžerica Ljiljana Petrović, Tony Cetinski, Nina Badrić, Jacques Houdek, Nikša Bratoš i Žanamari Lalić, a nitko od njih, kao ni ostatak publike, nije uspio ostati nepotresen nakon što su odgledali dokumentarac o posljednjim danima Toše Proeskog i njegovom radu na zadnjem albumu, koji je, između ostalog, snimao i na Jamajci.

Cetinski je objasnio kako je pjesme koje su se našle na novom nosaču zvuka čuo dok još nisu bile gotove.
"Ja sam pjesme čuo još u mobitelu, dok su bile u fazi ideje, još nije bilo tekstova. Ne možete očekivati lošu pjesmu od pjevača koji ima takve glasovne sposobnosti i koji proživi svaku pjesmu. Očekujte samo dobro", rekao je Tony, koji je priznao kako se zbog premijere dokumentarca odrekao rukometne utakmice, iako dosad nije propustio nijednu tekmu Hrvatske, no nije mu bilo teško jer, kako kaže, "zna se što je važnije".

Tošina menadžerica Ljiljana Petrović nije htjela davati izjave za medije jer je "sve već rekla", no pred samu projekciju dokumentarca obratila se okupljenima i zahvalila se svima u ime obitelji Proeski što su došli.

Razgovorljiviji je bio producent Andy Wright, koji je otkrio kako je ovaj dirljivi film pogledao drugi put, te da u njemu vidi i dosta sreće. "Film nije samo tužan, pokazuje i proces u kojem pokušavamo snimiti album. S mojeg gledišta, vidim dosta sreće u filmu. Pogotovo kad smo bili na Jamajci. Bilo je dosta zabave, smijanja i napravili smo vrlo uspješan posao. Meni je album odličan, radim pjesme već 25 godina, a ovaj album mi je jedan od najdražih. Toše je bio divan suradnik i veliki talent", rekao je producent, koji je otkrio kako nakon zagrebačke premijere ide i na one u Ljubljani i Sarajevu, nakon čega se vraća kući.

Nakon premijere dokumentarca ni Nina Badrić nije skrivala svoju dirnutost.
"Potpisala bih pet rečenica u filmu u kojima se i ja kao glazbenica prepoznajem. Dirljivo je gledati jednog mladog čovjeka da daje srce za ono što živi, a to je glazba. Samoća je sastavni dio glazbe, to je fenomenalno rekao njegov suradnik, baš kao i to da je tanka granica između pameti i jednog ludila koji te obuzme. Istina je da ljude ne možeš prevariti, ali dati srce ovako kako je mogao Toše ne može svako, zato je bio poseban i jedinstven", rekla je Nina, koja je otkrila da je čula pjesmu The Hardest Thing, te da će jako rado poslušati ostatak albuma.

Inače dokumentarac The Hardest Thing – korak do svjetske slave u hrvatskim se kinima počinje prikazivati od 12. veljače. Oni koji do 28. veljače kupe CD Toše Proeskog od dm-a će dobiti i ulaznicu za dokumentarac.

Na albumu se nalazi 10 pjesama, od kojih su dva dueta, jedan s Tošinim nećakom Kristijanom (My Little One), a drugi s Giannom Nannini (Aria).

Zanimljivo je i da je dio filma snimljen u Hrvatskoj, točnije u Dubrovniku, za koji je Toše Andyju Wrightu rekao da je najljepši grad u Hrvatskoj.



https://www.youtube.com/watch?v=wgRCJPs2ZKA
https://www.youtube.com/watch?v=zc1yXR0jelI
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Suze na premijeri filma o Toši... Empty
PostajNaslov: Re: Suze na premijeri filma o Toši...   Suze na premijeri filma o Toši... I_icon_minitime31.01.09 11:22

Tko ne bi zaplakao za njim, dao bi svoj život da on oživi.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Suze na premijeri filma o Toši...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Plakanje i vaše reakcije na plač
» Suze u ocima
» Da li padate na zenske suze?
» Gundulić - SUZE SINA RAZMETNOGA
» Suze svetog Lovre večeras na nebu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: