Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kad vas pravi prijatelj izneveri

Go down 
+10
LuckyM5
Gracija...
Blonde
mobile
joker11
Goran
sime
Kikica
Blizanka
Rokerka
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime21.04.10 18:05

First topic message reminder :

Vodila sam se onim, da kazem "pravilom", Jedan - ali vredan. Mislila sam da sam dobro izabrala. Imam, ili imala sam drugaricu...prijateljicu, pravu prijateljicu. Bila je uvek tu za mene, ako nista drugo barem da me saslusa i kaze mi kako sam budala jer se nerviram oko sitnica. Sto se kaze i u dobru i u zlu, uvek smo sve radile zajedno...bile smo samo NAS DVE...za treceg mesta nikad nije imalo. Ali, u poslednje vreme primetila sam kako se nas odnos hladi. Ustvari, neki njeni postupci, koji nimalo ne prilice pravoj prijateljici su me naterali da razmislim, da li mi je ona uopste i prijatelj.
Sad me zanima, sta onda kada shvatite da vas "pravi prijatelj" nije cak ni prijatelj? Sta da uradim? Sta bi ste vi uradili da shvatite da onaj sa kim se druzite ne zasluzuje vase poverenje?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime07.03.11 13:27



U pravu si da sam sebe samo mozes iznevjeriti zasto nisi prepoznao nekad nesto ...ali nekad ma koliko bio mudar ne mozes odmah prepoznati te neciste namjere...jer nekad ne pomisljamo da ljudi vole glumiti i igrati se sa emocijama kojih nemaju ...
a i dalje mislim da pravi prijatelj nikad nas ne bi trebao iznevjeriti ni u cem...ako nas iznevjeri onda nije ni bio pravi prijatelj ..nego osoba koja je bila uz tebe ono da ubija vrijeme ....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime07.03.11 13:36

Kao da smo djeca u prvom razredu osnovne škole, pa pričamo o tome što kad nas pravi prijatelj iznevjeri....
Tko nas je iznevjerio? Ili što? Naša očekivanja, pretpostavljam. Ne osoba, nego naša očekivanja. Mi sami. Kriva percepcija.
[Vrh] Go down
joker11
Početnik
Početnik



Pisces Monkey
Broj postova : 1
Godine : 32
Datum registracije : 22.07.2011

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime22.07.11 21:07

..]Isto tako sse meni desilo s mojim takozvanim prijateljem kojeg sam bratom smatra....Bit je taj da oni ne razmisljaju o pojmu prijateljstva...mozda je stvar u korisiti....ili ljubomori....moj prijatelj je izda svoja obecanja,jer je na curu naletija...i govorija je ssve suprotno onom sto je sad napravija,tj zapostavlja me postupno....al fala Bogu meni je sad lakse makar...mi je za...ali on ad mene krivi...a nije uvidija ssto je napravija
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime22.07.11 21:46

poslusaj ti mobile-a znam da ti je lakse ali da teras ti tu u p.m bice ti jos lakse veruj mi izvinjavam se na recniku i tebi i adminima mada su admini moji naj prijatelji sto se njih tice nema problema tako ti kazem to ti nisu nikakvi prijatelji pravi prijatelji su goran kikica blizanka ketica i moji forumasi voli vas mobile.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime31.07.11 18:19

Kad me iznevjeri ..prekrizim ga za sva vremena Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime31.07.11 19:09

ja gateram u p.m i tu je kraj
[Vrh] Go down
Blonde
Ljubitelj foruma
Blonde


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8121
Godine : 38
Datum registracije : 30.08.2011

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime01.09.11 12:35

Desilo mi se jednom, u pitanju su bile neke gluposti, dva puta sam presla preko toga a treci put je bio kraj. Jer mi je nekad teze preci preko sitnice upravo zbog toga sto je to toliko nebitno da se zaprepastim zasto je to uradila... Godinama smo bile zajedno, dijelile sve sto imamo (osim decka naravno ) a ona pada na testu gluposti... Vise nismo ni u kakvom kontaktu i ne gledamo se...Jednom kad iznevjeri, opet ce, kad-tad!
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime06.09.11 15:30

Kada me iznevjeri i jako me povrijedi ne prelazim preko toga.
Jednom sam u jednom danu prije 13 zatvorila sva vrata jednom prijateljici. Dogodilo se što se dogodilo, nije bio nikakav dečko ili neka gluparija u pitanju, jednostavno neznam, krive smo obje jer nismo dovoljno komunicirale, brdo stvari smo prešučivale jedna drugoj u dobroj ili nekoj drugoj namjeri sad je gotovo, i bilo je valjda samo pitanje dana.
Znam samo da i danas kad se sretnemo, a sretnemo se jednom u 3 godine jedna drugoj se ispričavamo i žao nam je i postoji ona neka veza što nas je vezala i tada , ali jednostavno ja to nisam i dan danas njoj ne mogu preko toga prijeći.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime18.09.11 18:58

Kad me iznevjeri ...ne mozemo vise biti prijatelji nego samo poznanici koji se s vremena na vrijeme sretnu u prolazu sva sreca nemam takvih puno

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime18.09.11 21:24

samo zaćutim i tu je kraj
[Vrh] Go down
Gracija...
Ljubitelj foruma
Gracija...


Female
Libra Cat
Broj postova : 5009
Godine : 36
Datum registracije : 10.08.2011

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime18.10.11 21:25

Čačne, zagrebe, napravi ono što zaista ne treba i na kraju krajeva iznevjeri -
nema tu vamo-tamo - tu je kraj..
Nema opraštanja, mirenja.. Proradi inat i onda ga možeš j---!
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime08.12.11 0:16

prijatelj je kao vino. Što stariji to bolji. Za prijatelja pravog steći trebaju godine. Za mene je to dug proces. Ne mogu u jednom danu nekog upoznati i skočiti mu oko vrata kao da smo 100 god prijatelji. I onda kad to postigneš a taj te netko iznevjeri. Boli. Ja sam za oprost iako taj ti više nikad neće biti kao prije ali ni onaj novi prijatelj ti neće biti ni upola kao taj stari iako si se opekao. Prijateljstvo treba njegovati kao i sve ostalo. Nikad nećeš naći osobu koja te ama baš u ničemu neće iznevjeriti. Jer takva osoba ne postoji . E sad je samo pitanje preko čega možeš i želiš preći a preko čega nemožeš.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime17.05.12 23:07

Svakom se desi greška, ako nije pretjerana i prijatelj se zbog nje ispriča i pokaje onda se pređe preko toga. A ako te svjesno iznevjeri i ne kaje se zbog toga onda ti nikada i nije bio prijatelj.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Otelo
Ljubitelj foruma
Otelo


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5039
Godine : 62
Lokacija : Skoplje.. MKD..
Datum registracije : 10.05.2012

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime02.09.13 11:11

desava se i to no to nije proces koji se zavrsava.. sve se vrti u krug... danas ce on mene sutra ce neko drugi njega,,i sve u krug...
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33523
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime28.10.14 11:39

i to je za ljude i dešava se...a, što...razmisliti pa donijeti stav...ne trčati pred rudu...pitati se što ga/ju je natjeralo na to, koji razlozi i uzroci...pa tek onda vidjeti što dalje...i poći od sebe, možda smo mi to isto tako mogli da uradimo u toj situaciji...nitko nije savršen, najmanje mi sami, pa tek onda prijatelji...kafa
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime21.12.14 23:28

mobile je napisao/la:
ja gateram u p.m i tu je kraj


mobile je napisao/la:
samo zaćutim i tu je kraj
e ajd ga sad skontaj kad mu je kraj Laughing


Rokerka je napisao/la:
sta onda kada shvatite da vas "pravi prijatelj" nije cak ni prijatelj? Sta da uradim? Sta bi ste vi uradili da shvatite da onaj sa kim se druzite ne zasluzuje vase poverenje?

Kad shvatim da takvi "prijatelji" vise ne zasluzuju moje povjerenje odmicem se od njih

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kristina92
Ljubitelj foruma
Kristina92


Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 3476
Godine : 50
Datum registracije : 13.09.2014

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime21.12.14 23:32

e nakon toga mi više sigurno nikad nije pravi prijatelj
[Vrh] Go down
LucianBorec
Početnik
Početnik



Male
Leo Buffalo
Broj postova : 11
Godine : 38
Datum registracije : 27.07.2020

Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime30.07.20 13:44

Izdaja je pojam koji ima individualnu definiciju za svakog od nas. Za mene to uključuje laganje i licemjerje. Kad dvoje ljudi pogrešno prosuđuju jedni druge, sve se mijenja i više ne mogu biti sretni zajedno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad vas pravi prijatelj izneveri   Kad vas pravi prijatelj izneveri - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kad vas pravi prijatelj izneveri
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Da li ste pravi prijatelj ?
» Pravi prijatelj te povrijedi samo jednom...
» Gay prijatelj
» Vaš najbolji prijatelj
» Rijecni prijatelj Braco

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Kompleksi, fobije i frustracije-
Forum(o)Bir: