Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo?

Go down 
+7
bonaca
Bobby
Kikica
Puky
Rokerka
Goran
Niky
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo?   Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo? - Page 2 I_icon_minitime14.04.10 9:54

First topic message reminder :

Za neka prijateljstva potrebne su godine za neke meseci , sati dok sa nekima se razumemo od prvog trena kao da ih poznajemo celi zivot..

Koliko vama treba vremena da mozete reci da ovo mi je prijatelj?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
mexx
Zagrijao tipkovnicu
mexx


Female
Taurus Buffalo
Broj postova : 396
Godine : 38
Lokacija : tu i tamo
Datum registracije : 21.02.2011

Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo?   Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo? - Page 2 I_icon_minitime21.02.11 19:29

Razdvajam prijateljstvo i poznanstvo.Ali,pri prvom susretu procenim da li ta osoba ispunjava sve moje kriterijume za prijateljstvo.Vrlo sam oprezna u sklapanju prijateljstva preko net-a.Njih je vrlo malo sa kojima sam bas-bas.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo?   Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo? - Page 2 I_icon_minitime21.02.11 19:31

Događaju li ti se pogrešne procjene? Smile Jer znamo da ljudi ponekad glume i lažu. Pogotovo pri prvom susretu u kojemu žele ostaviti dobar dojam.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mexx
Zagrijao tipkovnicu
mexx


Female
Taurus Buffalo
Broj postova : 396
Godine : 38
Lokacija : tu i tamo
Datum registracije : 21.02.2011

Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo?   Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo? - Page 2 I_icon_minitime21.02.11 19:45

Meni ne.Pre svega osobu gledam u oci i dovoljno mi da po pogledu procenim da li je osoba prijatelj ili ne.Do sada nikada nisam pogresila.Vrlo lako ih procenjujem po nacinu pricanja.Ako na startu (pogotovo zenske osobe) pocnu da susure i da govore u stilu "e jesi cula.." automatski ne dolaze u obzir za neko dublje prijateljstvo jer ih smatram trac-damama.Isto tako ce sutra i mene onda da ogovaraju.Sa takvim ostajem na poznanstvu i strogo pazim sta reci pred kojom od njih.
Sto se tice muskog dela,sa njima mnogo lakse sklapam prijateljstvo.Naravno i tu pazim s kim se upoznajem.zato imam samo 2 (prava) prijatelja.Ostali spadaju u grupu poznanici-drugari i osobe sa kojima mogu popiti kafu.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo?   Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo? - Page 2 I_icon_minitime21.02.11 20:38

Bravo za tebe, znati dobro procijeniti ljude vrlo je bitna kvaliteta u životu. Smile bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo?   Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko Vam treba vremena da skapirate Prijateljstvo?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Prijateljstvo je stalno na testu jer nemamo vremena jedni za druge
» Titanic - treba vremena da se postupi ispravno
»  Koliko vremena provodite s roditeljima na dan?
» Koliko vremena provedete s roditeljima?
» Koliko Biblija treba koštati?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: