Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vaše želje, primjedbe i prijedlozi

Go down 
+40
MiKi
zeljko
jaran
Rokerka
gadafi
D_DoLL
californiamen
Zenga
mala_djevojka
sime
roby124
Antonio
DuREx
DjBjelovarcanin
jaro1968
Benchy
Niky
goc
Shtiriputanac
Staša
sanjich
Cynic
bittersweet
Yo
Ary
Kikica
Blizanka
Maisie
king_in_crimson
Lux
krave su ljubičaste
DJ Tea
Lajka
vanja
Slavonac
boomba
Kizo
Zlatko
velikamala
Goran
44 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime25.09.08 1:38

First topic message reminder :

Vaše prijedloge za poboljšanje kvalitete ovog foruma, kao i primjedbe i
želje upisujte ovdje.

sunny
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime30.07.09 18:08

Hvala.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime01.08.09 17:24

Ja mislim da ne trebe se brisati,nek svi vide forumaši jer smo dobri s Kate,a nekih nema sada.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime01.08.09 17:37

Ovo nije tema za nečije oproštaje sa forumom. Kate i Korn su mogli otvoriti temu
za to ili to učiniti na nekoj drugoj temi. Uz sve gadosti koje su mi danas i posljednjih dana činili još se prave i neke žrtve sad. Istina je jedna, a zlobnici neka i dalje uživaju u svojoj zloći, ovdje više neće.
I opet brišem kornov post i od ovog trena su on i kate trajno banirani.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime01.08.09 22:35

Ja isto dajem ostavku na svoju dužnost admina ... mislim da je svima jasno zašto. Žao mi je, ne želim biti više dio ovog foruma.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime01.08.09 22:41

Zahvaljujem na dosadašnjoj suradnji, adio tana. bye

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime01.08.09 22:48

Goran je napisao/la:
Ovo nije tema za nečije oproštaje sa forumom. Kate i Korn su mogli otvoriti temu
za to ili to učiniti na nekoj drugoj temi. Uz sve gadosti koje su mi danas i posljednjih dana činili još se prave i neke žrtve sad. Istina je jedna, a zlobnici neka i dalje uživaju u svojoj zloći, ovdje više neće.
I opet brišem kornov post i od ovog trena su on i kate trajno banirani.
onda baniraj i mene, doviđenja Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime02.08.09 10:44

Tebe nemam razloga banirati Teo, ciao, hvala na dosadašnjoj suradnji.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 16:01

ovako.... nikada nisam mislio da ću morati doći nešto objašnjavati na forum sa novim nickom, ipak je jedan jedini korny...
a ostalo je toliko toga za reći, jer vidim da smo kate i ja prikazani kao najveći negativci....
očito je to tako kad se zakačiš sa goranom.... svi su negativni, a on je oličenje pozitive...

blizanko.... zar ti toliko smeta topic u kojem se opraštamo od foruma? jel ti to adminska "slava" zabliještila toliko u oči da više ne vidiš neke stvari? ja stojim iza svakog svog posta.. iza svake svoje rečenice napisane na msn-u.... smatram da je nakon svega ovoga što se dogodilo moj obraz ostao čist.... nikada nikome nisam zlo napravio... nikada nisam tračao o nekim ljudima...
do mene je došlo samo jedno, i mislim da ti znaš što.... jer mi je žao što si "plakala" preko msn-a... ako si plakala...ali mislio sam da trebaš znati...
žao mi je što su otišli sa foruma svi oni ljudi koji su bile dobri duhovi oovg foruma.... jeste li primijetili da ljudi odlaze jer nema pojedinaca? žao mi je, ali mislim da na ovom forumu više nikada neće biti onakve zajebancije kakva je nekad znala biti, kad bi se svi okupili....
žao mi je što se najviše tipkalo preko pp-a... poruke su očito jednostavno šibale, nitko nije znao reći ne.... i blizanko, nemoj mi govoriti da smo trebali riješiti to svi... jer ja sam pokušavao napraviti da se nešto riješi, da ne ispadne kate jedini krivac za sve... i kakve sam odgovore dobio... sve forumašice su ispale svete... svetice... a kati pun msn i pp trača... rekla mi je to jer joj je bila puna kapa...

gorane.... nakon svega ja ti ne mogu reći da si mi prijatelj, pa makar virtualni.... jer toliko si me popljuvao u ova zadnja dva, tri dana koliko sam baniran, da ja ne znam što na sve to reći.... nikada ti nisam mislio zlo...
nikada nisam širio tračeve o tebi... znao sam samo jedan, jedini... koji je došao do mene.... ali, u početku sam mislio da to nije istina jer je sadržavao neke bolne činjenice... ne toliko bolne meni, nego sam odmah pomislio na osobu o kojoj se radilo... a radilo se o jednoj dobroj duši foruma, koja je nakon svega ostala uz tebe... očito si joj rekao da je to još jedna u nizu laži....

nakon svega što se dogodilo, svima mogu poručiti da se ne pokoljete na forumu... jer su očito ostale najveće tračare...

ne bi me čudilo i da forum napuste još neki ljudi... a onda ostaju samo goran, blizanka, kiki, ariela i par duplih nickova....

nadam se da će se najprije ovo pročitati, pa tek onda izbrisati....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 16:08

Neda mi se ovo ni čitati, čim vidim od koga je, kad ste se jednom oprostili, prvenstveno vas dvoje ljigavaca korn i kate, imajte toliko razuma i dostojanstva i nestanite trajno odavde. Neka ovaj tvoj post korn doista bude i zadnji, stvarno niste zanimljivi, niti interesirate koga više na ovom forumu. Kupajte se dalje u svojoj zlobi i jadu, ne dolazite ovdje više, banirani ste pod svakim nickom - trajno.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 16:12

nije mi namjera korn ovo brisati....brisala sam ...samo zelje i pozdrave...smatram da svak ima pravo reci svoje misljenje....i sto se mene tice ovo ostaje....sto se tice prijateljstva ja ipak mislim da ima jos divnih ljudi ...koji su tu i koji ce doc ...bez duplih nikova....zao mi je sto ste otisli ...ali vas izbor ...ja da sam se pitala ne bi niko otisao
...korni plakala sam ....ali ne bi o tome ....ostala sam ...i ostacu...sta god vi mislili o meni ....pozzz valjda se opet nekad tipkamo ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 16:22

Ma možeš si misliti, ja ne tipkam s nikim tko me proziva za bilo šta, ne moraju se javljati niti me pozdravljati.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 16:28

Tako je Kiki, ni ja ne želim nikakav kontakt s takvim "ljudima", neka se kupaju u svom jadu i bijedi odurne zlobe.
Proganja ih nečista savjest, pa se bore, vračaju.... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 16:33

Evo kako vidim..situacija je opet napeta...kao što svi znate ja sam nova ovdje...ali u ova zadnja dva dana moram priznati da mi jako fale Kate..Korn..Ana...jer s njima sam se taman počela upoznavati i uvijek smo se dobro zabavljali...svi su mi dragi..ali već sam tamo negdje napisala tko su mi najbolji prijatelji na forumu...napisala sam tko bi mogao biti i njih troje se tamo nalaze...među ostalima....žao mi je što se sve tako završilo..iako ne znam o čemu se radi...niti tko je koga tračao niti radi čega..moram reći da se još jedanput dokazalo...sve se ovo zbog brzog jezika dogodilo...nitko nije razmišljao....
Ovo je mjesto gdje bi se trebali zabavljati..raspravljati...ma hajde čak i poriječkati...ali ne ovako...meni je stvarno žao.....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 16:37

Samo veselo Niky, negativci su već nestali iz mojih misli, želim samo zabavu ovdje, ti si dobrica i samo opušteno! festa

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 16:41

Je upravu si i da znaš najviše gluposti se dogodilo, jer su ljudi licemjeri i gledaju previše što drugi rade.
Da si Nikyce, Jadranka Kosor ili ONa Čičolina... tako me briga..radi što god tebe volja, tvoj je život i ti ga živiš i ja tebi nemam prava govoriti kako bi ga ti trebala živjeti, jel tako. Dobro kažeš tu smo da s ezekamo i zabavljamo,jer ja tako mislim i dalje.
I ti si meni simpa isto i nadam se da češ ostati tu s nama i da će mo s e i dalje dobro zekati, ovo će proći, kad se strasti malo smire.. :;):
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 16:45

Prošlo je ovog trena Kiki, jer ono dvoje zlobnika ima trajni ban, pod svakim nickom. Zaboravljeni slučaj su. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 16:54

Meni nije jasno zbog čega imaju potrebu objašnjavat se i staln0o se vraćat...mene prozivaju iz neznam kojeg razloga...nit sam ikad tračala niti je do mene došao koji PP sa takvim sadržajima...no...kako im drago...svaka budala ima svoje veselje....nevolim kad me se proziva bez razloga... madd

e da...ako im se ne sviđa na ovom forumu zašto se onda vraćaju???? confused
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 16:56

Ariela Laughing ..... cheerup ..izzzyyyyy
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 16:58

jao mogla bi nekog natamburat sad...čisto iz dosade.... Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 17:11

Imam jedan prijedlog, da popijemo zajedno pivce u bircu koje ću sad donijeti i da više ne spominjemo one koji spomena nisu vrijedni. :;): party duga festa

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Yo
Zagrijao tipkovnicu
Yo


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 260
Godine : 38
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 22.06.2009

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 22:27

Nisam bas u toku,al vidim da se svađate kao mala djeca oko igracke. Pa ovo je strasno,na svakom mogucem forumu se ponavljaju iste stvari. Zar je moguce da se ljudi toliko svađaju,stvarno se neki toliko uzive u taj virtualni svijet.
Al sto je najbolje uvijek najase na jednog od globalmoderatora Smile
Pa ljudi ima toliko forma,ako vam se ne sviđa taj,odi na drugi.
Sviđa mi se jedino sto Goran drito kaze u glavu i bana forumase. Ja sam uvijek isla na neki kompromis samo kako bi zadrzala forumase. Stvarno izgubis zivce radi budala,umjesto da s ostalim forumasima uzivas Smile

Ovo je stvarno dobar forum,ne dozvolite da ga pojedinci uniste.
[Vrh] Go down
http://www.do-kraja.com/dforum/
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 22:41

Nećemo Yo ...ne brini se... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime03.08.09 22:41

Hvala ti lijepo Yo, imaš pravo. Nije bitan ni broj članova, ni postova, bitna je dobra atmosfera i prijateljstvo. Nikada neću dozvoliti torturu zlobnih pojedinaca, oni koji su krenuli iživljavati na drugima kroz zlobu i pakost, ne samo da su banirani, nego su i trajno izbrisani kao članovi.
Neki koji su napisali da odlaze su mi se danas javili, poručujem im da su ljudi dobra i čista srca uvijek dobro došli ovdje, samo nemojte slušati ono dvoje trečera i sve možemo razjasniti uz prijateljski razgovor. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime04.08.09 8:03

Yo dopadas mi se .... veseli ...a sto se tice foruma ...ovo je stvarno dobar forum i takav ce i ostati dok je gazda ovakav ....nikad nije bitan broj ...forumasa ...bitno je kako se osjecamo na njemu ...i bitno je da su forumasi dragi...i dobri ...i meni nije jasno ...ako se ko me ovde ne dopada ....ne treba posjecivat ovaj forum ni kao gost...a mi koji smo tu ipak se lijepo druzimo....
i svima zelim dobru zabavu ... big hug

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime04.08.09 8:36

Tako je Blizanko. Kome se ne sviđa ovdje, ne mora ni kliknuti na ovu stranicu.
Svatko čista srca je dobro došao ovdje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe i prijedlozi   Vaše želje, primjedbe i prijedlozi - Page 19 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaše želje, primjedbe i prijedlozi
[Vrh] 
Stranica 19 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja
» Vaše porno ime
» Što znači vaše ime...
» Bizarne posljednje želje osuđenika na smrt
» Vaše novogodišnje odluke

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: