Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu?

Go down 
+9
Dita von Teese
Rokerka
sanjich
Kikica
Ary
Niky
Blizanka
Zlatko
Goran
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu?   Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 I_icon_minitime14.07.09 12:26

First topic message reminder :

Smatrate li da se u virtualnoj komunikaciji ponašate potpuno isto kao i u realnoj? Koliko se dobro uspijevate predstaviti u pravom svjetlu? Ili možda ne želite do kraja otkriti svoje "pravo lice" na netu?
Meni je u svakoj vrsti komunikacije i osnosu s ljudima najbitnija iskrenost, pozitivnost i smisao za humor. Sa puno ljudi na netu sam u dobrim odnosima, ali ipak me je svega nekoliko upoznalo u pravom svjetlu. To su osobe koje su spremne ići korak dalje od obične net zafrkancije i s kojima sam doista stvorio prisniji prijateljski odnos, pun povjerenja.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu?   Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 I_icon_minitime17.08.10 21:04

Samo jedna osoba zna pravu mene isto tako i ja za tu osobu i to je sasvim dovoljno...

cerekalo: I love you
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu?   Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 I_icon_minitime18.08.10 1:15

Citat :
Smatrate li da se u virtualnoj komunikaciji ponašate potpuno isto kao i u realnoj? Koliko se dobro uspijevate predstaviti u pravom svjetlu? Ili možda ne želite do kraja otkriti svoje "pravo lice" na netu?

U virtualnoj komunikaciji sam iskren, ali jasno je da virtualna i RL komunikacija nisu iste. Ovdje imamo riječi i slova, nemamo ton sugovornika, mimiku, pogled... Podosta toga nedostaje čega u RL ima, pa zato lakše dolazi do nesporazuma. S druge pak strane u virtuali nekad možemo primjetiti neke stvari o ljudima koje u RL teže primjetimo, jer kada smo u virtuali, tada se osjećamo nekako zaštićenije, skriva nas neki nick pa kao imamo više slobode u izražavanju, druga je stvar dok imamo osobu ispred sebe koju treba pogledati u oči i onda joj nešto reći.

Ne znam predstavljam li se u pravom svjetlu, tj. stekne li se neki realan dojam o meni kao o osobi putem slova i riječi u virtuali. To je ionako na drugima da procijene. Naravno, ne mislim govoriti baš sve stvari o sebi, neke stvari zadržavam za sebe.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu?   Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 I_icon_minitime09.02.11 8:51

Goran je napisao/la:
Smatrate li da se u virtualnoj komunikaciji ponašate potpuno isto kao i u realnoj? Koliko se dobro uspijevate predstaviti u pravom svjetlu? Ili možda ne želite do kraja otkriti svoje "pravo lice" na netu?

Kakva sam u reali takva sam i u virtuali tj na netu ......mislim da me moji prijatelji izuzetno dobro poznaju mozda nekad bolje nego ja sebe ..normalno prema pojedincima sam otvorena skroz ...dopustam da me skroz upoznaju ...pa cak otkriju i nesto sto ja nisam znala o sebi...kad si u duzem kontaktu s nekim ..onda normalno da i sto bi htjela sakriti ne mogu ..jer onaj ko te dobro zna ..zna ti svako slovo kako otipkas ...zato mislim da me ljudi jako dobro poznaju na netu i ne vidim razlog zasto ne bih otkrivala svoje" pravo lice " ili zasto bih ista krila o sebi

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu?   Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 I_icon_minitime14.02.11 21:32

neznam,znam samo to da pišem kako osjećam,,ako me boli zub napisat ću da me boli a neću napisat da sam najsretnija na svijetu...ne volim prenemanganje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu?   Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 I_icon_minitime14.02.11 21:33

tija je napisao/la:
neznam,znam samo to da pišem kako osjećam,,ako me boli zub napisat ću da me boli a neću napisat da sam najsretnija na svijetu...ne volim prenemanganje

potpisujem bravo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu?   Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko vas dobro ljudi upoznaju na netu?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Test: koliko ste bliski, koliko dobro poznajete svoga partnera
» Koliko treba iznositi privatnost na netu?
» Koliko dobro poznajete svog partnera?
» Koliko su ljudi okrutni
» Dobro jutro, dobar dan, dobro vece

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: