Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?

Go down 
+16
Dusan
cinnamon duckie
irko
scorpio57
teaa
Dita von Teese
ajmeivana
nitapita
goc
Niky
mala_djevojka
boomba
Goran
slave_six
Kikica
Blizanka
20 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.06.09 16:49

ono što ste sanjali kao mali da ćete biti, što ćete raditi....naći onog/onu pravu?
u kojoj mjeri se to ostvarilo?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.06.09 17:43

Pa sve što sam starija ostvarivam si neke svoje snove i želje,nisam ih još sve.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.06.09 18:01

nisam ni ja još sve ostvario....
imam dobar posao, dobar auto.... eh..još fali obitelj... Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.06.09 19:33

ma sad ne mogu ni da se sjetim sta sam sanjala ...u ono doba mi je velko bilo i kasetofon imati Laughing Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.06.09 19:50

Nisam gotovo ništa ostvarila od onoga što sam sanjala u djetinstvu. Odrastanjem su se mijenjali i moji snovi ... ali nisam neki sanjar po prirodi, više sam realista pa ...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.06.09 19:57

Ništa što imam nisam sanjala kada sam bila mala, ali presretna sam što baš to imam, možda zato što nikada nisam ništa zamišljala niti sanjala, ali od malena sam znala što ne želim od života.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.06.09 22:09

Pa mogu reči da jesu... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.06.09 23:43

za sad ne sve, jer imam još da završim fax pa da onda vidim...
za 2-3 godine dođem na forum i odgovorim na ovo Smile
al za sad se mi se neke stvari i ostvarile.. uostalom, nisam baš ovako mislila kad sam bila mlađa, možda su mi se i desile i ljepše stvari... Smile
[Vrh] Go down
slave_six
Početnik
Početnik
slave_six


Broj postova : 46
Datum registracije : 19.06.2009

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime19.06.09 1:10

kod mene jedino zanimanje, ostalo sucks Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime24.06.09 2:09

Nije mi se ostvarila ni trećina mojih snova... :rida:
Mada je najlakše kriviti sve oko sebe za to, mislim da sam si za dosta toga i sam kriv. zaboravio

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime13.08.09 12:18

skoro, ma još sam ja djete, tek mi 18 Laughing
[Vrh] Go down
mala_djevojka
Ljubitelj foruma
mala_djevojka


Female
Broj postova : 3017
Datum registracije : 05.12.2008

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime21.08.09 2:09

ostao mi je još jedan san koji se nije ostvario...
nadam se i vjerujem da hoce uskoro Smile
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime27.08.09 13:45

Je ...da....sada bi bila Beyonce... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime26.10.09 22:32

Laughing Laughing snovi iz djetinjstva...jest jedan ...stigao mi princ na bijelom konju... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 32
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime26.10.09 22:37

nisu
[Vrh] Go down
nitapita
Ljubitelj foruma
nitapita


Libra Rat
Broj postova : 4647
Godine : 39
Datum registracije : 25.10.2009

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime26.10.09 23:01

nisu ni priblizno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime29.10.09 13:48

Ne, ali ima još puno vrimena, stignem ja to Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? 776231
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime29.10.09 23:02

nisu svi, al radim na tome Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime17.04.10 23:56

počinju polako...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime17.04.10 23:59

Nisu i ne moraju...Mozda je ljepse da ostanu snovi...U danasnje doba jedina stvar koju imamo...
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.04.10 0:14

Srecom,nisu!
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.04.10 0:18

Mislila sam biti stjuardesa...pa nije uspjelo...pa veterinar...pa opet ništa.Nije loše ni pravnik biti.Što se ljubavi tiče sve mi se ostvarilo.Imam još jednu željicu....al' nije za javnost Smile
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.04.10 0:18

teaa je napisao/la:
Mislila sam biti stjuardesa...pa nije uspjelo...pa veterinar...pa opet ništa.Nije loše ni pravnik biti.Što se ljubavi tiče sve mi se ostvarilo.Imam još jednu željicu....al' nije za javnost Smile

I ja sam htjela biti stjuardesa!!! Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? 12363 Zato i kazem srecom nisu! Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? 668150
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.04.10 0:25

A šta sam sve radila za tu stjuardesu.Dobijala sam i pisma od stjuardese preko oca kad je putovao.Sve mi je potanko objasnila šta treba Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? 12363
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime18.04.10 0:27

Stvaarnoo??? Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? Empty
PostajNaslov: Re: Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?   Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jesu li Vam se ostvarili svi snovi iz djetinjstva?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Drvo iz djetinjstva
» Korisnici Facebooka otplovili u svijet mašte i djetinjstva
» Snovi
» Snovi o prezimljavanju
» Lucidni snovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: