Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Jeste li spremni za očinstvo?!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16291
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Jeste li spremni za očinstvo?! Empty
PostajNaslov: Jeste li spremni za očinstvo?!   Jeste li spremni za očinstvo?! I_icon_minitime25.04.09 22:11

Naravno ne postoji idealno vrijeme za postati otac. Različita istraživanja provedena do sada dala su različite rezultate, ovisno na čemu su se temeljila. Stariji očevi su sigurniji u sebe i bolje stoje financijski, dok su prednosti mlađih očeva više energije i bliža sjećanja iz djetinjstva.

Jeste li spremni za roditeljstvo?

Dosta mladih muškaraca ne razmišlja o tom pitanju. Najčešće namjeravaju postati očevi kada se to dogodi, neovisno o godinama. Vjerojatno je to i najzdraviji način razmišljanja, jer za biti dobar otac nisu presudne godine, ni novac. Jedino pitanje koje biste zaista trebali postaviti želite li znati jeste li spremni je : Kakav je moj odnos s partnerom?

Ako vam se dogodilo slučajno roditeljstvo i ne namjeravate započeti zajednički život s djevojkom, ne propustite sudjelovati u djetetovom životu. Budite uz svoje dijete bez obzira na sve. Ne dopustite da vas godine, njeni ili vaši rođaci spriječe u toj namjeri. Ovo je važan životni ispit i ne dopustite da prođete loše na njemu.

Na kraju krajeva, to je vaše dijete i vi ćete njemu biti svojevrsni heroj, uzor na koji će se trebati ugledati. Pokažite se u najboljem svjetlu.

Učinite sve kako biste podupirali djetetovu majku. Po svoj prilici, još ćete je dugo viđati u svom životu, dajte sve od sebe i izgradite korektan odnos.

Potrudite se osigurati toplo okruženje djetetu kad god imate priliku provoditi vrijeme s njim. Možda ćete morati raditi nešto više kako biste mogli platiti povećane troškove, ali dijete, također i njegova majka, trebaju pomoć u izgradnji doma.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Jeste li spremni za očinstvo?! Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li spremni za očinstvo?!   Jeste li spremni za očinstvo?! I_icon_minitime28.04.09 14:12

Mislim da su potpuno zreli kada se smijulje klincima, bez razlog ih gnjave i ne idu im na živce. A onda opet, tko to voli, taj to voli oduvijek. Moj muž bi jako rijetko uzeo nečije dijete prije nego se Lucija rodila, a sada ih čuva, mazi, svejedno su to rijetki trenutci.
Znam da ga je rođenje djeteta šokiralo i dočekao ga je potpuno nespreman za navalu svih tih osjećaja, kad ju je prvi put vidio u bolnici rasplakao se kao beba. Iako smo dugo bili zajedno i planski napravili dijete.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Jeste li spremni za očinstvo?! Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li spremni za očinstvo?!   Jeste li spremni za očinstvo?! I_icon_minitime28.04.09 18:21

Sva djeca me vole, ali mislim da nisam spreman za očinstvo.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Jeste li spremni za očinstvo?! Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li spremni za očinstvo?!   Jeste li spremni za očinstvo?! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jeste li spremni za očinstvo?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jeste li spremni za seks?
» Znakovi su posvuda: Jeste li spremni otići na višu razinu?
» Majka rodila blizance i umrla, otac dokazuje očinstvo da bi uzeo decu
» Za što ste spremni umrijeti?
» Spremni ili ne, svi dobivate Facebookov Timeline

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: