Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Može li dijete zaslužiti šamar?

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime19.03.09 19:10

Veliki sam protivnik fizičkog kažnjavanja djece šamaranjem i sličnim, jer mislim da to ne donosi napredak, već samo potiče kontraefekte. Dijete ničim ne može zaslužiti šamar.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime19.03.09 19:22

svi smo protivnici toga ali kad postanes roditelj nema toga koji nije osamario dijete ...ne ono pravo zbog kazne nego ono cisto da vise prekines ili histeriju ili kad te toliko izbije iz cipela da ne znas ni ko si...a to djeca tako lijepo znaju odraditi ...dijete ne moze zasluziti samar to je vise do roditelja koliko je on sposoban smirit svoje emocije tog momenta...a batinama ne mozes nista ...mozes samo kontra napraviti...mada tim vrazicima ponekad treba spank Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Može li dijete zaslužiti šamar? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime19.03.09 19:25

Trenutno mislim da nikada ne bi mogao ošamariti dijete, ali imaš pravo - tko zna u kakvu će me napast natjerati moja, ako ću ih imati.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime19.03.09 19:29

imaces ako bogda ali nemojte misliti da su to neki samari ...to je vise ono lagano ali kod mene je uvijek vise palilo kad sam se pravila da sam ljuta da sa njima ne pricam...a sad bi im bilo i drago da sa njima ne pricam Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Može li dijete zaslužiti šamar? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime19.03.09 19:36

Ha ha, legenda si blizanko! respect

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime19.03.09 19:39

nemam svoje djece i ne znam kako je to kada te dijete dovede do neke granice ludila u kojem mu možeš opaliti šamar....ali, imam nećake, manja samo spava i jede a stariji je veći i već razumije neke stvari i mislim stvarno da ne bih mogao dignuti ruku na dijete....
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime19.03.09 20:44

ja sam u svom odrastanju polpila litre i litre samara... ali to nije nista... to ni ne brojim u kazne...prave udarce(citaj pretucanje do besvijesti) smatram necim sto bih kada bih mogla osudila smrtnom kaznom.... iskreno ja svoje djete ne bih nikada kaznila time da noc u martu provede (cijelu da prespava ) van pred ulaznim vratima.... a tako su mene zbog slucajno razbijene vazne ili case tri puta kaznili....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime19.03.09 21:22

Nisam za to da se djeca tuku,ako se već dogodi,samo po guzi lagani udarac,po glavi ti šamari nikako...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime19.03.09 21:24

jesu li nekoga sa foruma tukli kao male?
osim albe..ona se već izjasnila..Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime19.03.09 21:27

Mene ne...mama me jednom ošamarila.. i to je sve..mislim da djete teško zasluži šamar prije da če roditelj biti nešto nadrndan.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime19.03.09 21:29

Mene mama je tukla tu i tamo spank tata nikada...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime19.03.09 21:32

mene nisu tukli....praktički me odgojila nona, a ona je prakticirala odlazak u kut i raznorazne kazne tipa nema toga i toga...
ali, uvijek sam znao pobrati i za sebe i za brata...Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 11:33

naravno da ne..
nikada ga nisam dobila od roditelja..
stoga ga nikada necu ni dat svojoj djeci...
postoje mnogo drugih stvari koje se mogu primjeniti...

eto nikada nisam imala neke probleme kao klinka sa roditeljima..
ako sam izlazila van...nisam imala ogranicenje...
novac i sve drugo..nikada problema..
ali sam se sama vracala kuci..znala da ujutro imam skolu..obaveze..
nisam stvarala problem sebi..zasto...
isto kao i roditeljima..
ma..blagostanje i smirenost..
to treba danas obiteljima..
iako su vremena kakva jesu...sve se moze...
jer nervoza i napetost..stvara i samar...
a lijepa rijec kule gradi...
i dan danas sam takva..ha ha
odem kod mame recimo u radnje kad idem na posao..
pricamo ko frendice..
udarac prema bilo kome je najnizi stup inteligencije u covjeka...
lako je udariti slabijeg od sebe...
pokusaj udariti snaznijeg...
i jos nesto..
kad pricamo o samo jednom samaru...
da se to tako radi..
nebi drzava morala donosit zakon
o obitelji...o nasilju...
najstrasnije od svega je ovaj zadnji...
obiteljsko nasilje nad djecom.....
zar mislite da je zakon donesen zbog jednog samara...

Može li dijete zaslužiti šamar? W9i1ir
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 11:40

blizanka je napisao/la:
svi smo protivnici toga ali kad postanes roditelj nema toga koji nije osamario dijete ...ne ono pravo zbog kazne nego ono cisto da vise prekines ili histeriju ili kad te toliko izbije iz cipela da ne znas ni ko si...a to djeca tako lijepo znaju odraditi ...dijete ne moze zasluziti samar to je vise do roditelja koliko je on sposoban smirit svoje emocije tog momenta...a batinama ne mozes nista ...mozes samo kontra napraviti...mada tim vrazicima ponekad treba spank Laughing


Eto, sve što sam htjela napisati je tako lijepo obrazložila blizanka. :;):
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 12:09

ja ovde ne pisem o batinama jer to nikad ne bi mogla a i ne bi niko trebao to da radi ...kao na primjer sa albom ...to je vec nasilje u porodici ...a pljuska kao pljuska ne bukvalno samar to ce svaki roditelj znat o cemu se radi...vise majke nego ocevi jer majke ipak vise provode vremena sa djecom kad su nevaljali...ili se dure...a ocevi vise sluze za igru ...mazenje ...jer manje provode vremena sa djecom...pa kad su skupa koriste ga kvalitetno Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Može li dijete zaslužiti šamar? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 12:12

korny je napisao/la:
jesu li nekoga sa foruma tukli kao male?
osim albe..ona se već izjasnila..Smile
Mene roditelji nisu nikad tukli, ali njihove česte svađe su mi bile gore nego da me tuku.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 12:36

nemam sta dodati ....stvarno je gore kad se svadaju ...zato se mi nikad pred djecom ne svadamo ...doduse i ne svadamo se vise se prepiremo Smile ali vise te ubija u pojam kad se svadaju ili ne slazu nego batine ...cini mi se nekad bi vise volila dobiti batine a da su oni u ljubavi ... Smile gogi
bravo

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Može li dijete zaslužiti šamar? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 12:49

Izvukao sam pouku iz djetinjstva kakvog sam imao, ako ću imati ženu i djecu, potruditi ću se da budu najsretniji na svijetu i da ne prolaze ono što sam ja prolazio. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 13:26

naravno Gorane..i treba tako...
nista neces postici galamom ili jos gore udarcem..
covjek treba biti smiren i u najtezim situacijama...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 13:53

Istina Adry, treba doseći taj nivo svijesti i uvijek biti smiren i mudar. Smile frends

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 16:36

Redovno. Najviše samo dobile, jer smo se sestra i ja stalno tukle, nikada se nismo mogle slagati, a kada je došao brat još je postalo gore. Iako za večinu nismo bile krive, jer nam roditelji nisu nikada usađivali ljubav koju bi trebale uzgajati., jedna prema drugoj.
Jedne pravo pamtim , a dobila sam ih jer smo imali "družbu", ja i nekoliko dečkića iz ulice, rod. smo čapali cigare i skrvečki ih pušili, bilo nam je fora dok nas nisu čopili, natukli su me kajšem. Dugo im to nisam mogla OPROSTITI. Ali im zaboraviti to neću, pogotovo zato što su svima razglasili kako im je kćer loše dijete jer puši, a oni mi pire dim u usta.
Zaslužila sam šamar, ne i takve batine.
Daleko največi problem je što su tada mislili da s nama ne treba razgovarati, več nas treba udarati.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 16:43

To je grozno Kiki. Ja bi ljude koji tako teško fizički zlostavljaju djecu strpao bar mjesec dana u zatvor. Dobro si konstatirala, puno toga se može riješiti razgovorom, a ne batinama, pogotovo tako brutalnim.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 21:06

Goran je napisao/la:

Mene roditelji nisu nikad tukli, ali njihove česte svađe su mi bile gore nego da me tuku.
svadje...heh.... o tome da ni ne pocinjem... to je nesto naj gore.... kad polete tanjiri.... eh.... tužni
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 21:12

blizanka je napisao/la:
ja ovde ne pisem o batinama jer to nikad ne bi mogla a i ne bi niko trebao to da radi ...kao na primjer sa albom ...to je vec nasilje u porodici ...a pljuska kao pljuska ne bukvalno samar to ce svaki roditelj znat o cemu se radi...vise majke nego ocevi jer majke ipak vise provode vremena sa djecom kad su nevaljali...ili se dure...a ocevi vise sluze za igru ...mazenje ...jer manje provode vremena sa djecom...pa kad su skupa koriste ga kvalitetno Smile
ljubav
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime20.03.09 21:16

Alba je napisao/la:
Goran je napisao/la:

Mene roditelji nisu nikad tukli, ali njihove česte svađe su mi bile gore nego da me tuku.
svadje...heh.... o tome da ni ne pocinjem... to je nesto naj gore.... kad polete tanjiri.... eh.... tužni
Takva iskustva je najbolje zaboraviti i u budućnosti svojoj djeci omogučiti sretno djetinjstvo i život, bez traumatičnih iskustava. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Može li dijete zaslužiti šamar? Empty
PostajNaslov: Re: Može li dijete zaslužiti šamar?   Može li dijete zaslužiti šamar? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Može li dijete zaslužiti šamar?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Neobično ime za dijete
» Naučite dijete čitati
» Kako djetetu objasniti smrt ....
» Biste li usvojili dijete?
» Želi li vaš muškarac dijete?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: