Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bivsa prijateljica

Go down 
Autor/icaPoruka
Brdo Para
Početnik
Početnik



Male
Pisces Horse
Broj postova : 1
Godine : 34
Datum registracije : 10.12.2012

Bivsa prijateljica Empty
PostajNaslov: Bivsa prijateljica   Bivsa prijateljica I_icon_minitime10.12.12 2:02

Pozdrav svima,

ovako neznan kako da pocnem prvi put sam na forumu(opcenito) i zanima me vase misljenje.
Znaci sad cu sve u detalje napisat pa neka mi netko rece sta bi to trebalo znacit.
Znaci dosao sam u kafic u svome kvartu, u njemu su bili 3 moja prijatelja, i moja bivsa prijateljica(posvadali smo se prije 4-5 miseci)za jednim stolom i neka 2 njezina prijatelja za stolom do njihovog. Dosao sam do njih i pitao jednog od 3 prijatelja da mi posudi mobitel da mogu igrat neku igricu(smartphone sema) i on mi je posudio i ja sam otisao za skroz treci stol sjesti i igrati na mobitel. E sad nakon 5-10 min ta bivsa prijateljica je ustala sa njezinog stola i otisla van iz kafica na 3-4 min vratila se i otisla u wc (putem do wc-a je prosla kraj mene) i u wc-u je stala oko 5 min i kad se vracala za svoj stol "ogrebla" se za moju nogu(stolica na kojoj sam sjedio je bila visoka ne niska) , ja san se pravia da nisan to primjetia i nakon toga jedno 10 min je otisla ca iz kafica sa svojim prijateljima.

Znaci mene zanima sta bi to prolazenje kraj mene i udaranje u nogu trebalo znaciti (da napomenem nije me sigurno slucajno udarila u nogu jer je bilo pun k**** prostora). Molio bih za brz odgovor je me stvarno zanima to jer mi se ta zenska malo svida i tako to...Hvala
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bivsa prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Bivsa prijateljica   Bivsa prijateljica I_icon_minitime07.09.14 11:53

eto na  bilo napeto i  ti nestao,  sad i mene zanima  što bilo dalje LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

a  dobra tema moram priznati
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Bivsa prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Bivsa prijateljica   Bivsa prijateljica I_icon_minitime07.09.14 11:56

Moja meni bivša prijateljica  piše  ljubavne poruke i pozive, samo  što se ne javljam  i ne odgovaram na to  prvo mi je sve bilo to jako smiješno  ali 
pošlo je to toliko daleko  pošlo  da se počelo    provocirati,pokušala sam  da ju blokiram ali nema koristi jer  ima sto  brojeva  kad  zove skrije svoj  broj 
i tako svakog dana  poruke  uhhhuuu    ja mislim da  takve poruke  ne piše ni  dečko  djevojci  ljubavne kako ona meni piše 

odnio vrag šalu, nema mi druge nego promjeniti  novi broj  što  i planiram idući mjesec
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bivsa prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Bivsa prijateljica   Bivsa prijateljica I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bivsa prijateljica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Najbolja prijateljica
» Što kad vas prijateljica kopira?
» Kada prijateljica ima negativan utjecaj na vas
» Sastavi za pismene zadatke

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: