Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?

Go down 
+4
Blizanka
Lux
king_in_crimson
Goran
8 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime26.02.09 21:32

Smatram da su raj i pakao stanje duše i da ih već u ovom životu itekako možemo iskusiti. Što vi mislite o tome?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime26.02.09 21:39

Da je to load of crap! Kako mos vjerovat u nesto sa ne postoji?
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime26.02.09 21:53

Goran je napisao/la:
Smatram da su raj i pakao stanje duše i da ih već u ovom životu itekako možemo iskusiti. Što vi mislite o tome?

Potpisujem
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime27.02.09 10:46

king_in_crimson je napisao/la:
Da je to load of crap! Kako mos vjerovat u nesto sa ne postoji?
Vjerujem u ono što sam iskusio i što postoji. A ti ako ćeš unaprijed sve odbacivati, bez da se potrudiš da spoznaš neke stvari, naravno da nećeš pronači dokaz koji bi promjenio tvoja stajališta.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime01.03.09 9:26

Goran je napisao/la:
Smatram da su raj i pakao stanje duše i da ih već u ovom životu itekako možemo iskusiti. Što vi mislite o tome?

istina....potvrđujem ovo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime02.03.09 13:56

Pakao i raj su za mene mjesta za kojima čovjek teži. Za pakao se ne trebaš puno truditi jer Sotona je ionako knez ovog svijeta ali za rajem trebaš dati truda i krenuti Božjim stopama.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime03.06.10 14:06

Raj i pakao u dusi, i te kako sam iskusila i raj i pakao u dusi, ne trebam cekati da mi dusa ide u raj ili pakao.I ne znam zasto se ne bi moglo to osjetiti i u ovom zivotu, znam da je moguce.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime20.09.10 13:40

apsolutno su raj i pakao stanje duše i iskušavamo ih u životu. koliko nas je puta nešto pakleno bolilo u duši? i što je to - nego iskustvo ovozemaljskog života?
i raj je stanje duše. kad osjećamo Ljubav - to je ovozemaljski raj.
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime23.09.10 10:22

king_in_crimson je napisao/la:
Da je to load of crap! Kako mos vjerovat u nesto sa ne postoji?

Pola odgovora leži upravo u postavljenom pitanju. Vjeruje li itko u nešto za što smatra ili zna da ne postoji? E, zamisli to, netko tvrdi da Bog ne postoji, a onda kaže da vjeruje u njega. Čista kontradikcija. Međutim, ako ne tvrdi da ne postoji, tada je stvar jasna. Smile

Ovo pitanje je takvo da bi istovremeno i jedno i drugo moglo biti istina, tj. jedno ne pobija drugo. Raj i pakao u duši iskusi svatko s vremenom, a duša u raju i paklu, u kršćanskom smislu, trenutno je stvar vjerovanja pojedinca.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime23.09.10 13:03

sumnjam da je od vas ovdje itko iskusio pakao...bol ogromnu da, ali pakao???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime23.09.10 13:05

paklenu bol, točnije, seko ;)

ja jesam
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime23.09.10 13:33

Iana hug2

Pakao je za mene stradanje .. patnja...bol...pojam onoga sto te jako jako boli ...bilo psihicki ili fizicki ...ko osjeti paklenu bol bilo fizicku ili psihicku taj moze reci da je iskusio pakao ..isto tako mogu reci da oni koji dozive nesto predivno kad im i dusa i srce pjeva od radosti i srece ..da su dozivjeli raj na zemlji...znaci dozivjela sam i raj i pakao i znam da je moguce ga dozivjeti i u ovom zivotu...

a o paklu i raju poslije ovog zivota ..to cemo jos pocekati...

Procyon je napisao

Citat :
Raj i pakao u duši iskusi svatko s vremenom, a duša u raju i paklu, u kršćanskom smislu, trenutno je stvar vjerovanja pojedinca.

slazem se

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime23.09.10 13:35

Bliz ljubav

pa to sam i ja napisala, samo drugim rječima ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime23.09.10 13:38

Iana je napisao/la:
paklenu bol, točnije, seko ;)

ja jesam


bem mu misa , neda seka cheerup tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime23.09.10 13:39

ma znam da ne da seka ljubav

ali i iz takve paklene boli - izašla sam jača
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime23.09.10 13:40

valjda sve ima svog smisla, pa i paklene boli
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime23.09.10 13:41

upravo tako seko moja ljubav
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime23.09.10 13:41

Iana je napisao/la:
Bliz ljubav

pa to sam i ja napisala, samo drugim rječima ;)

jesi Iana ..ali ja napisala svojim rijecima a ne tvojim ...glupo mi bilo da pisem slazem se s tobom .. ;)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime23.09.10 13:42

Iana je napisao/la:
ma znam da ne da seka ljubav

ali i iz takve paklene boli - izašla sam jača

ne dam ni ja ljubav
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime23.09.10 13:43

aha kontam. bliz, ma svaka čast, jako si lijepo to objasnila ljubav
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime22.11.10 10:22

Yana je napisao/la:
apsolutno su raj i pakao stanje duše i iskušavamo ih u životu. koliko nas je puta nešto pakleno bolilo u duši? i što je to - nego iskustvo ovozemaljskog života?
i raj je stanje duše. kad osjećamo Ljubav - to je ovozemaljski raj.

Tako je respect

I vjerujem da smo svi iskusili oboje.. ako nismo hočemo sigurno.

Ne vjerujem da postoji gora boli i užas veči od one spoznaje da svom rođenom djetetu ne možeš pomoći da je u rukama samo Boga i malo današnje medicine...to je zamene pakao i nema veče kazne od te.
A raj..pa zar može biti veči raj od osječaja da si voljen i da voliš..onog blagostanja i topline ..osječaja da lebdiš.. fly
[Vrh] Go down
Rubin
Zagrijao tipkovnicu



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 233
Godine : 27
Lokacija : Zagreb/Trnje
Datum registracije : 10.11.2011

Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime15.11.11 21:48

Ako možemo doživjeti raji pakao za ovog života onda valjda možemo i poslije života.
Čista logika.

JA sam već u životu iskusio pakao, i to pravi, punih tri godine.No ne bih u detalje ulazio.Uglavnom se radi o alkoholizmu u mojoj obitelji.
Sad je srećom sve prošlo!Ahhhhhhhhhhhhhh...........!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? Empty
PostajNaslov: Re: Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?   Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Raj i pakao u duši ili duša u raju ili paklu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vladati u paklu
» Duša i tijelo
» Duša i tijelo
» Dusa i nauka
» Kako da pošaljete telepatsku poruku svojoj srodnoj duši i uvedete je u vaš život

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: