Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Najbolje godine za ulazak u brak

Go down 
+8
Niky
Blizanka
Zlatko
nitapita
Ary
Kikica
Goran
Lux
12 posters
Go to page : 1, 2  Next

Koje su po vama najbolje godine za ulazak u brak?
Prije 20
Najbolje godine za ulazak u brak T7mw5w_th2%Najbolje godine za ulazak u brak I_vote_rcap
 2% [ 5 ]
20-25
Najbolje godine za ulazak u brak T7mw5w_th26%Najbolje godine za ulazak u brak I_vote_rcap
 26% [ 61 ]
25-35
Najbolje godine za ulazak u brak T7mw5w_th66%Najbolje godine za ulazak u brak I_vote_rcap
 66% [ 158 ]
Nakon 35
Najbolje godine za ulazak u brak T7mw5w_th6%Najbolje godine za ulazak u brak I_vote_rcap
 6% [ 14 ]
Ukupno glasova : 238
 

Autor/icaPoruka
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime13.02.09 11:19

Dakle pitanje iz naslova i ankete. Postoje li uopće najbolje godine za ulazak u brak? Što se rađanja tiče, zna se da je od 16-22 nekako idealno vrijeme za ženu, što se lakoće začeća i samog poroda tiče. No ljudi u današnje vrijeme nisu u tim godinama još zreli emocionalno i socijalno, premda fizički jesu.

Ne vjerujem da postoje idealne godine za sklapanje braka. Možda to jesu one između dvadesete i tridesete, no uspješni su i brakovi sklopljeni kasnije. Kad bih morala birati, rekla bih ipak oko 25, premda sam u brak ušla kasnije, s 28 godina. Oko 25. kod većine ljudi je idealan omjer psihičke i fizičke kondicije u spoju s dovoljno životnog iskustva za izbor partnera i odluke o djeci, stanovanju i ostalim važnim pitanjima. No stvar je individualna. U brak treba ući spreman, nikako zbog godina.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime13.02.09 13:49

"U brak treba ući spreman, nikako zbog godina."
Potpisujem
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime13.02.09 22:29

ovo potpisujem i...Smile

treba najprije osigurati neke uvjete..tipa stan, posao, novac...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime14.02.09 13:52

Nisu mi bitne godine,kad osjetim da je to,to udat ću se...a ni nemoram cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime14.02.09 13:55

Najbolje je nikada! cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime14.02.09 13:56

Goran je napisao/la:
Najbolje je nikada! cerekalo:

Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime14.02.09 13:58

Pa da, najbolji je boemski život. Kad sve zbrojim i oduzmem što sam prošao u životu, najbolje mi je da se za nikoga previše ne vežem. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime14.02.09 13:59

Nisu bitne godine bitno je da brak bude sretan i da se održi.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime14.02.09 14:05

Tako je Teo! bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime14.02.09 14:07

Žuri polako. Kad dođe vrijeme, ionako ćete skužiti. Tko hita pred rudo - bude pregažen stari
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime14.02.09 14:10

Mudar savjet Luxice! cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime14.02.09 14:13

što se mene tiče, ja se niti ne trebam ženiti...
nije mi toliko bitan taj komad papira...ako se volimo, volimo se i bez braka..Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime14.02.09 14:15

Imam dvoje kolega iz srednje škole. Prohodali su u posljednjim mjesecima pred maturu. I sad ih sretnem na dvadesetpetoj godišnjici i sva sretna otkrijem da su još uvijek zajedno. Nisu mogli imati djece i naprosto su odlučili ostati tako, da je došlo dijete, oženili bi se - rekli su. I to me razveselilo nekako najviše od svega na toj proslavi mature ljubav
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime14.02.09 14:18

korny je napisao/la:
što se mene tiče, ja se niti ne trebam ženiti...
nije mi toliko bitan taj komad papira...ako se volimo, volimo se i bez braka..Smile
ponekad vjenčani list može zatrebati
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime07.11.09 10:51

Nismo svi isti..netko sazrije prije, netko kasnije..maminim mazama treba malo više vremena da se srede ..dok neki drugi ljudi koji su morali samostalno početi živjeti jako rano, oni sazrijeli puno ranije. Tako da ne postoji idealno doba ili godine za brak..več kada je pravo doba kada je zrelo srce, glava i duša.
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime07.11.09 11:03

Tako je Kikice....mislim da nema pravila...ovisi kad ko uđe i izađe iz puberteta...muški nikad...znači njima nikad nije pravo vrijeme ... Laughing
ma šalim se ...nema pravila ...svako valjda osjeti kad je sprerman za to Smile
Ja sam se udala sa 21 godinu i da nisam onda sad sigurno nebi looool ma dobro ajde nije baš toliko loše u braku...samo se treba prilagoditi ...kompromisi i ide sve nekako Smile
[Vrh] Go down
nitapita
Ljubitelj foruma
nitapita


Libra Rat
Broj postova : 4647
Godine : 39
Datum registracije : 25.10.2009

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime07.11.09 11:34

Kad sam bila mladja uvik sam vikala kako bi se udala sa 25 god,a sad kad imam toliko ploca se okrenula sad nebi nikad Laughing Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime07.11.09 12:37

Ja sam se 23 udala..mislila sam da sam dosta zrela za takav potez..koja greška...još sam uvijek nezrela do neba..skroz zelena Najbolje godine za ulazak u brak 12363
...ali dobro je bilo što smo bili u braku sami nas dvoje 3 god..uživali u braku..išli svugdje kad smo htjeli, baš sazrijevali skupa..dobro on nije morao, ja jesam..sve smo si vrijeme uzeli i u jednom trenu oboje smo poželjeli bebu, dobili ju..i sve ide stalno nekim svojim tokom kako treba, možda tako i nastavi Najbolje godine za ulazak u brak 776231
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime07.11.09 15:45

Ja mislim da su 50-te najbolje Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime07.11.09 15:54

najbolje godine ....kad dode ono nesto svi ce znati kad im je najbolje Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Najbolje godine za ulazak u brak Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime08.11.09 18:17

slažem se sa B.... Najbolje godine za ulazak u brak 477390
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime01.07.10 10:50

Moja baka kaze,:"Ne zuri u brak,u pakao ti nikad nije kasno!"
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime01.07.10 14:40

Ima mudrosti u bakinim rijećima Najbolje godine za ulazak u brak 12363 Najbolje godine za ulazak u brak 816407
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime01.07.10 14:41

Najbolje NIKADA looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime07.07.10 19:12

ja bi se jednog dana udala.. ako ništa bar bi htjela imati nekoga tko će uz mene biti do kraja
ne treba mi za to papir
a ako bi logički razmišljali koje je najidealnije vrijeme... hm...
ovako.. prvo završiti školu, studij.. znači 25 godina.. onda nači neku karijeru da se ima od čega živjeti
znači do 30 ništa osim ako neće biti ups Najbolje godine za ulazak u brak 765814
to ako izuzmemo faktor da se mladoženje treba nači i upoznati prije Najbolje godine za ulazak u brak 719500

U biti najbolje je nači nekoga za ljuba.. brak je tako i onako samo potvrda da ste tu jedno za drugo,
a i olakšava papirologiju tokom života Najbolje godine za ulazak u brak Icon_study
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najbolje godine za ulazak u brak Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine za ulazak u brak   Najbolje godine za ulazak u brak I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najbolje godine za ulazak u brak
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Najbolje godine
» Pogledajte najbolje fotografije i fotografe 2010. godine
» Hrvati su podržali ulazak EU
» Sretan brak
» Je li vaš brak u minusu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: