Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Najbolje godine

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Najbolje godine Empty
PostajNaslov: Najbolje godine   Najbolje godine I_icon_minitime26.12.10 22:34

Najbolje godine

Najbolje godine Najbolje_godine_580

Sapunica

Glumci: Katarina Radivojević, Janko Popović-Volarić, Amar Bukvić, Marija Borić, Biserka Ipša, Žarko Potočnjak, Janko Rakoš, Mladen Čutura, Barbara Rocco, Asja Jovanović

Modernu gradsku curu Lorenu na selo će dovesti igra vrlo neobičnih i sudbonosnih okolnosti. Na početku puta koji će kroz nekoliko tjedana njen život učiniti neprepoznatljivim prodaja je obiteljskog imanja koje je oporučno naslijedila od pokojne majke. Staru je kuću kanila prodati i time zauvijek zaboraviti svoje seosko porijeklo. No sudbina je Loreni pripremila prilično uvjerljiv poziv na buđenje. Zahvaljujući njenoj sklonosti nesporazumima i sitnim nespretnostima ove simpatične djevojke njen će se boravak u malenom selu nenadano produljiti. Jedan koban dan bit će dovoljan da se Lorena zamjeri osobi kojoj se nikako nije smjela zamjeriti i da prouzrokuje pravi požar koji joj čak neće biti ni zadnji. Posljednji u nizu njenu će sudbinu i sudbinu njezine obitelji zapečatiti do daljnjega. Stari obiteljski posjed postat će njen novi dom, a maleno selo i njegovi stanovnici njezin čitav svijet.

Izvor

Jel još netko osim Tije i mene gleda ovu seriju? Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Najbolje godine Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine   Najbolje godine I_icon_minitime28.12.10 15:29

A brrrrrrrrrrrr užasa..ne volim ni kada slučajno prebacim a to čudo je na TVu Laughing
[Vrh] Go down
maca faca
Totalno relaxiran
maca faca


Female
Pisces Broj postova : 1902
Godine : 124
Lokacija : San Francisco
Datum registracije : 25.11.2010

Najbolje godine Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine   Najbolje godine I_icon_minitime28.12.10 15:45

domače ne gledam ni pod razno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Najbolje godine Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine   Najbolje godine I_icon_minitime28.12.10 16:05

izgleda gorane niko je ne gleda ..meni je serija super i jedva cekam 20 sati da pocne
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Najbolje godine Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine   Najbolje godine I_icon_minitime28.12.10 16:08

A znala sma i sjetila sma se tebe kada sam pisala komentar..kako mogu tako pisato o toj seriji kad ju Tija prati..to sma ppomislila...ali zbilja ju ne volim.....ali moja baka obožava..kaže kaka je da je..bar ne mora naočale zeti da ju gleda..sam sluša Laughing
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Najbolje godine Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine   Najbolje godine I_icon_minitime28.12.10 16:11

tija je napisao/la:
izgleda gorane niko je ne gleda ..meni je serija super i jedva cekam 20 sati da pocne

e pa draga varaš se,ja ne propuštam niti jednu epizodu veseli
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Najbolje godine Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine   Najbolje godine I_icon_minitime28.12.10 16:12

hehehe ja ne volim recimo ove sad turske ne mozes upalit tv samo se one vrte i moj muz se ne odvaja od tv gleda ih..posebno mu sjela ova asi...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Najbolje godine Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine   Najbolje godine I_icon_minitime28.12.10 16:14

joj jesu zbilja navalili s tim turskim .. Laughing
Ako nuišta bar će mo ih znati pozdraviti ako zaluta itko kood njih respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Najbolje godine Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine   Najbolje godine I_icon_minitime28.12.10 16:20

e da ima i toga..nikad ne znaš di će te put odvast..
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Najbolje godine Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine   Najbolje godine I_icon_minitime14.05.11 13:37

retko kad gledam kad se ubijam od dosade
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Najbolje godine Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine   Najbolje godine I_icon_minitime15.09.11 18:20

Najbolje godine su jedna od najboljih serija ikad proizvedenih u Hrvatskoj, po mom skromnom mišljenju... Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Najbolje godine Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje godine   Najbolje godine I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najbolje godine
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Najbolje godine za ulazak u brak
» Pogledajte najbolje fotografije i fotografe 2010. godine
» Pivo
» Najbolje hrvatsko pivo
»  Najbolje vrijeme za kupovinu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Serije-
Forum(o)Bir: