Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Najbolje oporuke i poruke

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Najbolje oporuke i poruke Empty
PostajNaslov: Najbolje oporuke i poruke   Najbolje oporuke i poruke I_icon_minitime21.11.10 15:19


Poslovni broj: R2-___/86

Z A P I S N I K

od 05. studenog 1986. god.

Sastavljen od Općinskog suda u Makarskoj

OD SUDA PRISUTNI:

..

P r i j e p i s

O P O R U K A

Kojom ja nižepotpisana Andrijašević Tereža pok. Ante iz Krvavice, Krvavica BB, rođena u Krvavicama 19. februara 1937. godine, potpuno sposobna za rasuđivanje i po svojoj slobodnoj volji raspolažen svojun imovinon za slučaj smrti i to kako slidi:

1. Svojin nasljednicima na mojoj cilokupnoj imovini određujen muža Vinka Andrijašević pok. Ive iz Krvavice, Krvavica BB, sina Mirka Andrijašević iz Krvavice, Krvavica BB i ćer Katicu Rožić rođ. Andrijašević iz Krvavice, Bratuš BB, osim na pokretnoj imovini pod točkun 2. i 3. ove oporuke.

2. Postelju, iz desne sobe na drugon katu kuće, ostavljan susidu Anti Beroš pok. Mate iz Krvavice, Krvavica BB, kao znak zahvalnosti jer me na njoj "dobro upira".

3. Ričine sa crnin biseron iz bileg škafetina u radnoj sobi, ostavljan susidi Kati Beroš rođ. Kujundžić, ženi Ante iz Krvavice, Krvavica BB, kako bi došla na sud i vidila točku 2. ove oporuke.

Ovu san oporuku napisala svojun desnon rukon i vlastoručno je potpisujen.

18. X. 1985.

Andrijašević Tereža v.r.
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Najbolje oporuke i poruke Empty
PostajNaslov: Re: Najbolje oporuke i poruke   Najbolje oporuke i poruke I_icon_minitime21.11.10 15:21

Hahahahhahahahhahahahhahahaahahhahahaahahhahahah

Laughing looool
[Vrh] Go down
 
Najbolje oporuke i poruke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» MMS poruke
» privatne poruke....
» SMS poruke za vozače
» Zabavne sms poruke
» Duhovni savjeti i poruke

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Humor-
Forum(o)Bir: