Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 lijek revlimid za leukemiju

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Helenaa
Početnik
Početnik



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3
Godine : 42
Datum registracije : 23.11.2011

lijek revlimid za leukemiju  Empty
PostajNaslov: lijek revlimid za leukemiju    lijek revlimid za leukemiju  I_icon_minitime24.11.11 22:29

Postovani,

moj brat se 6 i pol godina lijeci od kronicne leukemije, ne pomaze mu terapija dostupna u Hrvatskoj, probao je i terapiju na koju reagira 60% pacijenata, ali on nazalost nije, limfomi rastu, ne osjeca se dodbro, donora za sada nema, jedino jos nije probao lijek revlimid, procitala sam da je jedan pacijent uspio dobiti donaciju od proizvodjaca pa ste imali humanitarnu akciju zbog poreza, pa sam htjela zamoliti, ako bi mogla dobiti informacije sto je sve bilo potrebno da je uspio dobiti donaciju lijeka od proizvodjaca i koga se tocno kontaktiralo.

Unaprijed najtoplije hvala!
Lijepi pozdrav, Helena
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

lijek revlimid za leukemiju  Empty
PostajNaslov: Re: lijek revlimid za leukemiju    lijek revlimid za leukemiju  I_icon_minitime24.11.11 22:35

Helena baš mi je žao..na ovom linku ispod je tema i o tome lijeku govore, pročitaj možda ti nešto pomogne cheerup
http://www.relax-forum.com/t9202-za-poklonjeni-lijek-mora-platiti-pdv-11000-kuna


..a izvini sada tek vidim da si to pročitala No
[Vrh] Go down
 
lijek revlimid za leukemiju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ROGAČ KAO LIJEK
» Zimnica kao lijek
» Knjige iz područja popularne psihologije
» Limun kao lijek
» Otkriven lijek za ebolu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Humanitarizam i društveni aktivizam-
Forum(o)Bir: