Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dobrovoljno darivanje krvi

Go down 
+3
vanja
Dreamy_angel
Goran
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime21.10.08 19:59

Krv se ne može umjetno proizvesti i u trenutku kad nam zatreba krv kao lijek ovisni smo o dobrovoljnim darivateljima krvi. Darivanje krvi je gotovo potpuno bezbolno, traje samo nekoliko minuta i preporucam to svim zdravim osobama. Kao i mnogi, ja sam prvi put darovao krv u srednjoj školi i cinim to do danas.
Više informacija procitajte na http://www.hztm.hr
cerekalo
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Dreamy_angel
Početnik
Početnik
Dreamy_angel


Female
Leo Snake
Broj postova : 36
Godine : 34
Datum registracije : 26.09.2008

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime26.10.08 10:30

Ja sam baš u petak dala krv... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime04.11.08 23:25

zašto da ne???
samo pomislite koliko možete pomoći nekom na taj način....
[Vrh] Go down
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime06.11.08 11:56

minchy89 je napisao/la:
zašto da ne???
samo pomislite koliko možete pomoći nekom na taj način....
slažem se cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime14.11.08 0:02

vanja je napisao/la:
minchy89 je napisao/la:
zašto da ne???
samo pomislite koliko možete pomoći nekom na taj način....
slažem se cerekalo

ja isto cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Dobrovoljni davaoci krvi?...   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime25.11.08 13:02

Da li ste dobrovoljni davaoc krvi?...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime25.11.08 13:03

Jesam,ako će moja krv nekome pomoći ja sam sretna cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime26.11.08 0:12

jesam i dok god budem u mogućnosti, ću biti...
jer mislim da je nabolji poklon nekom ako mu možete pomoći u onom najpotrebnijem-zdravlju, jer to se ne može kupiti, zato svi darujmo krv, da učinimo sretnim i druge i nas..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime08.02.09 21:04

jesam, dobrovoljni sam davaoc krvi...Smile
započelo je sve krajem srednje škole na nagovor jednog profesora koji non stop potiče druge da daju svoju krv...Smile
potrebno je izdvojiti samo 10-tak minuta...tih par minuta koji nama ništa ne znače nekima koji trebaju našu krv su sve....Smile
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime08.02.09 21:24

Nisam, imam jako niski tlak.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime08.02.09 21:51

jesam, par puta u akcijama kad traze O

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dobrovoljno darivanje krvi Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime25.08.09 14:02

nisam, nažalost ne mogu biti...i jako mi je žao jer uvijek mi prođe kroz glavu da bih nekome puno pomogla, a isto tako mogla bi se i ja naći u situaciji da mi treba krv...
Ali muž ima 3 godine redovito daje čim može...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime03.09.09 18:38

Davaoc sam krvi od 18-e godine, nekome puno znači, a mene košta samo 15-ak minuta vremena. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime20.04.10 16:46

Dobrovoljno darivanje krvi Buddy_Blood_Drop_color21
Dobrovoljno darivanje krvi Darivanje_krvi3_21.11.2008._velika
Čekam iduću akciju, do sad sam skupio 19 davanja. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime20.04.10 16:47

ja samo 3 puta tužni
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime06.05.10 19:58

Kad si dala zadnji put Bleky? cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime06.05.10 20:03

pre nekih godinu i po Dobrovoljno darivanje krvi 765814
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime06.05.10 20:03

Što čekaš za četvrto? cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime06.05.10 20:09

Dobrovoljno darivanje krvi 41367

moracu ovih dana
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime06.05.10 20:11

Ajde, ako ne daš, ja ću ti krv popiti Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime06.05.10 20:12

Dobrovoljno darivanje krvi 12363 ma dacu ne brini ima tih akcija ovde na svakom koraku .
a za pijenje krvi mozda ti nece odgovarati moja krvna grupa Dobrovoljno darivanje krvi 71877
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime06.05.10 20:43

Odgovara mi svaka... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime06.05.10 20:46

Moja baš nije neke kvalitete...tako su mi rekli Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime06.05.10 20:47

Goran je napisao/la:
Odgovara mi svaka... Laughing

A pozitivna Dobrovoljno darivanje krvi 12363 Dobrovoljno darivanje krvi 12363
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime06.05.10 20:51

Ja sam 0 pozitivna...svakome mogu dati...a meni samo moju Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dobrovoljno darivanje krvi Empty
PostajNaslov: Re: Dobrovoljno darivanje krvi   Dobrovoljno darivanje krvi I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dobrovoljno darivanje krvi
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nalazi iz krvi Šta nam govori analiza krvi?
» Darivanje organa
» Ovog Božića za darivanje ćete izdvojiti
» Masnoće u krvi
» Vrata raja ili CO2 u krvi?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Zdravlje i rekreacija :: Zdravlje :: Svaštara-
Forum(o)Bir: