Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Mane i vrline vaših profesora

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Mane i vrline vaših profesora Empty
PostajNaslov: Mane i vrline vaših profesora   Mane i vrline vaših profesora I_icon_minitime04.02.09 14:44

Koje su mane i vrline vaših školskih ili fakultetskih profesora i kako mislite da se
vaša nastava može unaprediti?
U kakvom su sječanju ostali profesori vas koji ste već završili svoje obrazovanje?
Ja sam cijenio profesore koji su gradivo prezentirali na zanimljiv način i one koje
su imali prisan odnos sa nama učenicima. Nisam volio prepotentne profesore koji
su bili na distanci od nas, neki nisu ni znali obavljati svoje dužnosti. Primjerice, imao
sam učiteljicu biologije u osnovnoj koja nam ništa nije prezentirala kako treba, samo
smo morali beskrajno mnogo puta čitati na glas određene lekcije i prepisivati u
bilježnicu - tako bi i moja baba mogla biti učiteljica! big smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Mane i vrline vaših profesora Empty
PostajNaslov: Re: Mane i vrline vaših profesora   Mane i vrline vaših profesora I_icon_minitime04.02.09 18:33

Najviše sam voljela one koji su bili susretljivi prema nama, ali s dovoljno autoriteta da održe određenu disciplinu u razredu hophop
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Mane i vrline vaših profesora Empty
PostajNaslov: Re: Mane i vrline vaših profesora   Mane i vrline vaših profesora I_icon_minitime06.02.09 18:14

hm.. slazem se sa tim..
zaboravio
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Mane i vrline vaših profesora Empty
PostajNaslov: Re: Mane i vrline vaših profesora   Mane i vrline vaših profesora I_icon_minitime06.02.09 18:19

I ja isto, welcome alba the gem! :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Mane i vrline vaših profesora Empty
PostajNaslov: Re: Mane i vrline vaših profesora   Mane i vrline vaših profesora I_icon_minitime06.02.09 18:38

Thank you :zabava: ali ja trenutno imam profesorku koja je jedina izasla samnom na proslavu mog 18tog rodjendana i napila se kao bure! Sada pisem po skoli parole Profku Amru PresidenTe!
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Mane i vrline vaših profesora Empty
PostajNaslov: Re: Mane i vrline vaših profesora   Mane i vrline vaših profesora I_icon_minitime23.04.09 2:02

mi imamo dosta profesora koji znaju nać zanimljiv način kako bi nam ispredavali gradivo, al nažalost ima i onih kod kojih zaspiš na satu kolko je dosadno, nezanimljivo...sam nam daju da čitamo i pišemo...tak i ja mogu bit profesor jbt...al na svu sreću sad u osnovnoj ima više onih koji dobro predaju, na zanimljiv način...sad ćemo vidjet kako će bit u srednjoj...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Mane i vrline vaših profesora Empty
PostajNaslov: Re: Mane i vrline vaših profesora   Mane i vrline vaših profesora I_icon_minitime24.04.09 16:27

Dobro da su ti ti zanimljivi u večini, kod mene su bili u manjini! cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Mane i vrline vaših profesora Empty
PostajNaslov: Re: Mane i vrline vaših profesora   Mane i vrline vaših profesora I_icon_minitime26.04.10 18:17

Meni je omiljena nastavnica srpskog... Mane i vrline vaših profesora 765814 Uvek se zeza s nama i vise nam je ona razredna nego prava razredna...super je skroz... Mane i vrline vaših profesora 31382 Samo, decaci su govna pa se stalno deru na casu, pa nastavnica mora da vice, a pritom je i bolesna...pa je u zadnje vreme malo nervozna...inace je uglavnom super... Mane i vrline vaših profesora 668150
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mane i vrline vaših profesora Empty
PostajNaslov: Re: Mane i vrline vaših profesora   Mane i vrline vaših profesora I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mane i vrline vaših profesora
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» >>Mane i vrline<<
» Ima li na Univerzitetu neuračunljivih profesora?
» Kako bi opisali savršenog profesora?
» Recepti vaših omiljenih jela
» Fotografije vaših omiljenih glazbenika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: