Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako bi opisali savršenog profesora?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
LaTiTeA
Zagrijao tipkovnicu
LaTiTeA


Female
Scorpio Rat
Broj postova : 286
Godine : 39
Lokacija : Sl.Brod
Datum registracije : 11.08.2010

Kako bi opisali savršenog profesora? Empty
PostajNaslov: Kako bi opisali savršenog profesora?   Kako bi opisali savršenog profesora? I_icon_minitime08.09.10 19:53

Mene zanima kako bi vi kao učenici, odnosno..kao roditelji, opisali savršenog profesora?

Jel mora biti strog, ali pravedan.... ili je dobar ako popušta učenicima? Jel više volite kada puno pišete na satu (kad vam se diktira što treba zapisati), ili kada vam prof. priča a vi pišete ono što sami želite?

Ja radim na principu power point prezentacija... na prezentaciju napišem ono što je najbitnije.. u kratkim crticama i to pustim na satu, a ja dodatno objašnjavam i proširujem te natuknice sa prezentacije. Nikada, ili jako jako rijetko, ne diktiram što da zapišu... jer smatram da je bolje ako sami uzmu knjigu i nauče.. a natuknicama ih usmjeravam na ono što je bitno. Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kako bi opisali savršenog profesora? Empty
PostajNaslov: Re: Kako bi opisali savršenog profesora?   Kako bi opisali savršenog profesora? I_icon_minitime08.09.10 20:06



Obožavala sam svog prof matemati..stariji čovjek..ali bio je strog i pravedan i nije mi se ispočetka uopče sviđao..ali do kraja škole sam ga pravo zavoljela. Uvijek spreman da pomogne...nikada nije glas podigao. Jednom smo svi pobjegli sa sata jer smo trebali pisati test..on se uvrijedio kasnije nije želio pričati s nama uopče..rekao je zar me uopče ne poštujete ni malo..ispadam staršan a samo ste mi trebali reći tako i tako stavri stoje..ja bi pomaknuo. Danima nije želio s nama pričati..kasnije namje postao bolji od razrednika. Smile
Mogli smo s njim nakon sata razgovarati ako je bilo vremena..uvijek je bio pristupačan.
[Vrh] Go down
 
Kako bi opisali savršenog profesora?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Da je novac osoba kako bi ga opisali?
» Ima li na Univerzitetu neuračunljivih profesora?
» Mane i vrline vaših profesora
» Fraktali - Slike savršenog Haosa
» Kojom riječju bi opisali život u svojoj državi?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: