Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 >>Mane i vrline<<

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




>>Mane i vrline<< Empty
PostajNaslov: >>Mane i vrline<<   >>Mane i vrline<< I_icon_minitime02.04.09 9:34

sto Vas krasi u zivotu..
po cemi ste poznati..
zasigurno Vas netko cijeni po vrlinama..
ali imate i neke mane..
kako okolina gleda na Vas same..
sto je dobro u Vama
a sto lose..

>>Mane i vrline<< D0d626b279

da cujemo...
koje su to Vase vrline i mane..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




>>Mane i vrline<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Mane i vrline<<   >>Mane i vrline<< I_icon_minitime02.04.09 9:41

Mane su mi brzopletost,a nekad je ne možeš ispraviti,previše vjerujem drugima,osjećajnost jer kad gledam druge hebe im se za sve ,a ja dopuštam da me sitnice iznerviraju,osjećaj da moram ja ispravljati neke stvari e to mi je mana koja meni najviše smeta,ajd sad malo vrline više kako druge osobe gledaju na mene,znam dobro saslušati druge,uvijek sam tu za osobe kojima je to potrebno,volim se dosta šaliti ali ne provocirati i predana sam onome čeme se ili kome se posvetim.
[Vrh] Go down
neno123
Početnik
Početnik
neno123


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 10
Godine : 48
Datum registracije : 05.04.2009

>>Mane i vrline<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Mane i vrline<<   >>Mane i vrline<< I_icon_minitime07.04.09 9:09

Mana mi je tvrdoglavost,brzopletost,lako brzo se naljutim ali isto tako se i ohladim,vrline kažu da sam dobar prijatelj,volim pomoci drugima ako mogu, ne znam teško je sam o sebi pisati barem što se tice vrlina.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

>>Mane i vrline<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Mane i vrline<<   >>Mane i vrline<< I_icon_minitime10.04.09 20:24

Otvori ona temu, a ne napiše svoje mane i vrline. Laughing
Btw. postoji widget interna tražilica na forumu, korisno je provjeriti postoji li ista ili slična tema, prije nego što otvarate temu. :;):
Nemam običaj pisati o svojim vrlinama, bolje neka se one poznaju na djelima. A mana mi je da ponekad suviše temperamentno reagiram u nekim situacijama, tvrdoglav sam, brzoplet itd.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




>>Mane i vrline<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Mane i vrline<<   >>Mane i vrline<< I_icon_minitime10.04.09 20:44

Temu o manama sam ja otvorila,ali ok...

MANA-zlopamtilo sam,zajebi me nikad ti neću zaboraviti to...
VRLINA-uvijek spremna za pomoći,ali uvijek...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

>>Mane i vrline<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Mane i vrline<<   >>Mane i vrline<< I_icon_minitime11.04.09 8:55

Znam da jesi Kate. Jedno od forumskih pravila je da se prije otvaranja teme provjeri da li već ista ili slična tema postoji. To barem nije teško, postoji interna tražilica.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

>>Mane i vrline<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Mane i vrline<<   >>Mane i vrline<< I_icon_minitime09.10.10 9:10

Ja iskreno ne znam vise sta su vrline a sta mane. Od malena me uce da su vrline postenost, iskrenost, posvecenost, a mane tvrdoglavost, sebicnost, ne znam... Ali kako vreme prolazi situacija se okrece za 360 stepeni. Sada osoba koja ima navedene vrline je glupa, moze da je zeza kako ko hoce i slicno, dok sa druge strane sebicne, tvrdoglave i bahate osobe uglavnom izlaze kao pobednici iz svega. I sad covek da se zapita... Kakav treba da budes da bi te zvali dobrim covekom? I da li uopste danas imas nesto od toga sto si "dobar covek"...?
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

>>Mane i vrline<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Mane i vrline<<   >>Mane i vrline<< I_icon_minitime09.10.10 19:34

Svatko okvirno zna što su mane, a što su vrline, iako nije oštra granica između njih i zapravo jedna kategorija nadopunjuje drugu, a i tu jasno da postoji subjektivna percepcija svega toga, nešto što bi netko nazvao vrlinom, možda bi ja nazvao istovremeno i manom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





>>Mane i vrline<< Empty
PostajNaslov: Re: >>Mane i vrline<<   >>Mane i vrline<< I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
>>Mane i vrline<<
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zašto ističemo tuđe mane, a ne vlastite?
» Mane ljudskog mozga
» Koje su vaše mane?
» Prednosti i mane baka servisa
» Tuđe mane koje vas najviše iritiraju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: