Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Preporuka molitvi i meditacija na CD-u

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime21.09.11 10:14

Preporucite ovde CD sa lijepim molitvama ..meditacijama koje ste poslusali ili culi za njih ....

Moj prijedlog

Novi CD u izdanju Hit Recordsa - Arhanđeo Rafael

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u 5389_big


Molitva i meditacija za zdravlje˝

Mnogo je anđela koji okružuju našu svakodnevnicu, a posebnost Arhanđela Rafaela je ta što je on zaštitnik zdravlja, zadužen za čišćenje negativnih misli koje u našem tijelu izazivaju bolest. Svatko od nas živi užurbanim načinom života, koji nam donosi sama današnjica i svakodnevnica, a iskreno negdje u sebi žudimo za malim trenutkom koji ćemo posvetiti samo sebi. U potrazi za tim malim skrivenim mjestom u kojem će naša duša pronaći svoj mir, predstavljamo Vam CD Arhanđeo Rafael ˝Molitva i meditacija za zdravlje˝ u ekskluzivnom izdanju Hit Recordsa. Molitvom će nam bez obzira na našu dob, boju kože i vjeru pomoći da pronađemo željenu duhovnu ravnotežu i zdravlje koje je neophodno svakome od nas.

Molitva i meditacija služe nam kako bi pozitivnu energiju privukli i stupili u kontakt sa višim silama, pri tome prizivajući arhanđela Rafaela što je duhovni put do izliječenja tijela i duha.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime03.10.11 15:23


Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Angeli%20iscjeljuju%20-%20cd_w240px

Dan Šercar

«Anđeli iscjeljuju»

Za sve koji imaju problema s koncentracijom, lutajućim mislima i kontaktom s duhovnim energijama - CD vođen glasom anđeologa Dana Šercara - prava je stvar!

CD «Anđeli iscjeljuju» s vođenim anđeoskim meditacijama za iscjeljivanje namijenjen je za aktiviranje duhovne dimenzije pri iscjeljivanju. Možete ga samo pasivno slušati ili u mislima aktivno sudjelovati. Dan meditativnim glasom zaziva iscjeljivanje na svim razinama, priziva Anđele, mir i zdravlje, utjehu u boli, iscjeljenje ljubavnih boli, dovršenje započetog i slično.

Izvrstan je za početnike, osobe koje se teže opuštaju i meditiraju jer ih vode lagana glazba i glas. U početku se jednostavno prepuštate glazbi i molitvi da vas vodi, a vremenom shvaćate koliko se vaša Duša laganije opušta i navikava na energetsku vibraciju Anđela, kako vaše misli manje lutaju i uznemiruju vas, kako vam je puno manje vremena potrebno da bi postigli potpuni mir...

Iako je meditacija u grupi uz vodstvo iskusnog anđeologa poseban doživljaj, CD je odlična zamjena koji omogućuje meditaciju u vašem domu i blizak osjećaj iskustva molitve u Gradu Anđela.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
vladex
Početnik
Početnik



Male
Leo Dragon
Broj postova : 30
Godine : 47
Datum registracije : 03.11.2011

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime14.11.11 23:18

Odlicna preporuka ima li neki link za download?


Zadnja promjena: vladex; 15.11.11 1:54; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime14.11.11 23:51

Tko prihvaca reiki i raznorazne magije i ostala cuda moze to slusati. medutim tko Misli da je Isus njegov osobni spasitelj i tko prihvaca Isusa neka se ne zavarava s ovakvim sarlatanima oliti ga Maricama za sve.
Jer on je ovo..
Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Wolfinsheepsclothing

[Vrh] Go down
Rubin
Zagrijao tipkovnicu



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 233
Godine : 27
Lokacija : Zagreb/Trnje
Datum registracije : 10.11.2011

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime15.11.11 19:58

Lucky, s tobom se u potpunosti slažem, te sve magije i ostala čuda su djelo sotonizma, ma fuj.

[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime15.11.11 20:52

Daj Bože da tako misliš a ako ne misliš ako glumiš da dođe dan i da spoznaš sve pogrešno i ono što nije od Boga. da ne vrludaš i ne lutaš svakojakim pravcima već da se odlučiš za jedan pravi i da ga slijediš . :*
[Vrh] Go down
Rubin
Zagrijao tipkovnicu



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 233
Godine : 27
Lokacija : Zagreb/Trnje
Datum registracije : 10.11.2011

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime15.11.11 20:56

Ja sam već odavno odabrao svoj pravac života-pravac zdravlja-bez pušenja, alkohola i droge jer znam gdje to vodi.
Znam iz vlastitog iskustva jer sam već se s time suočavao u svojoj obitelji, konkretno sa bratom.

Svi ti poroci su isto djelo sotone koji ih pokušava povesti krivim putem.
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime15.11.11 20:59

Rubin je napisao/la:
Ja sam već odavno odabrao svoj pravac života-pravac zdravlja-bez pušenja, alkohola i droge jer znam gdje to vodi.
Znam iz vlastitog iskustva jer sam već se s time suočavao u svojoj obitelji, konkretno sa bratom.

Svi ti poroci su isto djelo sotone koji ih pokušava povesti krivim putem.

O daaa . jes cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime05.03.12 16:19



Pjesma koja čisti i oslobađa.

[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime05.03.12 16:26

Pjesma koja slavi Našeg Gospodina. Jer On je jedini put, istina i život. Pjesmom ga slavimo i hvalimo.
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime05.03.12 16:32


Repeat.......... Samo ime Njegovo je lijek protiv svega lošeg oko nas i u nama. Slavimo ime nad imenima......
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime05.03.12 16:40

Zahvala mojoj nebeskoj majci koja me uvijek rado prima i zove u svoje naručje. Hvala majčice naša na tvojoj bezgraničnoj ljubavi Preporuka molitvi i meditacija na CD-u 559126 Svojemu nas sinu izruči svojemu nas sinu preporuči.

[Vrh] Go down
Sponsored content





Preporuka molitvi i meditacija na CD-u Empty
PostajNaslov: Re: Preporuka molitvi i meditacija na CD-u   Preporuka molitvi i meditacija na CD-u I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preporuka molitvi i meditacija na CD-u
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Meditacija - otvara nove duhovne horizonte i odmara um i tijelo
» Google uvodi sistem preporuka pretraživanja
» Meditacija - za svaki dan
» Stone Feeling-meditacija s kamenjem
» Koristi od meditacije – meditacija za um i tijelo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: