Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bliski susret

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Bliski susret Empty
PostajNaslov: Bliski susret   Bliski susret I_icon_minitime31.01.11 18:34

20.12.2007. Osoba koja je željela ostati anonimna.

Prvi kontakt je poceo 96-te godine krajem oktobra negde oko 17 casova. Nalazio sam se u mom susedstvu sa jos nekoliko svojih drugova. Pricali smo o raznim stvarima...a onda je jedan od njih primetio neki predmet iza lipe, tacnije to je bila crvena svetleca lopta velicine od nekih pola metara. Na visini od oko pet metara stajala je nekoliko sekundi nepomicna, a onda se pocela polako smanjivati i istovremeno uvlaciti u sebe. Ostali smo zbunjeni tim prizorom ali samo pola minuta kasnije, sa razgovorom smo produzili dalje kao da se nije nista dogodilo. To je bio verovatno prvi signal da ce se uskoro desavati neke stvari. Nije bas jednostavno opisati momente u kojima sam bio izlozen njihovim uticajem. U pocetku sam dobijao neke (telepatske) signale , cudne slike koje nisam (bar tako mislim) stvarao sam, zatim cudne zvukove i osecao necije prisustvo. Za pocetak cu napisati dva dogadjaja. Oni su slicni snu ali razlika postoji jer ih pamtim i posle deset godina. Mesta koja cu navesti su za vas nepoznata pa ne znam u kolikoj meri bi to moglo uticati na merodavnost price. Stojim u krugu jednog obdanista , ne znam kako sam stigao tamo jer uopste nisam ustao iz kreveta. Stojim, a od iza velikog drveta se pojavljuje svemirski brod velicine od oko tri metra, beli svetleci objekt se spustao sa moje desne strane i bivao sve blize zemlji ali nije dotaklo tlo vec se podizuci produzio dalje ne menjajuci pravac leta izgubio iza jedne velike jelke.

Letelica nije ispustala zvuk, a nisam primetio ni rotaciju. Gornji deo objekta je zaobljen, u sredisnjem delu sam video nesto nalik lenti sa prorezima ali nije rotiralo dok je donji deo bio izduzenog oblika. Primetio sam i par prozora. Pomislio sam da treba da krenem za njim i vec u sledecem trenu sam se nasao iza tog obdanista na jednom parkingu koji je bio udaljen oko pedeset metara, a da pri tom nisam napravio ni jedan korak. Gledam u vozila koja tamo stoje. Nekoliko stvorenja poprilicno niska su pocela da se pojavljuju verovatno su bila skrivena iza vozila.

Okrenuo sam se levo i onda ugledao vanzemaljca ljudskih crta lica. Visok oko 170 santimetara , imao je malo konusni oblik glave i malo kose, narandzaste boje, dok mu je koza bila dosta svetlija od nase. Nosio je odelo slicno onom sto nose i nasi piloti .Gledao sam u njega, a on u mene ali nije nista rekao, a tu se i moja svest gubi. Na crtezu su njegov izgled kao i izgled letelice. Moram napomenuti da kada je sve ovo pocelo, u okolini u kojoj zivim tj. u radijusu od nekih 300 metara nije bilo niti jedne nove zgrade, za razliku od danas.

I drugo vidjenje je (za mene) na poznatoj lokaciji, imam osecaj da neko stoji sa moje desne strane ali se ne mogu okrenuti. Usmerio sam pogled na levo ka triju stambenih zgrada, a od iza najnize zgrade se pojavljuje svetleci objekt slican sjajnoj zvezdi, ono postaje sve vece i vece. Iz svetleceg objekta izranja nesto nalik prednjem delu podmornice, a ja gubim svest. Imam osecaj da se nalazim u nekoj prostoriji i da se oko mene krecu razne siluete koje se ne obaziru na mene. Kao da sam bio u obilasku svemirskog broda. Okrenuo sam se levo i video figuru ljudskog oblika kako se spusta sa jedne spiralne stepenice. Ruke su mu bile rasirene a onda je poceo da ih prevrce u mesto te su se one pretvorile u metal koji sija. Produzio sam dalje i naisao na vrata, a kad su se ona otvorila, usao sam u jednu prostoriju u kom su bila nekoliko stvorenja, niska celava, nosili su crne uniforme nekako napumpane i zguzvane.

Sedeli su za jednim stolom, a onaj koji je stajao mi je rekao da su ljudi na svemirskom brodu druga klasa. A onda je u prostoriju usla zena obucena u pripijeno ali komotno svemirsko odelo isto ljudskog oblika sa spojenom kosom pozadi glave, te je pocela da se pozdravlja sa tim bicima. Ispod leve ruke je drzala skafander. Ne znam sta je bilo dalje.
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Bliski susret Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret   Bliski susret I_icon_minitime06.05.11 12:57

bliski susret je iskljucivo sa devojkom
[Vrh] Go down
Rubin
Zagrijao tipkovnicu



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 233
Godine : 27
Lokacija : Zagreb/Trnje
Datum registracije : 10.11.2011

Bliski susret Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret   Bliski susret I_icon_minitime12.11.11 20:02

Nekako mi sve to zvuči neuvjerljivo.Bliski susret sa vanzemaljcima može imati ama baš svatko!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susret Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret   Bliski susret I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susret
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bliski sustreti s duhovima
» Knjige iz područja popularne psihologije
» Konačni susret
» Čovjek i novac: Susret licem u lice, oči u oči
» Bliski partneri uistinu jednako razmišljaju - kod njih se može javiti "šesto čulo"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Vanzemaljski oblici života-
Forum(o)Bir: