Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što bi napravili da je jedan član obitelji..

Go down 
+7
Goran
Rokerka
Blizanka
Kikica
Lux
D_DoLL
DJ Tea
11 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime07.01.09 21:47

gay?

bi li mu pružili potporu ili bi ga ignorirali i naposlijetku odbacili?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime07.01.09 21:49

Nikako mi nebi bilo drago da mi je netko gay,ali da je bila bi mu potpora,nikako ga nebi odbacila.
[Vrh] Go down
DJ Tea
Početnik
Početnik
DJ Tea


Female
Libra Monkey
Broj postova : 42
Godine : 32
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 18.12.2008

Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime07.01.09 22:24

prihvatila bi to i pruzila mu potporu...
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime07.01.09 23:44

Odbacila?? OMG.. NIKADA!!
Uostalom, nikad nisam imala ništa protiv homoseksualaca, znanstveno je dokazano da to nije nekaj kaj se nekom "sprdne" u glavi, već svaka osoba u sebi od rođenja ima određene homoseksualne gene, samo što se kod većine ne razvije, a kod nekih se razvije, i eto.. i to nije razlog za odbaciti nekog, a tko razmišlja na taj način je stvarno ograničen..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime08.01.09 0:08

pa podržala bi jer je član porodice.... mada sam ja lično protivnik toga, al u tom trenutku bi se suzdržala i pomogla mu da ga i drugi prihvate i podrže ga.. jer u mojoj moći nije da ja nekog odbacujem i kažnjavam zbog određenih stvari.. koje se, iskreno mene ne tiču.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime08.01.09 11:21

prihvatila bi to definitivno!

imam takvu situaciju u obitelji, ali ne u užoj... tako da... nije da to odobravam, jer to meni nije niti zdravo niti normalno, ali prihvatila sam.. kaj je tu je... svako si bira svoje...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime08.01.09 11:28

Prihvatio bih ga/ju kakava osoba jest. Svatko ima pravo birati svoj način života.
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime15.02.09 15:27

Pr4užila bih mu potporu bez razmišljanja ukoliko bih se uvjerila da je to uistinu njegova/njezina odluka. Seksualna orijentacija samo je jedan dio čovjekove ličnosti. No moram priznati da mi ne bi bilo drago, jer heteroseksualnost je ipak na neki način prihvatljivija od homoseksualnosti, da sad o tome ne raspravljam previše. Bilo bi mi žao te osobe jer u praksi oni imaju (neopravdano) više problema nego heteroseksualci, zbog moralne osude društva.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime26.02.09 0:31

Definitivno prihvatila....ne previše sretna.....ali tako je i to je to....nemaš tu šta odobravati....ko te pita.....
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime07.03.09 11:22

Ovako bez muljanja. Ne volim vidjeti muške koji su gay, ni uživo niti na TV-u, cure mi uopče ne smetaju, ali dečki ne mogu si pomoći jednostavno to mi je ...
Ali, nebih nikada nikoga vrijeđala ili odbacila zbog toga, bolje da žive život koji ih usrećuje nego cijeli život u potiskivanju osjećaja.
Samo jedan život imamo svi, što nam vrijedi ako ga gušimo.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime07.03.09 12:15

jednostavno prihvatila, niti bila za ,niti protiv...svak ima svoj zivot, Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime02.04.09 11:57

ne nebi ostala ravnodusna..
iako sam liberalna i ne ulazim u sklonosti i opredjeljenja pojedinaca
ovdje bi reagirala...
pokusala bi na sve nacine da ga odvrgnem od toga..
govorim kao i uvijek iskreno..
zasto lagati..mogu napisat kao i za sve druge homo nastrojene ljude..
ovdje bi radila iznimke jer sam svijesna da bi u skoroj buducnosti..
nase obiteljsko stablo bilo jako naruseno..
govorim iz perspektive gledanja u buducnost samih obitelji...
sigurna sam da bi bio gledan drugacijim ocima...
da bi izgubila mnogo..zbog tog njegovog opredjeljenja..
ma to je toliko teska tema..
da covjek jednostavno ponekad i nezna sto kazat(napisat)
borila bi se na sve nacine..pa sto bude..
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime29.04.10 21:43

blizanka je napisao/la:
jednostavno prihvatila, niti bila za ,niti protiv...svak ima svoj zivot, Smile

Što bi napravili da je jedan član obitelji.. 477390 Upravo tako...Jednostavno, njegova licna stvar i u to vec ne zelim da zalazim.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime29.04.10 21:45

Prihvatila bih u svakom slucaju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime29.04.10 21:46

na sve se covijek navikne, pa i na to i onda se prihvati
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime29.04.10 21:47

Ubio bi ga ko zeca looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime24.06.10 19:13

Pruzio potporu.Obitelj je obitelj.Ona se ne bira.I bolje je sto je tako.Onda mi ne bi bili mi.
[Vrh] Go down
len
Zagrijao tipkovnicu
len


Female
Broj postova : 470
Datum registracije : 23.06.2010

Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime24.06.10 20:17

pruzila bi podrsku


Zadnja promjena: len; 07.07.10 16:55; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime25.06.10 0:31

Trebalo bi mi vremena da prihvatim.Sigurno bi prihvatila...ali...velim...trebalo bi vremena.
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 114
Datum registracije : 12.02.2010

Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime25.06.10 0:33

Nista..ko sam ja da sudim bilo kome???Imao bi moju podrsku definitivno!
[Vrh] Go down
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime07.07.10 19:26

Uvijek bi imao moju podršku.
imala sam ja prije problema s obitelji.. Što bi napravili da je jedan član obitelji.. 12363
pošto sam našla nakon dugo godina najbolju prijateljicu s njom sam provodila svo vrijeme.
Živjela je tada u svom stanu pa sam često znala prespavati i po par dana kod nje.
Kako moja obitelj nije bila navikla a ne hvalim se dečkima pomislili su da sam možda otišla igrati za drugu momčad.
kad su shvatili da nisam Što bi napravili da je jedan član obitelji.. 266623 nešto mi je lijepo mama rekla:
Ja sam uvijek uz tebe, ali ne bi ti htjela takav život. Ne zato jer ga osuđujem ili mislim da je neprirodan.
Nego zato što znam da bi izabrala težak život pun predasuda.
To mi je jako drago bilo čuti
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što bi napravili da je jedan član obitelji.. Empty
PostajNaslov: Re: Što bi napravili da je jedan član obitelji..   Što bi napravili da je jedan član obitelji.. I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što bi napravili da je jedan član obitelji..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Iskrenost u obitelji
» Zlostavljač obitelji u susjedstvu
» Činjenice o nasilju u obitelji
» Svađe u obitelji? Probajte s medijacijom!
» Recept za sreću u obitelji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: