Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Iskrenost u obitelji

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Iskrenost u obitelji Empty
PostajNaslov: Iskrenost u obitelji   Iskrenost u obitelji I_icon_minitime08.07.10 18:08

Koliko ste iskreni prema partneru , roditeljima ili braći i sestrama?
U biti znima me za roditelje.
Kao sam počela izlaziti doživjela sam mnogo priča, a i situacija neiskrenosti.
Evo zadnji izlet koji sam napravila bilo je putovanje na Brač.
Ispalo je da sam ja jedina rekla kamo idem.
Najbolja prijateljica od 25 godina je izjavila da ide kod mene na vikendicu,
dok maloljetnica koja je išla s nama je izjavila da ide u Jastrebarsko.
Koliko vjerujete svom djetetu? Koliko "muljate" ostalima?
Ja sam samo iz srama rekla da idem prespavati kod prijateljica , a u biti sam otišla k dečku Iskrenost u obitelji 0450
Doduše ja ne volim lagati pa sam na kraju ipak rekla istinu gdje sam bila Iskrenost u obitelji 765814
što je najbolje ovakvi iskreni odnosi stvaraju povjerenje
Tako kad ja kažem da negdje idem.. imam njihov blagoslov pod uvjetom da im pošaljem sms da sam dobro
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Iskrenost u obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Iskrenost u obitelji   Iskrenost u obitelji I_icon_minitime08.07.10 21:39

Prema partneru i on prema meni..o tome nema više priće nema laži niti malih niti velikih.
Kada sma bila mlađa s roditeljima..joj..to je več problem..nekako moji su više zatvarli oći pravili se da ništa ne vide tako da nije bilo potrebe da im nešto lažem. a kada bi me i pitali što sam i gdje radila s društvom..ako smo išl i ikuda uvijek bi samo rekla idem ..jer imali su povjerenja prema meni ili su kako kažem žmirili..ugl...nikada se nisam uvaljivala u probleme i puštali sume kuda god sam htjela..narano sve u grnicama normale.
Djetetu mome Iskrenost u obitelji 12363 ..nemože me zamljati po pogledu ju zna po hodu..držanju...po glasu..tako da kada shavtim da me mulja kažem kaži istinu i razmislit ću o tome što si radila..ako me slažeš opet imat češ zabranu ne igranje vani. Sve joj je jasno..i priča onda kao papiga.
Ne podnosim lažove i mrzim laži i ne lažem.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Iskrenost u obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Iskrenost u obitelji   Iskrenost u obitelji I_icon_minitime30.10.10 13:00

Pa ako prema njima necu biti iskrena, prema kome cu drugo? o.O
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Iskrenost u obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Iskrenost u obitelji   Iskrenost u obitelji I_icon_minitime30.10.10 13:45

Zna se desit da zbog mira u kući prećutim neke stavri..
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Iskrenost u obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Iskrenost u obitelji   Iskrenost u obitelji I_icon_minitime30.10.10 14:12

lijepo je biti iskren ..prema roditeljima ..ne samo prema roditeljima nego prema svim do kojih vam je stalo ..
nisam bila iskrena prema roditeljima ..jer nisam nikad imala razumjevanje za bilo sto ..jer nikad nisam bila u pravu za njih..i da su mogli po njihovom bi bilo prvi sumrak u kucu ...
ali zato sa svojom djecom imam skroz drugo nesto nego sto sam ja imala ...imam u njima prijatelje ..oni u meni prijateljicu ...pa majku ...iskreni su ..nikad mi ne kriju gdje ce ..i s kim ce ...bez obzira i ako naprave nesto znaju da sam tu uvijek uz njih i da se mogu pouzdati u mene i da cemo zajedno to rijesiti a ne kriti ..jer nikad se nista ne moze sakriti ..samo kasnije bude gore i osjecas se izdanim sto nisu imali povjerenja u tebe ....

Rokerko tako je prema kome ces ako neces prema svojim roditeljima..znaj oni ti jedini nikad nece pozeliti zlo ma kakvi bili... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Iskrenost u obitelji Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
enigma_
Zagrijao tipkovnicu
enigma_


Leo Monkey
Broj postova : 119
Godine : 55
Datum registracije : 02.02.2011

Iskrenost u obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Iskrenost u obitelji   Iskrenost u obitelji I_icon_minitime05.02.11 21:07

Partneru precutim nesto...ili kao ne cujem...isto i on..valjda smo tako navikli...

Roditelji, braca sestre....

Sa decom imam idealan odnos...svakog momenta znam gde su, nemaju tajne nikave od mene. Tu sam im za sve...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iskrenost u obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Iskrenost u obitelji   Iskrenost u obitelji I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Iskrenost u obitelji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Iskrenost
» Činjenice o nasilju u obitelji
» Svađe u obitelji? Probajte s medijacijom!
» Recept za sreću u obitelji
» Zlostavljač obitelji u susjedstvu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: