Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vaši planovi za srednju školu ili fakultet

Go down 
+14
Wild Rose
Firefly
bodomiere
LaTiTeA
mia
Kikica
Bella
californiamen
Rokerka
Blizanka
Teioo
Alba
Fickey
Goran
18 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime07.01.09 2:52

Mnogo osnovnoškolaca mjesec dana prije upisa
nemaju pojma u koju bi se srednju školu upisali. Tako je i sa upisima na faks. Zašto je toliko osoba u nedoumici do posljednjeg trena, kakvi su vaši planovi i iskustva?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Fickey
Moderator
Fickey


Female
Cancer Pig
Broj postova : 0
Godine : 29
Lokacija : Trnovec-Varaždin
Datum registracije : 01.02.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime02.02.09 23:56

paaa..ovako..ja planiram dalje ici u jezicnu gimnaziju..posto mi jezici idu dosta dobro... i kasnije..ili na filozofski ili pravo.. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime03.02.09 0:03

Bravo Fickey! cheers
Koji su ti jezici najdraži? Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Fickey
Moderator
Fickey


Female
Cancer Pig
Broj postova : 0
Godine : 29
Lokacija : Trnovec-Varaždin
Datum registracije : 01.02.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime03.02.09 0:10

hehe.. Smile

hmm.. engleski i spanjolski.. Smile

ali..ucim jos i njemacki..mada ne volim njemacki.. :P

koje ti jezike znas?? cerekalo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime03.02.09 0:15

Živio sam u Njemačkoj pa znam njemački, dosta dobro i engleski.
Bravo za španjolski, ja bi ga vrlo teško savladao! respect Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Fickey
Moderator
Fickey


Female
Cancer Pig
Broj postova : 0
Godine : 29
Lokacija : Trnovec-Varaždin
Datum registracije : 01.02.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime03.02.09 0:18

da? koliko dugo?

aaam..pa nije toliko tezak spanjolski.. neznam meni jezici ,posebno gramatka idu skoro pa odlicno.. xD tako da..nije mi bilo tesko savladati gramatiku spanjolsku..a naglasak pokupis iz sapunica.. xD
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime03.02.09 0:24

5 godina.
Da, sapunice mogu biti i korisne! Smile
Idem na spavanje, noć! bye

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Fickey
Moderator
Fickey


Female
Cancer Pig
Broj postova : 0
Godine : 29
Lokacija : Trnovec-Varaždin
Datum registracije : 01.02.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime03.02.09 0:25

hehe.. super.. Smile

ajde...noc.. cujemo se sutra.. Smile

samo ovoga nismo mi malo off? xD
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime03.02.09 13:00

Nema veze ako ponekad skrenemo off topic, bitno da se to ne dešava baš stalno.
Bitna je ugodna komunikacija, ne trebamo strepiti baš da li ćemo skrenuti s teme.
Evo, baš me ova tema potakla na razmišljanja o dodatnom obrazovanju, možda
još nešto interesantno položim da mi ne piše u radnoj knjižici samo SSS. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime06.02.09 18:29

Cijelo vrijeme sam ciljala jezicku gimm i na kraju zavrsila na opcoj.. al nema to veze.. posto planiram studirati matematiku ovako je i bolje al ako ne budem primljena(sto me ne bi cudilo) eh onda pravac engleski... :cro:
a ovaj sto se tice njemackog... hm... respect za sve koji ga kontaju ali mi je dosta prolazna ocjena....
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 30
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime23.04.09 2:10

evo ja sam sad osmi i uskoro ću se trebat upisat negdje...
mislim da ću ić u matematičku gimnaziju (u petu - oni koji su iz zg-a znaju o čem pričam)...
al meni nije problem gradivo i nastava...mislim da ću to bit u stanju svladat i imat dobre ocjene, ali mi je problem kakvo će tam bit društvo, dal će bit svi štreberi, dal ću imat s kim izlazit van??? to mi je najveći problem...a kasnije ću isto neš u vezi matematike...možda čak profa matiše (al nadam se da me neće djeca mrzit)...mislim ide mi matematika, imaš praznike isto ko i djeca, a i mnogim frendicama objašnjavam matišu, kemiju, fiziku pa onda one kažu da znam objašnjavat...tako da mislim da bi se dobro snašla u tom poslu...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime24.04.09 16:25

Sigurno neće svi tamo biti štreberi i imati ćeš s kim izlaziti van. :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime24.04.09 17:11

pudla...sto se tice izlazaka ne brini ...uvijek se nade dobro drustvo...bez obzira jesul streberi ili ne...i uvijek kad se brines bolje prode ...nego kad kontas da ce sve biti ok...samo uci ono sto volis i sve ce biti ok... :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 30
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime24.04.09 17:56

hvala vam...ma ja znam da se malo previše brinem oko toga i znam da ću sigurno imat s kim izlazit i da ću nać dobro društvo, al se svejedno brinem cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime24.04.09 18:02

Normalno da se brineš, prelazak iz osnovne u srednju školu nije jednostavan. Samo opušteno i biti će sve ok. :;): frends

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime23.02.10 17:36

Jooooj....ja muku mucim s tim sta da upisem.....Tako da mi je nekako najbolje medicinsku opsti smer....pa cu tad da vidim sta mi najbolje ide i da se usavrsavam za to... Vaši planovi za srednju školu ili fakultet 776231
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime23.02.10 17:43

Pikachu je napisao/la:
Jooooj....ja muku mucim s tim sta da upisem.....Tako da mi je nekako najbolje medicinsku opsti smer....pa cu tad da vidim sta mi najbolje ide i da se usavrsavam za to... Vaši planovi za srednju školu ili fakultet 776231

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet 0457

Znači odluka je pala?
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime23.02.10 17:48

Pa valjda...mada znas, imam jos godinu dana....moze tu jos sto sta da se promeni.... Vaši planovi za srednju školu ili fakultet 776231
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime23.02.10 17:53

Pikachu je napisao/la:
Pa valjda...mada znas, imam jos godinu dana....moze tu jos sto sta da se promeni.... Vaši planovi za srednju školu ili fakultet 776231

Momentalno odlučiti uopće nije prerano. Valjda znaš koji predmeti ti trebaju za upis, pa da pojačaš učenje da baš te ocjene napraviš što bolje, jelda? Vaši planovi za srednju školu ili fakultet 554834
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime23.02.10 17:56

ma oko ocena se ne plasim....one ce sigurno biti najbolje moguce sve....meni je samo da ne pogresiiiiiiiiiiiim....-.-
[Vrh] Go down
Bella
Zagrijao tipkovnicu
Bella


Female
Gemini Goat
Broj postova : 273
Godine : 33
Datum registracije : 29.01.2010

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime23.02.10 17:57

Ja bih arhitekturu ili na akademiju dramskih umjetnosti(iako znam da je tu nemoguce upasti Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Kopfschuettel )
[Vrh] Go down
californiamen
Totalno relaxiran
californiamen


Scorpio Broj postova : 2464
Godine : 123
Datum registracije : 17.11.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime23.02.10 17:59

Pikachu je napisao/la:
ma oko ocena se ne plasim....one ce sigurno biti najbolje moguce sve....meni je samo da ne pogresiiiiiiiiiiiim....-.-

Pa jeste, jedna od najčešćih pogrešaka pri izboru je NEPOZNAVANJE ZANIMANJA. Valja dobro upoznati sve dobre i loše strane onog zanimanja koje te privllači i tako smanjiti mogućnost greške..
ZZnači upoznati ne samo atraktivne strane, nego i one mane ( a svako zanimanje ih posjeduje..). Pokušaj naći osobu koja radi posao koji te zanima: njegovo iskustvo i priča mogli bi te učvrstiti ili odvratiti od odluke.. Vaši planovi za srednju školu ili fakultet 0457
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime25.02.10 17:22

A Pikice zar nema gimnazije kod tebe..ako si neodlućna koji smjer i zanat da pišeš..dobro kažeš imaš još godinu dana..ali te 4 godine u srednjoj čovjek se izmijeni jako ..možda shvatiš da te nešto drugo privlaći...
Nemoj mila samo pisati neki zanat tek toliko da se piše u dipomi nakraju da ga imaš.
Izvaži sve mogućnosti..teško je u životu s visokim školama pronaći posao..ali najteže i najgore je kada moraš raditi nešto tj. neki posao od kojeg ti je muka svako jutro jer moraš ići odraditi smjenu.
Nemoj na brzaka ništa odlučiti ili zato što netko iz društva piše istu školu. Vaši planovi za srednju školu ili fakultet 982261
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime26.02.10 17:32

Ma naravno da cu upisati nesto sto me vuce i sto volim...rekla sam ti vec zasto bi medicinu...
A ima gimnazija...al meni je to samo gubljenje vremena Smile
[Vrh] Go down
mia
Početnik
Početnik



Libra Monkey
Broj postova : 23
Godine : 31
Datum registracije : 15.08.2010

Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime16.08.10 23:54

Opca gimnazija - Hrvatski ili Engleski, mozda Talijanski, Njemacki....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši planovi za srednju školu ili fakultet Empty
PostajNaslov: Re: Vaši planovi za srednju školu ili fakultet   Vaši planovi za srednju školu ili fakultet I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši planovi za srednju školu ili fakultet
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Matematičke formule za osnovnu (kasniji razredi) i srednju školu
» Vanzemaljci i njihovi planovi
» Što ako vaš tinejdžer mrzi školu?
» Kako putuješ u školu?
» Kako se probuditi na vrijeme za školu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: