Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako putuješ u školu?

Go down 
+7
Kikica
Rokerka
Teioo
boomba
Lux
king_in_crimson
Goran
11 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime21.02.09 1:12

Ja sam u osnovnu išao pješice, a u srednju vlakom. auto

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime21.02.09 8:28

Ja i u osnovnu i srednju pješke.... Smile al sam se nahodala.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime21.02.09 8:37

u osnovnu i srednju busom...Smile
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime23.02.09 17:51

OŠ s noge na nogu, SŠ s noge na bas...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime23.02.09 17:52

I osnovna i srednja škola su mi bile 5 min.hoda... hopsica
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime23.02.09 18:09

Četiri osnovne u koje sam išla bile su blizu 5 min. hoda od mjesta stanovanja. U srednju sam mogla busom, ali je linija išla okolo naokolo pa sam često tih cca 3-4km prepješačila ako baš nije bilo koma vrijeme.
[Vrh] Go down
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime27.02.09 16:10

pješke
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime14.03.09 13:11

Sad sam se sjetio još jedne od bisernih Vladinih odluka - kako bi se uštedilo, učenici moraju koristiti jeftiniji prijevoz. Tako da neki učenici umjesto autobusom koji ih je vozio do škole, sada moraju putovati vlakom, a željezničke stanice su negdje udaljene i po desetak km od škole, a i vozni red nije usklađen sa školskom satnicom. Gledao sam prilog o učenicima u nekim slavonskim mjestima zbog toga pješaće po deset kilometara, kreću od kuće u 9 ujutro i vračaju se navečer. Glavno da se ima novca za Pelješki most i slične gluposti, dok se djeca ovako pate.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime14.03.09 13:34

ja sam išao pješice najčešće
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 30
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime22.04.09 0:13

ja sad u osnovno idem pješke...imam nekih 5-10 min
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime22.04.09 17:41

Znači imaš oko kilometar do škole? Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 28
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime15.02.10 13:45

Sad u osnovnu idem peske....pa na 15 min sam od skole Kako putuješ u školu? 776231 a u srednju cu autobusima...jedva cekam Kako putuješ u školu? 776231
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime15.02.10 15:32

Goran je napisao/la:
Sad sam se sjetio još jedne od bisernih Vladinih odluka - kako bi se uštedilo, učenici moraju koristiti jeftiniji prijevoz. Tako da neki učenici umjesto autobusom koji ih je vozio do škole, sada moraju putovati vlakom, a željezničke stanice su negdje udaljene i po desetak km od škole, a i vozni red nije usklađen sa školskom satnicom. Gledao sam prilog o učenicima u nekim slavonskim mjestima zbog toga pješaće po deset kilometara, kreću od kuće u 9 ujutro i vračaju se navečer. Glavno da se ima novca za Pelješki most i slične gluposti, dok se djeca ovako pate.

Kad spominješ..vlak..moj muž u srednju kada je išao.. kaže buđenje u pola 5 vlak u 5 za Vikovce.. Ž. kolodvor na jednoj strani grada, a škole na drugoj..nulti sat u pola 7 pa nastava do 2 popodne i onda vlak za kući u 4 dođe kući poslije 5 pa ti stigni sve...kaže sreća pa je rat buknuo....malo crnog humora.. Kako putuješ u školu? 12363 Kako putuješ u školu? 267525 ali to je zbilja ne normalno..
[Vrh] Go down
Bella
Zagrijao tipkovnicu
Bella


Female
Gemini Goat
Broj postova : 273
Godine : 33
Datum registracije : 29.01.2010

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime15.02.10 18:36

ja imam tu srecu da mi je Gimnazija 100 m od kuce.. tako da idem pjesice Kako putuješ u školu? 776231
[Vrh] Go down
FireWalker*
Zagrijao tipkovnicu
FireWalker*


Male
Libra Goat
Broj postova : 577
Godine : 32
Lokacija : Kladanj, BiH
Datum registracije : 30.12.2009

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime15.02.10 18:59

Ja idem pješkobusom od kuće do škole i stignem za nekih 15 minuta, inače oko 1,5-2 kilometra od kuće.
[Vrh] Go down
http://www.EuroNogomet.com
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 79
Datum registracije : 30.10.2010

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime25.12.10 21:22

Cipelcugom Smile Imam 15 minuta do škole cerekalo
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 68
Datum registracije : 06.11.2010

Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime25.12.10 21:44

Pješke..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako putuješ u školu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako putuješ u školu?   Kako putuješ u školu? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako putuješ u školu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako se probuditi na vrijeme za školu
» Kako da vaše dete zavoli školu? Naučite ga!
» Što ako vaš tinejdžer mrzi školu?
» Oproštaj s vrtićem i pripreme za školu
» Aligator "zalutao" u osnovnu školu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: