Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Severina: Tadić mi je baš prijao

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Severina: Tadić mi je baš prijao Empty
PostajNaslov: Severina: Tadić mi je baš prijao   Severina: Tadić mi je baš prijao I_icon_minitime2010-12-16, 10:32

Severina: Tadić mi je baš prijao

Upoznala sam srpskog predsednika i bilo je to jako lepo i ugodno druženje! Poslaću mu svoj DVD, kao što sam mu obećala. Nisam gatara da bih znala kada ću se udati, ali venčanicu oblačim kad god mi se ukaže prilika
1
Nisam imala neprijatnosti u Hrvatskoj zato što sam popularna u Srbiji. Muzika nema granice i ja se u Beogradu osećam kao kod kuće
Hrvatska pevačica Severina Vučković pre dva dana promovisala je u Beogradu CD i DVD sa koncerta u „Beogradskoj areni" uz koji je uradila i dokumentarni film „Kad postanem Severina", u kome su prikazani delovi njenih priprema za taj nastup.

Ovaj projekat obećala je da će poslati i predsedniku Srbije Borisu Tadiću, sa kojim se upoznala posle njegove izjave da se budi uz njene pesme.

- Upoznala sam predsednika u međuvremenu. Bilo je to jako lepo i ugodno druženje i prijalo mi je njegovo društvo. Drago mi je da je gospodin Tadić organizovao jedno takvo veče. Obećala sam mu tada da ću mu poslati DVD i sigurno će ga dobiti narednih dana.

Kako izgleda Severina Vučković pre nego što se pretvori u popularnu Seve?

- Sve to može da se vidi u ovom dokumentarnom filmu, kako se ja pripremam za koncert sa svojim saradnicima, plesačima, ali i opuštam uz masažu. Često znam da opsujem ili podviknem jer volim da je sve pod kontrolom. Ja sam kao i sve žene napeta kada se nešto dešava. Naročito kada je nešto veliko, kao koncert, umem da budem „dosadna baba".
Na koga u tom trenutku iskalite bes?

- Uh, na onoga ko mi je najbliži. Najčešće to bude moj verni menadžer i sada već prijatelj Tomica Petrović, ali taj moj bes traje kratko. Brzo planem, ali se i brzo povratim.

Jeste li kao Hrvatica ikada imali problem zato što ste toliko popularni u Srbiji?

- Nisam. Muzika nema granice i ja se u Beogradu osećam kao kod kuće. Štaviše, uvek na velikim događajima imam tremu, ali na promociji u klubu „Teatro" osećala sam se kao da su svi koji su došli bili moji gosti privatno, a ja ih dočekivala u holu svoga doma.

Hoćemo li vas u narednoj godini videti u venčanici i kako izgovarate sudbonosno da?

- Nisam gatara da bih znala kada ću se udati, ali postoje planovi. U venčanicu se oblačim kada god to mogu, a poznata sam po tome koliko ih volim. Mislim da se devojke i udaju samo da bi obukle venčanicu jer to je nešto o čemu sanjaju još od detinjstva.

Gde ćete dočekati Novu godinu i šta ćete poželeti u ponoć?

- Tu noć ću pevati u Bečićima u hotelu „Splendid" i radujem se susretu sa ljudima tamo. Poželeću sebi da sve što mi se dešavalo samo nastavi da teče svojim tokom, samo da bude zdravlja.

Jeste li se dogovorili sa Goranom Bregovićem oko saradnje na vašem novom albumu?

- Dogovor je pao, ali smo oboje zauzeti do Nove godine, a onda ćemo punom parom da radimo. Imam već nekih 15 pesama što su mi slali poznati i anonimni autori, a meni su se svidele. Jedva čekam da uđem u studio i opet ću biti nedosledna sebi. I na ovom albumu „Tridesete" svaka pesma kao da nema veze jedna s drugom, a opet veže ih jedno žensko pismo. To je ono što žene prepoznaju u mojim pesmama, pa su mi saveznice u prvim redovima, naoružane štiklama i emocijama.
KRAJ

Seksi Seve na kalendaru!

„Petrolova" kampanja pod nazivom „Svaki kupac je zvezda", čije je zaštitno lice Severina, krenula je ove jeseni. Posle snimljenih reklamnih plakata i skrivene kamere, Seve je proteklih dana u studiju u zagrebačkom „Vestgejtu" snimila kalendar za ovu kompaniju koji će biti poklon za VIP partnere. Crnobele fotografije na kojima pevačica izgleda seksepilno snimio je fotograf Marko Grubišić.



Press, B. RADULOVIĆ
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Severina: Tadić mi je baš prijao Empty
PostajNaslov: Re: Severina: Tadić mi je baš prijao   Severina: Tadić mi je baš prijao I_icon_minitime2010-12-16, 10:40

Ma Seve. Njoj paše sve ..mislim da baš nije izbirljiva previše Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Severina: Tadić mi je baš prijao Empty
PostajNaslov: Re: Severina: Tadić mi je baš prijao   Severina: Tadić mi je baš prijao I_icon_minitime2010-12-16, 10:44

Laughing Laughing Laughing sve dobro od cega moze da se ubere koji dinar/kuna/marka/evro
[Vrh] Go down
Sponsored content





Severina: Tadić mi je baš prijao Empty
PostajNaslov: Re: Severina: Tadić mi je baš prijao   Severina: Tadić mi je baš prijao I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Severina: Tadić mi je baš prijao
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Severina - tekstovi pjesama
» Severina:Nadam se da ću se udati ove godine
» Severina će preko BBC-a mamiti Britance na naše more...
» Tadić usvaja Milu!
» Tadić je malo nervozan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva :: Općenite aktualnosti-
Forum(o)Bir: