Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Tadić je malo nervozan

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Tadić je malo nervozan Empty
PostajNaslov: Tadić je malo nervozan   Tadić je malo nervozan I_icon_minitime27.04.10 10:09

Lideri Srpske napredne stranke i narodnjačke koalicije osudili predsednika Srbije Borisa Tadića zbog pretnji koje je izneo na račun opozicije.

Lideri SNS, DSS i NS Tomislav Nikolić, Vojislav Koštunica i Velimir Ilić osudili su pretnje predsednika Srbije i DS koje je na račun opozicije izneo na nedeljnoj Skupštini PUPS. Tadić je poručio najavljenoj koaliciji naprednjaka i narodnjaka da će ih „sprečiti da dođu na vlast", da je „Beograd goreo kada se ova koalicija sastavila", da su „ptice zloslutnice" i „donosioci crnih misli"...

Ovaj iznenađujuće oštar govor, kakav od Tadića možda nikada do sada nismo čuli, lider SNS Tomislav Nikolić naziva „zaoštravanjem odnosa na političkoj sceni".

SNS: Granica trpeljivosti

- Naprednjaci će biti trpeljivi i razumni do mere do koje nas vlast ne bude fizički ugrozila ili naša ljudska prava i politička prava, a onda ćemo odgovoriti predsedniku. Sramota me je što imam predsednika koji mi preti da, iako se pošteno bavim politikom, nikada neću doći na vlast i neću da pobedim. Sramota me je i nemoj da me tera u mržnju, jer mi ne mrzimo nikoga - navodi Nikolić u pismenoj izjavi.

On dodaje da bi predsednik Srbije trebalo da razmisli o tome šta čini Srbiji otvorenim pretnjama polovini građana Srbije, jer ovoga časa SNS podržava minimum polovina građana Srbije.

- Pozivam predsednika da se okrene Ustavu i svojim ustavnim nadležnostima. Tadić ne treba da brine ko će da osvoji parlamentarnu većinu, već da obezbedi da, kada se stvori parlamentarna većina, ona formira vladu. Neka nam kaže da li je predsednik DS ili Srbije - zatražio je Nikolić.

Komentarišući Tadićevu izjavu da je Beograd goreo kada su se poslednji put sastali SNS, DSS i NS, Nikolić kaže da je „tog dana kad je goreo Beograd organizovan miting o Kosovu, a Tadić je pobegao u Rumuniju, jer je izmislio posetu".

- SNS nema veze sa tim danom. Ali Beograd nije goreo samo jednog dana, goreo je i kada ga je palio Boris Tadić - navodi Nikolić.

Predsednik NS Velimir Ilić, koji je nedavno fizički pretio portparolu DS, kaže da „ne može da veruje da se u 21. veku predsednik Srbije ponaša nedemokratski i necivilizovano i preti opoziciji".


Radikalski rečnik

Analitičar Slobodan Antonić kaže da je neobično obraćanje Tadića „radikalnim rečnikom" posledica straha od koalicije SNS i DSS.

- Gostovanje Vojislava Koštunice na Skupštini SNS ne znači da su oni u koaliciji. Predsednik ih napada, a ta koalicija nije čak ni ozbiljno najavljena. Kako god, njegovo obećanje da će ih sprečiti da dođu na vlast je prerano. Tadić deluje zbunjeno i uplašeno od onog čega nema - ocenjuje Antonić.

Direktor Centra za proučavanje alternativa Milan Nikolić smatra da je Tadić reagovao oštrije jer je uznemiren zbog uspeha naprednjaka.

- Čini mi se da je nervozniji zato što njemu i vladajućoj koaliciji dišu za vratom. Tog dana bio je na jugu Srbije, video poplave, verovatno je bio nervozan zbog uspeha SNS u Aranđelovcu, nakupi se čoveku... Ljudski je biti nervozan, iako to političaru ne bi smelo da se dešava - kaže Nikolić.


(Press Online)
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Tadić je malo nervozan Empty
PostajNaslov: Re: Tadić je malo nervozan   Tadić je malo nervozan I_icon_minitime27.04.10 23:22

Krajnje nedemokratska Tadićeva prijetnja, nikoga on ne može spriječiti da dođe na vlast ako je izabran voljom biračkog tijela.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Tadić je malo nervozan Empty
PostajNaslov: Re: Tadić je malo nervozan   Tadić je malo nervozan I_icon_minitime27.04.10 23:28

Tadiću na Facebooku prijete smrću

Na društvenoj mreži "Fejsbuk“ pojavila se stranica koja poziva na ubistvo predsednika Srbije Borisa Tadića, pod nazivom "Tadiću džaba ti blindirana mečka, kad otvoriš vrata snajper te čeka“. Kako ''Vesti-online'' nezvanično saznaju, Odeljenje za sajber kriminal je upoznato sa situacijom i nadgleda razvoj događaja. Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić saopštio je da je istraga u toku.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Tadić je malo nervozan Empty
PostajNaslov: Re: Tadić je malo nervozan   Tadić je malo nervozan I_icon_minitime27.04.10 23:31

Ooooo teshko se napustaju fotelje...zagrijali dupe.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tadić je malo nervozan Empty
PostajNaslov: Re: Tadić je malo nervozan   Tadić je malo nervozan I_icon_minitime27.04.10 23:50

koliko mi se čini, postoje svi izgledi da Tadić napipa 'dva metra bez geometra'...
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Tadić je malo nervozan Empty
PostajNaslov: Re: Tadić je malo nervozan   Tadić je malo nervozan I_icon_minitime28.04.10 0:16

Koalicija koja je na vlasti lose radi, jer se tesko mogu zadovoljiti svi apetiti pri dodeli funkcija.No pitanje je sta bi to drugacije uradila nova koalicija? Sto se tice Tadica, Srbija ima slicnog politicara kao i Hrvatska - Josipovica.Za razvoj dobrosusedskih odnosa i mira na nasim prostorima po meni najbolja kombinacija.
Tornado mislim da se to nece desiti, ne daj Boze!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tadić je malo nervozan Empty
PostajNaslov: Re: Tadić je malo nervozan   Tadić je malo nervozan I_icon_minitime28.04.10 0:19

Mixi...ma svašta se događa u ovom ludom svetu i još luđoj ovoj državi...tako da me ne bi čudilo...

p.s.

nadam se da 'on' sad ne čita ovo inače odo ja na 'Goli otok'.. Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Tadić je malo nervozan Empty
PostajNaslov: Re: Tadić je malo nervozan   Tadić je malo nervozan I_icon_minitime28.04.10 0:56

Tadić je malo nervozan 267525 Rankovic je odavno mrtav a Jugoslavije nema vec izvesno vreme, tako da sto se tice G. otoka ne brini!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Tadić je malo nervozan Empty
PostajNaslov: Re: Tadić je malo nervozan   Tadić je malo nervozan I_icon_minitime28.04.10 1:01

a dobro ne postoji goli otok ali postoji Zabela recimo ili tako nešto slično.. tužni
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tadić je malo nervozan Empty
PostajNaslov: Re: Tadić je malo nervozan   Tadić je malo nervozan I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tadić je malo nervozan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tadić zabrinut zbog stanja na Kosovu
» Tadić pozvao Albance da izaberu nacionalni savjet
» Boris Tadić: Neću govoriti Republici Srpskoj šta da radi
» Tadić usvaja Milu!
» Tadić i Josipović:Vreme je da rešavamo probleme

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva :: Politika-
Forum(o)Bir: