Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Žena bez djeteta

Go down 
+12
Blonde
mimoza
mobile
enigma_
teaa
Bobić
Ketica
Mellisa
bađo
Christine von Cahill
Blizanka
Kikica
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime09.12.10 9:19

First topic message reminder :

''Želim nešto reći o djeci i roditeljstvu. Znam da sam imala mnogo djece u svojim prethodnim životima. U ovom životu ih nemam. Prihvaćam to kao savršeno za mene. Svemir je ispunio moj život bogatim iskustvima i učinio me poput majke za milijune ljudi.
Molim vas nemojte nasjedati uvjerenju da je žena neispunjena bez djeteta. To je možda istina za većinu žena, ali ne za sve. Društvo ustraje na tome da žene moraju imati djecu, što je dobar način da se žene zadrži na njihovom mjestu. Vjerujem da postoji razlog za sve. Ako nemate djecu, onda je možda vaš životni zadatak nešto drugo. Ako čeznete za djecom i činjenicu da ih nemate doživljavate kao gubitak, tada žalite za tim. Ali zatim krenite dalje. Nemojte žaliti zauvijek. ''

Louise L. Hay, Moć žene

ono što me posebno privuklo i ovom tekstu je sljedeća rečenica: Molim vas nemojte nasjedati uvjerenju da je žena neispunjena bez djeteta.

smatrate li da je život žene bez djeteta neispunjen?
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime09.12.10 19:15


mislim da ženin život može biti ispunjen i bez djeteta.ako ima obitelj,posao i prijatelje,sretna je sa životom i ne želi velike promjene,po meni takva žena živi ispunjen život.znam da imam tek 13.,ali bih ipak željela jednog dana imati djecu...nije ni to loše,kad znaš da si rodila i odgojila jedno predivno novo ljudsko biće cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime09.12.10 20:09

To je Kiki skroz ok što govoriš, no kako naprimjer izgleda starost žene koja nema djecu? A partner joj dosadi ili ostane bez njega? Hmmm...

Stvarno ne znam može li život bez djeteta biti ispunjen (vlastitog ili usvojenog, sasvim svejedno) znam samo da ja nebih voljela takav život...

No sto ljudi i sto ćudi, svatko voli nešto drugo, a o ukusima kao i o načinu života se ne raspravlja... Svatko od nas bi trebao živjeti onako kako voli i kako mu se sviđa... hmmm
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime09.12.10 20:13

Slažem se...A kao stara žena,nadam se da ću imat unuke cerekalo
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime09.12.10 21:21

To i mene zanima...

Ne kontam zašto neki ljudi uopće ne žele imati djecu??
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime10.12.10 10:10

E to Kikice ni ja ne razumijem..ali vjerujem da se nešto poremetilo u glavi...jer to nije prirodno uopče Smile
[Vrh] Go down
bađo
Zagrijao tipkovnicu
bađo


Male
Libra Rat
Broj postova : 514
Godine : 51
Datum registracije : 13.09.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime10.12.10 10:39

Djeca su ono za što čovjek živi, ako ih nemaš kao da nisi živio!
[Vrh] Go down
Mellisa
Početnik
Početnik



Aries Rat
Broj postova : 25
Godine : 40
Datum registracije : 03.12.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime10.12.10 23:02

GricGric je napisao/la:
To je Kiki skroz ok što govoriš, no kako naprimjer izgleda starost žene koja nema djecu? A partner joj dosadi ili ostane bez njega? Hmmm...

Stvarno ne znam može li život bez djeteta biti ispunjen (vlastitog ili usvojenog, sasvim svejedno) znam samo da ja nebih voljela takav život...

No sto ljudi i sto ćudi, svatko voli nešto drugo, a o ukusima kao i o načinu života se ne raspravlja... Svatko od nas bi trebao živjeti onako kako voli i kako mu se sviđa... hmmm

a sta je s onima koji žele djecu i brak, ali to nemaju
i ne mogu imat? (iz nekog opravdanog razloga..)

mislite da je sa samice/ce najbolje da posvoju?

tipa Eva Longoria, koja iza sebe ima dva propala braka
a nije imala djecu
i sad se odlucila na posvojanje..
mislim da je to totalno opravdano,
jer nekim ljudima se posloze neke situacije u zivotu
tako i to
i nemaju srece sa suprotnim spolom pa onda idu uradit jedno plemenito djelo-
posvojit.




[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime10.12.10 23:30

ok, ali i posvajanjem Eva Longoria indirektno opet ima dijete... znači bez obzira što ga nije ona rodila, ipak ga ima...

Ja sam ovu temu doživjela kao da pričamo o ženi koja uopće ne želi djecu u životu, niti svoju niti posvojenu... Žena koja možda živi za karijeru, ili za izlaske, ili je bolesna pa ne želi roditi, ali ne želi ni posvojiti pa odlučuje živjeti sama...

Pitanje je može li takva žena biti ispunjena?
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime10.12.10 23:32

Ja ima curicu od 16 mjeseci i skoro sam je izgubila pri porodu,birala sam koju će od nas dvije spasit,ja sam odabrala nju.Ne bih mogla živjeti sa saznanjem da sam nosila to maleno biće ispod srca i da je nakon poroda nema.Ja ne bih mogla živjeti bez nje a moj dragi bi ipak imao nešto moje.Srećom obje smo preživjele i zahvalna sam Bogu što mi je dao priliku da uživam u njenim nepodopštinama,gugutanju,plesanju,smijehu...beskrajno sam Mu zahvalna
[url=Žena bez djeteta  - Page 2 Appfullproxyphptj.th ]Žena bez djeteta  - Page 2 Appfullproxyphptj.th [/url]
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Mellisa
Početnik
Početnik



Aries Rat
Broj postova : 25
Godine : 40
Datum registracije : 03.12.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime10.12.10 23:47

GricGric je napisao/la:
ok, ali i posvajanjem Eva Longoria indirektno opet ima dijete... znači bez obzira što ga nije ona rodila, ipak ga ima...

Ja sam ovu temu doživjela kao da pričamo o ženi koja uopće ne želi djecu u životu, niti svoju niti posvojenu... Žena koja možda živi za karijeru, ili za izlaske, ili je bolesna pa ne želi roditi, ali ne želi ni posvojiti pa odlučuje živjeti sama...

Pitanje je može li takva žena biti ispunjena?

aha!

ti oces rec ove žene koje bas ne zele imat djecu,
ni pod koju priliku?
ni posvojeno..

ja znam par takvih,
obrazovane, stalan posao, sposobne,
imaju i izgled,
ali ne zele posvojit.
partnera nemaju.

ne znam zasto..
nesto duboko razocarane?
[Vrh] Go down
Bobić
Ljubitelj foruma
Bobić


Male
Broj postova : 3373
Datum registracije : 29.07.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime10.12.10 23:48

Keti mada nije mjesto za docek al' dobro mi dosla,,, ljubi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime10.12.10 23:54

Mellisa je napisao/la:


ne znam zasto..
nesto duboko razocarane?

Neznam , one će reći da nisu...

Često i imaju partnera, ali naprimjer zbog loše financijske situacije u dogovoru s partnerom ne žele imati djecu...

Ja ih ne razumijem, ali to niti ne osuđujem... No mislim da su duboko u duši nezadovoljne...


@Ketica, čestitam vam objema, i bebici i tebi što ste uspjele u najvećoj životnoj borbi frends
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 0:01

Bobić je napisao/la:
Keti mada nije mjesto za docek al' dobro mi dosla,,, ljubi

Hvala frende pijano
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Bobić
Ljubitelj foruma
Bobić


Male
Broj postova : 3373
Datum registracije : 29.07.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 0:03

Js mi se uklopila ikako,,, znam da si sramezljiva ali opusti se tu su svi nasi,,, Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Mellisa
Početnik
Početnik



Aries Rat
Broj postova : 25
Godine : 40
Datum registracije : 03.12.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 0:04

beba bi ih usrecila jos vise,
ali mozda jednostavno te koje imaju partnere
se boje da im dijete nebi zivjelo u siromastvu
(u losem financijskom stanju)
bez da ih moze dobro nahranit, pruzit im finu odjecu,
je najvaznija emocionalna ljubav, ali kad djetetu nemos
prisutit i ono financijski onda cesto moze razvit kompleks
siromašnog djeteta i kasnije se mogu javit
i neke psihoze, poremećaji ličnosti
(narcisi npr.), manje vrijednosti sebe..

pogotovo u danasnjem drustvu gdje dosta mladih zna
bit nemilosrdno, pa im smeta tudji staromodni mobitel,
zgodna cura koje ne istice svoje tijelo nego oblaci siroku
odjecu, onda tamo netko tko se ne oblaci moderno..

ali stavimo ruku na srce, cesto oni siromašni znaju bit zločestiji
nego bogati. ;)

sve su to zamke danasnjeg drustva.
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 0:08

Bobić je napisao/la:
Js mi se uklopila ikako,,, znam da si sramezljiva ali opusti se tu su svi nasi,,, Laughing Laughing Laughing

ja sam sramežljiva?daj bogati...pa morala sam malo vremena posvetiti i mužu,skuhat kavicu,nahranit ga,sad i pokrit jer je buban... veseli Laughing
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Bobić
Ljubitelj foruma
Bobić


Male
Broj postova : 3373
Datum registracije : 29.07.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 0:45

Ketica je napisao/la:
Bobić je napisao/la:
Js mi se uklopila ikako,,, znam da si sramezljiva ali opusti se tu su svi nasi,,, Laughing Laughing Laughing

ja sam sramežljiva?daj bogati...pa morala sam malo vremena posvetiti i mužu,skuhat kavicu,nahranit ga,sad i pokrit jer je buban... veseli Laughing

Pa kako i nece uz tebe takvu ,, em radi od 7 do 7 em mu jos ni mira nedas dok doma dođe,, mora ti pasti imunitet os nes,,,
[Vrh] Go down
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 9:30

Bobić je napisao/la:
Ketica je napisao/la:
Bobić je napisao/la:
Js mi se uklopila ikako,,, znam da si sramezljiva ali opusti se tu su svi nasi,,, Laughing Laughing Laughing

ja sam sramežljiva?daj bogati...pa morala sam malo vremena posvetiti i mužu,skuhat kavicu,nahranit ga,sad i pokrit jer je buban... veseli Laughing

Pa kako i nece uz tebe takvu ,, em radi od 7 do 7 em mu jos ni mira nedas dok doma dođe,, mora ti pasti imunitet os nes,,,

Baš me iskušavaš,ha?Dobro jutro tipka s curom
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Bobić
Ljubitelj foruma
Bobić


Male
Broj postova : 3373
Datum registracije : 29.07.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 9:32

Dobro jutro i tebi zlato moje,,,,
satrat ce me moderatori jer zaspamah temu do bola,,,
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 10:05

Bobicu stvarno cu te satrat.spank ...imate kafic za ove stvari ..jesam stroga Laughing...
ali stvarno mi je zao ovakvo lijepe teme na sta je otisla od samog pocetka .. ;)

Zaista da li smatrate da je zivot zene bez djeteta neispunjen?

Citat :
Društvo ustraje na tome da žene moraju imati djecu, što je dobar način da se žene zadrži na njihovom mjestu. Vjerujem da postoji razlog za sve. Ako nemate djecu, onda je možda vaš životni zadatak nešto drugo.
koliko se vi slazete sa ovim da zene moraju da imaju djecu ...i mislite li i vi da ako zena nema ili ne moze imati djecu da joj je mozda zivotni zadatak nesto drugo ..kao npr ..pomoci nekom djetetu koji nema roditelje ili jednostavno ukljucit se u neki humanitarni rad pa pomoci drugoj djeci na neki nacin ..da li se zivot moze ispuniti i na taj nacin ... spank

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žena bez djeteta  - Page 2 Admin10


Zadnja promjena: blizanka; 11.12.10 13:17; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 10:11

mislim da ne možemo znati dali je ženi bez djeteta život manje ili više ispunjen od one koja ga ima.Ja osobno kad ne bih imala svoju dijecu,posvojila bih dijete kojem je potreban topli dom,ljubav i veselje...možda bih se čak osjećala i ispunjenije jer bih znala da takvo dijete zahvaljujući meni ima nekoga.Moja želja ionako je da jednog dana uz svoje dijete jedno i posvojim
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 11:33

Ketice slazem se s tobom u tome da ne mozemo znati mi koji imamo djecu da li je onima koje ih nemaju zivot ispunjen ..samo po meni ako nema zena dijete ..ako ga ne moze ni usvojiti .. ne treba da se osjeca manje vrijedna od drugih zena ..mislim da nije mjerilo ako imas dijete da ti je zivot ispunjen ili ako ga nemas da ti nije ispunjen .... u svakom slucaju treba sebi zivot popunit i nikad ne zaliti stalno za onim sto ne mozes ..


Citat :
Ako čeznete za djecom i činjenicu da ih nemate doživljavate kao gubitak, tada žalite za tim. Ali zatim krenite dalje. Nemojte žaliti zauvijek. ''


slazem se da ne treba zaliti zauvjek

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žena bez djeteta  - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 11:39

u potpunosti se slažem s tobom samo što mislim da je nažalost u ljudskoj prirodi razmišljanje da si nepotpun ako nemaš nešto što želiš.Žalosno je što drugi ljudi nameću takva razmišljanja stavom poput:ona ne može imati djece,ona je jalova,takva žena ne vrijedi puno ako nemože rađati...to je žalosno,ali kažem veliki broj ljudi još ima takve zadrte stavova
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 11:50

Najvise me ljuti takav stav ...ako su se vjencali ..svaki cas neko pita ..a je li trudna ..ako nije prvu godinu zatrudnila onda idu sljedeca pitanja ..jel to ne moze imat djecu ...kako je to uzasno ..koja su to ljudska plitka razmisljanaj ...i koliko god napredovali u svemu u nekim stvarima cemo uvijek biti zaostali

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žena bez djeteta  - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ketica
Ljubitelj foruma
Ketica


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 4357
Godine : 34
Lokacija : zagreb
Datum registracije : 10.12.2010

Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 11:53

nažalost to je tako...kao i ono kad netko objavi da će se vjenčati odmah se misli da je to zato jer je žena trudna,kao da se ne mogu vjenčati jednostavno zbog ljubavi
[Vrh] Go down
http://uradilako4you.forumcroatian.com/
Sponsored content





Žena bez djeteta  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žena bez djeteta    Žena bez djeteta  - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žena bez djeteta
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Prava djeteta
» U ritmu djeteta - emocije
» Kako da potičemo kreativnost djeteta?
» vještačka oplodnja ili usvajanje djeteta
» Zanemarivanje djeteta - ekstremni slučaj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: