Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! Empty
PostajNaslov: Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!   Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! I_icon_minitime15.11.10 8:59

Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! 0206007.48


Nakon što je u prijedlogu izmjena i dopuna Zakona o sigurnosti cestovnog prometa 'obznanjen rat' onima koji ne čiste snijeg sa svojih automobila, u javnost su 'procurili' još neki prijestupi za koje će se plaćati itekako visoke kazne.

Među njima je i ono što nazivamo "solidarnost među vozačima", odnosno upozorenje pomoću svjetala da će se pred vama uskoro naći policijska kontrola. Tako ćemo blendanje od sada plaćati 2.000 kuna.



ZIMSKI PROPISI
Za snijeg na autu 1000 kuna kazne
Pretjecanje je posebno kategorizirano, baždareno na kaznama od 3.000 kuna, bilo da ste stisnuli gas i krenuli u tunelu, na mostu, na pješačkom prijelazu, zaustavnom traku ili jednostavno krenuli pretjecati omrznutu kolonu pred sobom. Jednako iznosi i kazna za oduzimanje prednosti i ulazak u škare.

Od pet do 15 tisuća kuna plaćat će se, pak, vožnju pod lijekovima s istaknutom zabranom konzumacije u vrijeme upravljanja vozilom, jednako i za droge ili za one koji vole voziti autocestama u krivom smjeru. Tko ne plati, može i u zatvor 60 dana, piše Novi list.

Veliki brat vas gleda!

Prema riječima načelnika Odjela za sigurnost prometa MUP-a Borisa Orlovića, cilj novog Zakona je smanjivanje broja prometnih nezgoda i broja poginulih na cestama. A tu će možda i važnija novost tek uslijediti. U suradnji s Hrvatskim autocestama pokrenut je pilot-projekt postavljanja videokamera kojima će se evidentirati brzina kretanja vozila, registarske oznake, a onda i automatski naplaćivati kazne koje će stizati na kućnu adresu sa sličicom kao dokaznim materijalom prijestupa.

"Novi sustav bi prvo trebao biti testiran na autocesti Ivanja Reka – Goričan, a onda bi se postupno širio i na druge autoceste. Organizirat će se i Centar za praćenje i nadzor na cesti za hitnu provjeru i dostavu podataka o vozaču koji upravlja vozilom, a cijeli smisao je pojačati mjere prema onima koji grubo krše prometne propise. Za takve će se odmah na nekom izlazu sa autoceste nastojati osigurati presretanje, kažnjavanje i isključivanje iz prometa ukoliko je to potrebno, primjerice kad netko vozi radikalno iznad ograničenja, oko 200 kilometara na sat, pa čak i više", ističe Orlović, dodajući kako su već instalirane četiri videokamere u Splitu, gdje je izdano oko 3.000 kazni za prekršaje prekoračenja brzine.
Danas.hr

_____________________________________________________________________

Ja sam ostala šokirana..ne nisam bila šokirana, ali me ova vijest toliko razljutila i da imam priliku da odem iz ove države isti tren bi se spakvala s mojom obitelji i otišla.
Mislim jesu se za ovu starhovladu dečki ginuli i borili da bi danas nakon 20 godina debeli smrdljivci mogli donositi zakone pomoču kojih će puniti državni proračun..a sve u svrhu da se gamad održi na vlasti u svojim kožnim foteljama.
Fuj koja država
bljuv
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! Empty
PostajNaslov: Re: Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!   Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! I_icon_minitime15.11.10 9:10

To blicanje može biti korisno u slučaju prometnih nezgoda u blizini i ni malo ne ometa vozače, doista kretenska odluka. loše

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! Empty
PostajNaslov: Re: Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!   Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! I_icon_minitime15.11.10 9:24

Ma kreteni smo mi.a ne oni i njihove odluke. Sada više niti jedan starahopezdrec neče zablinkati glavom u zid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! Empty
PostajNaslov: Re: Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!   Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! I_icon_minitime15.11.10 11:56

ovo je stvarno bezobrazluk, blicanje je znak upozorenja i tako prihvacen svugdje po svijetu i to sad kaznjavat je strahota, vidi se do cega je njima samo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! Empty
PostajNaslov: Re: Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!   Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! I_icon_minitime16.11.10 14:23

Naravno da se vidi. Priča mi muž jučer pročitao je.. kako je sudac u Njemačkoj odbacio 5 prekršajnih prijava na osnovu da policija nije tu da puni državni proračun več da održava red i mir i što sve nabroja. A da vozaći nisu krivi jer na tom dijelu gdje su im naplačivali kaznu svi ubrzaju iz neznam kog razloga Laughing respect
I kontam u sebi kada će to doći kod nas tako..nikada zaboravio
[Vrh] Go down
Arsenalovka
Zagrijao tipkovnicu
Arsenalovka


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 738
Godine : 36
Datum registracije : 17.09.2010

Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! Empty
PostajNaslov: Re: Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!   Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! I_icon_minitime16.11.10 14:28

vozite po propisima Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! 12363
[Vrh] Go down
http://forum.titlovi.com/forumi.html
Gost
Gost




Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! Empty
PostajNaslov: Re: Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!   Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! I_icon_minitime16.11.10 14:30

citala sam i ja i bas se ugodno iznenadila
nek bude primjer svima
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! Empty
PostajNaslov: Re: Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!   Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! I_icon_minitime16.11.10 14:32

Pa da to tako valjda tako bude kada je sudac pravi sudac i čovjek.
Mada moram priznati ..i hvala Bogu samo jednom sam bila pred sudcem..ali taj pred kojim sam bila je bio divan čovjek razuman i moram priznati da nas se još poslije i dobro nasavjetovao. Tako da mogu kazati da ih ima i kod nas i svaka im čast respect
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! Empty
PostajNaslov: Re: Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!   Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! I_icon_minitime16.11.10 14:33

Ja to obavim diskretno. :kavica:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! Empty
PostajNaslov: Re: Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!   Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! I_icon_minitime16.11.10 14:33

a Kiki koga si to pretukla bila Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! Empty
PostajNaslov: Re: Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!   Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! I_icon_minitime16.11.10 14:39

Nisam se tukla s nikim s bankom smo se hrvali looool looool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! Empty
PostajNaslov: Re: Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!   Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za blendanje (blicanje) kazna od 2.000 kuna!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» U Zagrebu uplatio listić od 35 kuna i osvojio milijun kuna
» Blaga kazna za smrt trudnice
» F.M.Dostojevski "Zločin i kazna"
» Za izgubljenu utakmicu, kazna
» Kazna kao moralni problem?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: