Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dvije milijarde korisnika interneta

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dvije milijarde korisnika interneta Empty
PostajNaslov: Dvije milijarde korisnika interneta   Dvije milijarde korisnika interneta I_icon_minitime09.11.10 17:37

Broj korisnika interneta do kraja će se godine povećati na 2 milijarde, objavila je Međunarodna telekomunikacijska unije (ITU). Milijardu korisnika svijet je premašio prije pet godina, a samo u ovoj godini na internet se priključilo 226 milijuna novih korisnika, od čega je više od dvije trećine iz država u razvoju.

Unatoč brzom rastu u državama u razvoju, razvijene države po broju internetskih veza i dalje vode. ITU upozorava da je internet znatno skuplji u predjelima s niskim prihodima.

Širokopojasni fiksni internet je najskuplji u Srednjoafričkoj Republici, gdje mjesečna pretplata pretplata za 40 puta premašuje prosječni dohodak. Internet je relativno najjeftinijii u Kini i Macau, gdje pretplata doseže 0,3 posto prosječnog mjesečnog dohotka.

vidi.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dvije milijarde korisnika interneta Empty
PostajNaslov: Re: Dvije milijarde korisnika interneta   Dvije milijarde korisnika interneta I_icon_minitime09.11.10 17:39

2 milijarde neznam ni brojati do toliko Laughing
Internet jedna super stvar ako je netko voljan učiti i čitati i trebao bi biti svima dostupan besplatno..a da se plača samo potrošeno :passion
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dvije milijarde korisnika interneta Empty
PostajNaslov: Re: Dvije milijarde korisnika interneta   Dvije milijarde korisnika interneta I_icon_minitime09.11.10 17:40

Pročitao sam da je u Finskoj internet proglašen osnovnim ljudskim pravom. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dvije milijarde korisnika interneta Empty
PostajNaslov: Re: Dvije milijarde korisnika interneta   Dvije milijarde korisnika interneta I_icon_minitime09.11.10 17:45

Da i ja da je u nekoj od tih gore država priključak blesplatan Smile
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Dvije milijarde korisnika interneta Empty
PostajNaslov: Re: Dvije milijarde korisnika interneta   Dvije milijarde korisnika interneta I_icon_minitime09.11.10 18:57

uf,da smo bar mi te sreće!!!

al šta se ja žalim,naš račun za interbet nikad ne pređe 100 kuna

a da pređe,ne biste me vidili sljedeća dva mjeseca Laughing
[Vrh] Go down
NjenoMilo
Zagrijao tipkovnicu
NjenoMilo


Male
Libra Dragon
Broj postova : 179
Godine : 35
Lokacija : Zavidovici,Bosna i Hercegovina
Datum registracije : 07.11.2010

Dvije milijarde korisnika interneta Empty
PostajNaslov: Re: Dvije milijarde korisnika interneta   Dvije milijarde korisnika interneta I_icon_minitime09.11.10 18:58

moj račun već 70 eura pa me evo opet cerekalo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dvije milijarde korisnika interneta Empty
PostajNaslov: Re: Dvije milijarde korisnika interneta   Dvije milijarde korisnika interneta I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dvije milijarde korisnika interneta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čak 40 posto korisnika interneta ovisno
» Google Chrome ima 200 milijuna korisnika
» Pitanja korisnika
» Pitanja korisnika mobitela
» Skype ima 560 milijuna registriranih korisnika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Internet-
Forum(o)Bir: