Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati Empty
PostajNaslov: Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati   Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati I_icon_minitime08.09.10 8:26

Naglašava da politika neće utjecati na ishod cijele situacije, te da će glavnu riječ u postupku voditi tamošnji sudac. Zatvore li ga Mađari, bit će to kraj, priznaje Čačić.

Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati 93fd307c5b4c4dbae013fc895d69b594_medium
Čačić je prije devet mjeseci u Mađarskoj skrivio prometnu nesreću u kojoj je od posljedica ozljeda prvo preminula jedna osoba, a potom i druga


Šef HNS-a Radimir Čačić nakon višemjesečne šutnje ponovno je za hrvatske medije progovorio o slučaju 'Mađarska'. Za 24 Express priznaje da mu je to bilo najteže životno iskustvo, poručujući da je reputaciju hrvatskog Fangia dobio potpuno nezasluženo.

Podsjetimo, Čačić je prije devet mjeseci u Mađarskoj skrivio prometnu nesreću u kojoj je od posljedica ozljeda prvo preminula jedna osoba, a potom i druga. Svjestan je da je njegova sudbina sada u rukama mađarskog pravosuđa.

Naglašava da politika neće utjecati na ishod cijele situacije, te da će glavnu riječ u postupku voditi tamošnji sudac. Zatvore li ga Mađari, bit će to kraj, priznaje Čačić. Podsjeća, da vozi već 44 godine i da godišnje pređe 100 tisuća kilometara.

Prema toj računici, u dugogodišnjem vozačkom stažu, preša je 3 milijuna kilometara, a u tom vremenskom razdoblju samo mu je jednom oduzeta vozačka. Tada je zaspao za volanom, sletio s ceste, okrenuo se tri puta, ali je srećom prošao bez ogrebotine.

Imao je i nesreću prije 15-tak godina. Tada mu je pao tlak, pa je udario u ogradu na zagrebačkoj obilaznici, no nitko ni tada nije ozlijeđen, samo je auto razbijen. U dugom vozačkom stažu i 3 milijuna prijeđenih kilometara to je to, sve do Mađarske.

izvor / nacional


Zadnja promjena: cassia; 13.09.10 10:42; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati Empty
PostajNaslov: Re: Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati   Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati I_icon_minitime08.09.10 17:10

Pa u strahu su bili i oni ljudi u autu kad su ga ugledali u retrovizoru..samo oni više ne dišu glavom u zid
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati Empty
PostajNaslov: Re: Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati   Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati I_icon_minitime13.09.10 10:08

Zaslužio je zatvor, bez dileme, kriv je za tu nesreću.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati Empty
PostajNaslov: Re: Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati   Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati I_icon_minitime13.09.10 10:11

pa sigurno da će biti kraj ako ga zatvore, što on očekuje?
ubio je ljude
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati Empty
PostajNaslov: Re: Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati   Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati I_icon_minitime13.09.10 10:13

I bez toga je beznačajna figura na hrvatskoj političkoj sceni. Najviše mi se zgadio izjavom da može koalirati s bilo kim, znači želi doći na vlast pod svaku cijenu - ljigavo.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati Empty
PostajNaslov: Re: Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati   Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati I_icon_minitime13.09.10 10:14

istina šefe, uz dodatak - nije jedini koji želi doći na vlast pod svaku cijenu
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati Empty
PostajNaslov: Re: Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati   Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati I_icon_minitime13.09.10 10:22

Pa na taj način su HSLS i HSS došli na vlast, a i SDSS nije u koaliciji s HDZ-om jer su im programi kompatibilni, nego iz interesa.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati Empty
PostajNaslov: Re: Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati   Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čačić u strahu: Zatvore li me Mađari, to je kraj, ali politika se neće uplitati
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Čačić opet sudjelovao u prometnoj nesreći
» Pisci dovode književnost u zatvore
» Počinju Commonwealth igre uprkos strahu od napada
» Citati o strahu
» Zašto uživamo u strahu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: