Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pas ovisan o cigaretama puši kutiju dnevno

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pas ovisan o cigaretama puši kutiju dnevno Empty
PostajNaslov: Pas ovisan o cigaretama puši kutiju dnevno   Pas ovisan o cigaretama puši kutiju dnevno I_icon_minitime04.09.10 10:34

Pas ovisan o cigaretama puši kutiju dnevno 0458007.17


Kineski kuhar Zeng Ziguang iz Wuchanga, u provinciji Hubei, naučio je svog ljubimca pušiti. Na duhan ga je počeo navikavati prije šest mjeseci, kada ga je i kupio. Pas danas puši kutiju cigareta dnevno.

'On je u početku mrzio dim cigarete, ali sam ga naučio tako što sam ga puhao u njega', kaže Zeng, prenosi orange.co.uk.

'Blackie se postupno navikao na miris i tada sam mu počeo stavljati zapaljenu cigaretu u usta. Svaki put kada bi je prihvatio, ja bih ga nagradio hranom', dodaje Zen.

Međutim, susjedi baš i ne dijele njegovo oduševljenje. Zaprepašteni su kako je Zeng uopće mogao poticati psa na pušenje te smatraju da ga treba procesuirati.

'On je jako loš vlasnik kućnog ljubimca,' izjavili su susjedi ovog 23-godišnjaka.

net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Pas ovisan o cigaretama puši kutiju dnevno
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kutiju cigareta platio 23. 148. 855, 308. 184. 500 dolara!
» Sami izradite proljetnu, cvjetnu kutiju
» Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu
» Profesor ovisan o sklekovima koje radi oslanjajući se na oštrice
» SAD – četiri milijarde SMS-ova dnevno!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: