Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu Empty
PostajNaslov: Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu   Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu I_icon_minitime23.05.10 22:53

Švicarac Angelo De Luca posjećuje prostitutku koja mu može biti unuka, ostavlja joj po 24.500 kuna pri posjetu te izluđuje svoju obitelj
12:11 | 22.05.2010. | Piše: Magdalena Mucić
Angela De Lucu (81) vlatita djeca zatvorila su u kuću i ne puštaju ga van nakon što se poslije nesreće pretvorio u napaljenog tinejdžera. Švicarac je prošle godine pao sa šljive te je četiri dana bio u komi. Nakon što se probudio i oporavio od operacije, postao je seksualni predator. Pri jednom posjetu bordelu potrošio je 24.500 kn na prostitutku koja mu po godinama može biti unuka.
- Od kada mi je prije godinu dana preminula supruga, uz mene je bila Leona. Ne samo da je dobra u krevetu, nego mi daje novu snagu za život i hrabrost. Ona je moj prijatelj i pouzdanik - kaže Angelo. Međutim, njegov sin Daniel ne slaže se s ocem, te je od suda zatražio da ga proglasi poslovno nesposobnim. Sud je odlučio da će se za Angelove dvije kuće i bankovni račun brinuti Daniel jer zbog ovisnosti o seksu Angelo za to nije sposoban.
- Ta žena vreba moga oca kao da je božićna purica - kaže Daniel. Obitelj je tužila i bolnicu zbog nemara.
- Moj otac je slomio sedam rebara u padu, a jedno mu je i probilo pluća, no na operaciju je morao čekati tri tjedna. Bio je u jakim bolovima te su mu medicinske sestre davale morfij, možda i previše morfija. Pao je u komu na četiri dana. Moguće je da mu je to izbrisalo neke moždane funkcije poput one koja koči seksualni nagon - kaže Daniel. Bolnica niječe bilo kakvu pogrešku.

(24 sata)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu Empty
PostajNaslov: Re: Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu   Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu I_icon_minitime23.05.10 22:59

čiča će izgleda da se od sad stalno penje na šljivu i da pada.. Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu Empty
PostajNaslov: Re: Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu   Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu I_icon_minitime23.05.10 22:59

Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu 12363 kao Ludi Milojko
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu Empty
PostajNaslov: Re: Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu   Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu I_icon_minitime23.05.10 23:10

Tornado je napisao/la:
čiča će izgleda da se od sad stalno penje na šljivu i da pada.. Laughing Laughing

Ja ipak mislim da se nece "skidati" ko dete sa belo-sljive! Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu 73820
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu Empty
PostajNaslov: Re: Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu   Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu I_icon_minitime23.05.10 23:11

Laughing Laughing krevet
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu Empty
PostajNaslov: Re: Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu   Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu I_icon_minitime23.05.10 23:12

Sta ce biti ako Goram i Tornado padnu ? cerekalo:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu Empty
PostajNaslov: Re: Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu   Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu I_icon_minitime23.05.10 23:15

Mi se ne penjemo po šljivama tease

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu Empty
PostajNaslov: Re: Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu   Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu I_icon_minitime23.05.10 23:16

Pa polako, imacete i vi po 81 god !
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu Empty
PostajNaslov: Re: Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu   Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu I_icon_minitime23.05.10 23:16

ja sam pao s' kruške.. Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Mixi
Zagrijao tipkovnicu



Male
Libra Cat
Broj postova : 310
Godine : 60
Lokacija : Srbija
Datum registracije : 25.04.2010

Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu Empty
PostajNaslov: Re: Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu   Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu I_icon_minitime23.05.10 23:18

Tornado je napisao/la:
Laughing Laughing krevet

Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu 477390 za dedu!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu Empty
PostajNaslov: Re: Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu   Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu I_icon_minitime24.05.10 19:21

mihaela je napisao/la:
Pa polako, imacete i vi po 81 god !
Ja sigurno te godine doživjeti neću Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu Empty
PostajNaslov: Re: Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu   Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Starac (81) nakon pada sa šljive postao ovisan o seksu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Profesor ovisan o sklekovima koje radi oslanjajući se na oštrice
» Starac ubio tri osobe
» Starac balansira na dvije čaše na rubu provalije
» Pas ovisan o cigaretama puši kutiju dnevno
» Suhe šljive

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: