Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Laži koje izgovara žena

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Laži koje izgovara žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Laži koje izgovara žena   Laži koje izgovara žena - Page 2 I_icon_minitime15.12.08 20:31

First topic message reminder :

Nisam ljubomorna kada gledaš druge cure

Kada ti to kaže, želi biti otvorena i kul, no u duši skriva tonu ljubomore. Naime, iako je svjesna toga da je daleko od davno izgubljene sestre blizanke Angeline Jolie (ili super zgodne cure iz vašeg susjedstva), ipak joj je želja da tvoje oči gledaju i vide samo nju.

Ti si mi najbolji dosad

Ako je imala nekoliko veza prije ove s tobom i kaže da si joj najbolji od svih, znaj da sve cure nesvjesno vole podupirati muški ego, a ovo je jedna od rečenica kojima to čine. Ukoliko se samo ljubite, reći će ti da se najbolje ljubiš od svih njezinih prijašnjih, a ukoliko ste već stigli do seksa, reći će ti da si najbolji od svih prije tebe. Vjerojatno misli da će te, ako ti uputi kritiku, povrijediti, a budimo iskreni, vjerojatno i bi.

Imaš pravo

Ako većinu prepirki završi navedenom rečenicom, ne mora biti da uvijek misli tako. Hm, sjeti se filma 'Moje grčko vjenčanje' i one velike tete koja kaže da su muškarci glava kuće, ali žene su vrat, a glava se okreće kamo vrat želi. Stoga nemoj biti previše uvjeren da će dopustiti da sve bude po tvome. Možda to samo tek tako kaže, ali na kraju će napraviti po svome.

Obožavam sport

Ukoliko nije riječ o pravoj sportašici ili kakvoj obožavateljici sporta, tu laž će ti reći na prvom spoju samo da te privuče ili da pomisliš - uh, kakva kul cura! Kada prođe neko vrijeme, nemoj se začuditi ako prevrne očima svaki put kada kažeš da juriš doma gledati tekmu.

Ništa ne bih promijenila na tebi

Da, na prvih nekoliko spojeva zasigurno ne bi ništa promijenila, ali s vremenom će sigurno naći barem nekoliko stvari koje joj se ne sviđaju. Srčeš dok jedeš juhu, oblačiš se uvijek isto... Razlog može biti bilo koji. No poprilično je sigurno da postoji barem nešto što bi promijenila na tebi. Cure su jednostavno takve.

Obožavam se družiti s tvojim prijateljima

Ako nema svojih, onda možda, ali ako izlazite van i ona visi s vama dečkima, sigurno joj nije baš zabavno iz dana u dan. Podrigivanje, neumjesne šale na ženski račun, vikanje... Vjerojatno će sve te stvarčice tipične za muške izlaske pokušati zaobići.

Sve je u redu

Iako ti je jasno kao dan da nešto ne valja, ona ponavlja da je sve OK. To je jedna od igrica koje cure vole igrati - zapravo ispituje koliko ti je stalo do nje i koliko dugo si spreman navaljivati da ti kaže što ne valja.


E, sad, hoću li slagat ako kažem da ne lažem ništa od ovog? lol! lol!
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Laži koje izgovara žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Laži koje izgovara žena   Laži koje izgovara žena - Page 2 I_icon_minitime01.12.10 18:48

Najčešće ženske laži rezervirane za muške uši


Ah, žene! Tako misteriozne i tajanstvene... Nije da namjerno žele zbuniti muški rod, jednostavno su takve i ma koliko se trudile biti iskrene, vjerne i pažljive, tu i tamo iz njihovih usta izlaze laži.

O da, i žene su sklone lažima, pogotovo kada su veze i seks u pitanju, prenosi thefrisky.com. A evo nekih najuobičajenijih, od kojih muškarci mogu nešto i naučiti:

● Spavala sam s (x) muškaraca
Možda je brojka manja od one stvarne ili je možda veća. Možda se ne može točno sjetiti s koliko je muškaraca spavala prije vas, a možda je njezina brojka veća od vaše pa ima grižnju savjesti... Koji god razlog da je u pitanju, mnoge žene lažu o broju muškaraca s kojima su se seksale.

● Seks je bio odličan
Nekim je ženama teško iskreno govoriti o tome kakav im je seks s partnerom, pa će češće lagati i reći da je bilo odlično nego priznati da nisu baš bile raspoložene, a pristale su na seks, ili da je seks jednostavno loš. Umjesto da živite u lažnom uvjerenju, promatrajte njezin govor tijela.

● Imam (x) kilograma
Žene ne lažu o svojoj kilaži zbog muškaraca. One to rade isključivo zbog sebe. Možda žele imati više ili manje kilograma... pa lažu kako bi se s tim lakše nosile. Veza između žena i kilograma je vrlo čudna i bolje je da se muškarci u nju opće ne petljaju.

● Gotova sam za minutu
Žena nikada ne može procijeniti koliko joj vremena treba da se depilira, počupa obrve, ispegla kosu, odjene savršenu kombinaciju u kojoj će se osjećati dobro, nanese tekući puder, maskaru..., ali to zna trajati prilično dugo, a ona će reći da je gotova za minutu. Ženske minute traju dugo, jedino što vam preostaje je – čekati!

● Ne znam
U većini slučajeva kada žena kaže 'ne znam' ona laže. Što god da je u pitanju ona zna, samo vam još nije spremna reći o čemu se radi ili možda uopće ne želi reći.

● Odlično si ovo spremio
Ne kažemo da muškarci ne znaju kuhati, ali takvi su rijetki i zato će žena kada joj dragi servira neko jelo oko kojeg se poprilično potrudio reći da je bilo odlično, iako možda i nije.

● Dobro sam
Ovo je najuobičajenija ženska laž izgovorena muškarcu. Žene su emotivna bića, često se uzrujaju oko bilo čega. Možda je u pitanju PMS ili je njezin Ovan u njegovoj Veneri. Sve u svemu, kada žena kaže da je dobro, na muškarcu je da procijeni hoće li zakoračiti u to njezino mentalno područje ili će se držati podalje.
izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Laži koje izgovara žena - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Laži koje izgovara žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Laži koje izgovara žena   Laži koje izgovara žena - Page 2 I_icon_minitime01.12.10 18:49

Pet laži koje će kad-tad izgovoriti svaka žena


Vjerujete joj i obožavate tlo po kojem hoda. No, ipak, postoje određene situacije kada žene lažu. Ni vaš najdraži anđeo nije iznimka, bez obzira što ste uvjereni da je to nemoguće.

Najčešće ženske laži rezervirane za muške uši
Kako bi pomogli muškarcima, na stranici askmen.com naveli su pet laži koje svaka žena izgovori kad-tad.

● Nisam ljuta na tebe
O da, ljuta je i nemojte misliti da ste se izvukli tek tako. Ovo je, inače, jedna od laži koje se u vezi najčešće ponavljaju. Žena koju je partner naljutio ili povrijedio reći će da nije ljuta, a zapravo je. Htjela bi da joj muškarac čita misli.

● Ne smeta mi ako s dečkima ideš u striptiz-klub
A baš ste pomislili da imate najbolju djevojku na svijetu! Baš i nije tako, ženama smeta kada njihov partner gleda druge žene, pitanje je samo koliko joj smeta.

● Trenutno nisam spremna za vezu
Ova je izjava gotovo uvijek laž. Iako je žene izgovore s najboljom namjerom, na kraju uvijek bude povrijeđen muškarac. 'Tek sam izašla iz grozne veze' ili 'Nemam vremena, usredotočena sam na karijeru' opravdanja su koja zapravo znače – ne zanimaš me.

● Dobro sam
Ovo je također jedna od laži koja se u vezi često ponavlja. Iako nije dobro, i to se vidi, žena često tvrdi suprotno. Iz nekog razloga nije spremna za razgovor i ne želi podijeliti svoje osjećaje i probleme s partnerom.

● To je bilo odlično!
Ova laž spada u kategoriju seksualnih laži. Žene u vezi partneru često govore ono što on želi čuti samo zato da bi se osjećao dobro. Pa, tako žene često izgovore i ove laži: 'Imaš lijep penis', 'Da, svršila sam', 'Prije tebe sam spavala s jednim muškarcem'.

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Laži koje izgovara žena - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Laži koje izgovara žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Laži koje izgovara žena   Laži koje izgovara žena - Page 2 I_icon_minitime02.12.10 10:55

To je bilo odlično!
Ova laž spada u kategoriju seksualnih laži. Žene u vezi partneru često govore ono što on želi čuti samo zato da bi se osjećao dobro. Pa, tako žene često izgovore i ove laži: 'Imaš lijep penis', 'Da, svršila sam', 'Prije tebe sam spavala s jednim muškarcem'.


imaš lijep penis? Laughing Laughing

a koja je razlika između lijepog i ružnog penisa? looool kakav je ružan penis?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Laži koje izgovara žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Laži koje izgovara žena   Laži koje izgovara žena - Page 2 I_icon_minitime11.12.10 20:32

Hot chili Yana je napisao/la:


imaš lijep penis? Laughing Laughing

a koja je razlika između lijepog i ružnog penisa? looool kakav je ružan penis?

A im neki koji je lijep... looool looool svi su ili guravi i mali ili izgledaju kao Hulk prenabijeni looool Nisu ni lijepi ni ružni...ali su nam prijeko potrebni looool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Laži koje izgovara žena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Laži koje izgovara žena   Laži koje izgovara žena - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Laži koje izgovara žena
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 4 laži koje nam mediji serviraju kao istinu
» Čudne stvari koje muškarce privlače kod žena!
» 30 stvari koje bi svaka žena morala znati do 30.
» Pet tipova žena koje muškarci ne podnose
» Pet stvari koje svaka žena želi čuti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: