Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Teorije o smrti princeze Diane

Go down 
+2
irko
Blizanka
6 posters

Vjerujete li da je princeza Diana bila žrtva planirane nesreće?
Da
Teorije o smrti princeze Diane T7mw5w_th81%Teorije o smrti princeze Diane I_vote_rcap
 81% [ 69 ]
Ne
Teorije o smrti princeze Diane T7mw5w_th19%Teorije o smrti princeze Diane I_vote_rcap
 19% [ 16 ]
Ukupno glasova : 85
 

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime19.08.10 9:00

Diana Spencer (1. juli 1961 - 31. august 1997) bila je prva supruga britanskog prijestolonasljednika, Charlesa, princa od Velsa. Sinovi koje mu je rodila, William i Henry, su drugi i treći u nasljednom nizu za britansku krunu.

Dana 31. augusta, Diana i njen ljubavnik, Dodi al-Fajed, napustili su pariški hotel Ritz dvadeset minuta nakon ponoći i vraćali se u svoj apartman. Nijedan od četiri putnika u automobilu nije nosio pojas. Vozeći velikom brzinom u želji da izmaknu paparazzima, vozač Henri Paul je izgubio kontrolu nad vozilom i udario u trinaesti stub tunela. Henri i Dodi su poginuli na mjestu nesreće. Jedan od novinara koji su nastavili fotografirati mjesto nesreće izjavio je da je Diana bila pri svjesti, ali da je na njegove riječi mogla odgovoriti jedino treptanjem. Teško ranjena Diana prevezena je u bolnicu Pitié-Salpêtrière, i to tek dva sata nakon nesreće. Uprkos naporima da se voljena princeza spasi, Diana je podlegla teškim ozljedama u 4:00. Jedini koji je preživio nesreću bio je Dodijev tjelohranitelj, Trevor Rees-Jones.
Smrt Diane Spencer je i danas, deset godina nakon tragedije, ostala popularna tema. Razne teorije zavjere podržavao je Dodijev otac, Muhamed al-Fajed. Najčešće je glavni lik ovih teorija o zavjeri Charlesov otac, princ Philip, ali se često navodi i ime samog Charlesa. Porota Vrhovnog suda u Londonu zaključila je da je do nesreće došlo zato što je vozač bio pijan, ali i zbog novinara koji su pratili automobil.
Doktori su negirali popularnu tvrdnju da je Diana bila trudna u vrijeme smrti, ali Muhamed al-Fajed i dalje tvrdi da je bila trudna. Iako su također potvrdili da je vozač bio pijan, te da niko od putnika nije bio vezan pojasom, i dalje nastaju nove teorije, prema kojima je Diana najčešće žrtva planirane nesreće. Sama Diana je svom prijatelju u pismu poslanom deset mjeseci pred pogibiju iznijela svoje sumnje da je neko želi ubiti.

izvor: Wikipedija

Vjerujete li da je princeza Diana bila žrtva planirane nesreće?
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Re: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime19.08.10 9:25

Ne vjerujem da je bila zrtva planirane nesrece ...obicno kad neko poznat ..na taj nacin pogine onda su u igri razne verzije ..od trgovaca oruzjem ...do toga da su odgovorni Windsori... a masa se takvih nesreca desava u tom tunelu ali ni za koga se ne kaze da je ubijen namjerno .. vozac ako je popio koju ako su ih jurili novinari ..ni prvi ni posljednji koji su zavrsili tako kad bjeze od novinara ...mala nepaznja i eto nesrece ...ali nikad se opet ne zna niti ce se saznati sta je bilo ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Teorije o smrti princeze Diane Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Re: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime19.08.10 9:31

ja sam gotovo uvijek skeptična kad su teorije zavjere u pitanju, možda zato jer ne mogu vjerovati da je čovjek čovjeku sposoban učiniti takvo zlo....možda sam još uvijek naivna ili samo beskompromisno vjerujem u ljude :;):

uglavnom, ni ja baš ne vjerujem da je bila žrtva planiorane nesreće
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Re: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime19.08.10 9:50

Padne helikopter ..padne privatni avion ..poginu ljudi i nikom nista...jer nije bilo niko poznat i slavan u njima ...evo i kod nas toliko nesreca ..u ovih zadnjih dana i nista ..a politicar sletio sa ceste ..i odmah atentat na njega ..zbog toga ne vjerujem jer uvijek se mogu desavati nesrece ......a da su ljudi sposobni ljudima ciniti zlo u to mogu vjerovati

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Teorije o smrti princeze Diane Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Re: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime19.08.10 10:06

znam Bliz da su ljudi sposobni činiti zlo, nažalost, ali svaki put iznova, kad netko nekome učini zlo, zaboli me duša zbog ljudske surovosti....

jedna od nagorih teorija zavjere mi je ona o tornjevima, ma ne mogu vjerovati da bi netko bio sposoban svom narodu učiniti takvo zlo, ubiti toliko nedužnih ljudi....
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Re: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime19.08.10 10:19

E vidis ni ja to nikada necu shvatiti ..toliki ne duzni narod da strada ...ali to jeste zavjera ..ili necu nikada shvatiti one koji ubijaju i sebe i druge u ime Boga ili Allaha...nigdje ne pise ubij u ime Boga ili Alaha.....ne kontam kakav to mora da bude covjek..sta je njemu u glavi ... da bi to ucinio..i nikad mi to nece biti jasno

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Teorije o smrti princeze Diane Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
irko
Ljubitelj foruma
irko


Male
Broj postova : 4356
Lokacija : Kuca
Datum registracije : 10.08.2010

Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Re: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime19.08.10 15:16

ja sam jos uvijek u dilemi da li je to teorija zavjere il samo saobracajna nesreca..mozda cu vazda bit u toj dilemi
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Re: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime28.10.10 16:14

Yana je napisao/la:
ma ne mogu vjerovati da bi netko bio sposoban svom narodu učiniti takvo zlo, ubiti toliko nedužnih ljudi....

Ja stalno govorim da nema veče životinje od čovjeka i da među nama ima takvih zvijeri- predatora što ne postoji među onim pravim životinjama. Jer niti jedan od tih životinja ne radi ništa iz čiste obijesti, oni to rade da prežive, a čovjek parazit šugavi to sve radi samo zato što misli da može.
Što ga boli briga za 5 -6-20 tisuća, miliona ljudi koje nikada nije vidio..njima koji to rade planiraju njima je isto zgazio mrava ili nečije dijete.

A princeza Diana..obična nesreća ništa drugo. zaboravio
[Vrh] Go down
zanosna
Zagrijao tipkovnicu
zanosna


Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 140
Godine : 59
Lokacija : zg
Datum registracije : 25.10.2010

Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Re: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime28.10.10 17:45

mislim da je bila žrtva,ali zar ne mislite da bi joj trebali dati mira,da uživa bar tamo di je,bolje da se priča o sexu
[Vrh] Go down
evitaa
Zagrijao tipkovnicu
evitaa


Sagittarius Pig
Broj postova : 116
Godine : 52
Datum registracije : 18.03.2010

Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Re: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime04.01.11 2:13

Da vjerujem britanski establishment ne bi mogao podnijeti da budući kralj princ William ima očuha Muslimana a tu je bila i njena namjera da razotkrije korumpirane čelnike Britanskog društva trgovaca oružjem uključene u posao s minama.Tijekom istrage nakon pogibije princeze Diane nestali su upravo ti dokumenti koji su bili presudni za rasvjetljavanje britanske umješanosti u trgovinu oružjem, pogotovo kada je riječ o nagaznim minama , koje su ionako svi svijesni.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Re: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime04.01.11 10:22

Ne.
Teorija zavjere je uvijek zanimljiva za stampu odnosno medije i njihov tiraz(gledanost). Pogotovo kad se radi o osobama kakva je Princeza Diane.
[Vrh] Go down
saska
Zagrijao tipkovnicu



Sagittarius Monkey
Broj postova : 465
Godine : 55
Datum registracije : 03.02.2011

Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Re: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime12.02.11 0:01

sumnji ima mesta,a oni se nisu potrudili da ih razjasne..zato i lici na zaveru..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Teorije o smrti princeze Diane Empty
PostajNaslov: Re: Teorije o smrti princeze Diane   Teorije o smrti princeze Diane I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Teorije o smrti princeze Diane
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Teorije putovanja kroz vrijeme
» Aktualni događaji vezani uz teorije zavjera: politika,NWO,WW3
» Tabu smrti
» Život poslije smrti
» Psihijatrijske ustanove i liječenje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: