Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Idete na spavanje? Ponesite medu

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Idete na spavanje? Ponesite medu Empty
PostajNaslov: Idete na spavanje? Ponesite medu   Idete na spavanje? Ponesite medu I_icon_minitime16.08.10 19:48

Više od trećine odraslih Britanaca u krevet odlazi sa plišanom igračkom, pokazalo je jedno istraživanje.

U anketi je učestvovalo 6.000 odraslih oba pola, a više od trećine priznalo je da i dalje pred spavanje grli svoju omiljenu igračku, najčešće plišanog medvedića.

Više od polovine Britanaca reklo je da i dalje ima svog medvedića iz detinjstva, a prosečna starost plišanog mede je 27 godina.

Više od četvrtine muškaraca priznalo je da svog medu nosi na poslovni put, zato što ih podseća na dom.

Većina anketiranih rekla je da je spavanje sa plišanom igračkom smirujuće, i da pomaže u oslobađanju od stresa pred spavanje.

Istraživanje je sproveo lanac hotela "Travelodž", a uprava je saopštila da je inspiraciju pronašla u činjenici da se ogroman broj odraslih posetilaca javlja hotelu u potpunoj panici, zato što su zaboravili svoju plišanu igračku tokom boravka kod njih.

"Tokom godina, ponovo smo ujedinili više od 75.000 vlasnika i njihovih zaboravljenih medvedića", navodi se u saopštenju.


izvor


Idete na spavanje? Ponesite medu 748534 i ja imam medu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Idete na spavanje? Ponesite medu Empty
PostajNaslov: Re: Idete na spavanje? Ponesite medu   Idete na spavanje? Ponesite medu I_icon_minitime16.08.10 19:49



imam i ja medu..zovem ga Đoka.. :passion Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Idete na spavanje? Ponesite medu Empty
PostajNaslov: Re: Idete na spavanje? Ponesite medu   Idete na spavanje? Ponesite medu I_icon_minitime16.08.10 19:50

moj Dino...ustvari to i jeste dinosaurus i to zelen Idete na spavanje? Ponesite medu 12363 Idete na spavanje? Ponesite medu 12363 zagrlim ga i tako spavam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Idete na spavanje? Ponesite medu Empty
PostajNaslov: Re: Idete na spavanje? Ponesite medu   Idete na spavanje? Ponesite medu I_icon_minitime16.08.10 19:51

imam i ja medu Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Idete na spavanje? Ponesite medu Empty
PostajNaslov: Re: Idete na spavanje? Ponesite medu   Idete na spavanje? Ponesite medu I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Idete na spavanje? Ponesite medu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Idealni uvjeti za spavanje
» Idete šumom, nalazite golog čoveka u blatu...
» Spavanje utječe na ponašanje djece
» Cjelonoćno spavanje beba nije mit
» Koliko često idete u kazalište?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: