Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ahhh te mame?! diktatori novog doba

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
jocAGM
Početnik
Početnik
jocAGM


Male
Pisces Dog
Broj postova : 43
Godine : 30
Datum registracije : 13.07.2010

Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime14.07.10 18:45

ima ko kakav sprej protiv mama...moja me stalno živcira,dosađuje,hoce me pojesti bi bih zahvalan na ozbiljnim odgovorima! Ahhh te mame?! diktatori novog doba 634108 neke ko autan,po mogućnosti Ahhh te mame?! diktatori novog doba 648906
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime14.07.10 18:52

hehe.. super tema Smile

mislim da ti ne treba "sprej protiv mame" , dovoljan je samo jedan smireni normalni razgovor, u kojem ćeš ti saznati šta ona od tebe traži kao što će i ona saznati šta tebe nervira i na koji način razgovarati s tobom... Smile

mislim da je to za početak dovoljno.. Smile
[Vrh] Go down
jocAGM
Početnik
Početnik
jocAGM


Male
Pisces Dog
Broj postova : 43
Godine : 30
Datum registracije : 13.07.2010

Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime14.07.10 18:59

mislim da joj je užasno dosadno u životu i svi mi bježimo pred njom,ja i moja braca...oni su sretni jer imaju aute i motore,a ja samo bicikl(po ovoj vrucini mi se neda pedalirati)
još me stalno "masira" s pricom ko mi je ta cura i da ona želi cuti iz mojih ustiju da imam curu...mene to užasno živcira i nemam mira vec tjedan dana od nje Ahhh te mame?! diktatori novog doba 620943
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime14.07.10 19:05

dobro si to rekao, bježite s vremenom ispred nje, pa je to i razlog zašto želi sve da zna, možda i da se "ufura" u ovo vrijeme i sve ostalo što nosi sa sobom...
probaj sjesti s njom i reći jooj sve što je zanima pa ćeš vidjeti rezultate..
pa ne moraš kukati zbig bicikla, šetaj ili jednostavno sačekaj pa ćeš uskoro možda i ti dobiti motor ili auto...
mada mislim da motor po zakonu možeš voziti od 16 god. bar ja tako ovdje kod mene..
i još nešto.. nisu uvijrk roditelji koji gnjave, sjeti samo koliko si ti nju gnjavio pa se nije imala kome buniti niti tražiti savjet kao što ti sad radiš..
nemoj me pogrešno razumjeti, al ima tu i tvojih grešaka :;):
[Vrh] Go down
jocAGM
Početnik
Početnik
jocAGM


Male
Pisces Dog
Broj postova : 43
Godine : 30
Datum registracije : 13.07.2010

Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime14.07.10 19:09

zato ce mene moja djeca gnjavit...hahahhaha nikad me nije zanimao motor(opasno,možeš ga voziti samo oko 4 mjeseca godišnje,stalno ti je hladno ili vruce)ne isplati se
sam hoce sve znat o meni,a ja želim neku određenu privatnost Ahhh te mame?! diktatori novog doba 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime14.07.10 23:24

hehhehe.. pa zato sam napisala da je sve to stvar ukusa (mislim na motore), ja npr. imam i vozim motor i to mi je super Smile))

i još nešto jedan mali savjet, pokušaj joj dati to što hoće-jedan mali razgovor, odgovor iskreni na neka njena pitanja pa ćeš vidjeti rezultate Smile))
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime14.07.10 23:32

potpisujem Mincy...

mislim da je tvojoj mami žao što ju izbacuješ iz svog živote totalka...vjerujem da si kao klinac dosta provodio s njom i mama ovo mama ono....a sad ju izbjegavaš...i mislim da joj je to veliki šok...
probaj koji puta razgovarat s njom,na neka pitanja joj i odgovori...mislim da postoje pitanja na koja joj možeš odgovorit bez da ti se previše petlja u tvoju privatnost Smile
[Vrh] Go down
jocAGM
Početnik
Početnik
jocAGM


Male
Pisces Dog
Broj postova : 43
Godine : 30
Datum registracije : 13.07.2010

Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime15.07.10 0:56

uspio sam prije 2. dana napraviti sistem s njom...kaj ja hocu napišem na papir,kaj ona hoce ona napiše na papir
al me svejedno terorizira day and night Ahhh te mame?! diktatori novog doba 180340 izgleda da mi samo preostaje bijeg dok se ne ohladi Ahhh te mame?! diktatori novog doba 974399
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime15.07.10 13:56

Laughing "terorizira".. pa ne bi baš taj termin upotrijebila, ali kako hoćeš Smile

[Vrh] Go down
jocAGM
Početnik
Početnik
jocAGM


Male
Pisces Dog
Broj postova : 43
Godine : 30
Datum registracije : 13.07.2010

Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime15.07.10 22:13

ne znaš ti moju mamu Ahhh te mame?! diktatori novog doba 648906
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime15.07.10 23:04

ok.. sad odustajem Ahhh te mame?! diktatori novog doba 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime15.07.10 23:32

joc...budi sretan sto je imas i slusaj mamu ipak ti misli samo najbolje
[Vrh] Go down
jocAGM
Početnik
Početnik
jocAGM


Male
Pisces Dog
Broj postova : 43
Godine : 30
Datum registracije : 13.07.2010

Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime16.07.10 0:01

Passion je napisao/la:
joc...budi sretan sto je imas i slusaj mamu ipak ti misli samo najbolje

u pravu si Ahhh te mame?! diktatori novog doba 684631
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ahhh te mame?! diktatori novog doba Empty
PostajNaslov: Re: Ahhh te mame?! diktatori novog doba   Ahhh te mame?! diktatori novog doba I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ahhh te mame?! diktatori novog doba
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mobitelski lakat - zdravstveni problem novog doba..
» Mame kao nadrilekari
» Savjeti za zaposlene mame
» Samohrane mame u potrazi za ljubavi
» Porod i kakvi su vam doživljaji mame....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: