Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Snovi koji se ponavljajuju

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime28.06.10 21:59



Imate li snove koji se preiodično ponavljaju??...

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime28.06.10 22:00

da ja ih imam...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime10.08.10 22:31

mislim da svako ima te snove koji se ponavljaju ...
imam ih i ja

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Snovi koji se ponavljajuju Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime10.08.10 22:34



da...ponavljaju se...opet...

Vozovi, vozovi...jebeni vozovi...i dalje jure, i dalje lutam po praznim kupeima...stanice prolaze...ja ne silazim...

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime11.08.10 13:00

da imam

i što to znači kad se snovi ponavljaju? :kavica:
[Vrh] Go down
Oleg520
Ljubitelj foruma
Oleg520


Male
Broj postova : 5165
Datum registracije : 29.07.2010

Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime11.08.10 13:05

Postoje mnoge podele karaktera snova, ali bih za potrebe ove teme izneo samo onu najopstiju.
snovi se dele na:
memorijske snove
upozoravajuce snove
prekognisticke snove.

Svaka od ovih vrsta snova ima svoja osnovna obelezja po kojoj se razlikuju, te je jako vazno utvrditi kojoj vrsti snova pripadaju ti snovi koji se ponavljaju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime11.08.10 13:09

e još da si napisao koja su obilježja tih snova, bilo bi mi lakše shvatiti ovaj moj koji se ponavlja :kavica:
[Vrh] Go down
Oleg520
Ljubitelj foruma
Oleg520


Male
Broj postova : 5165
Datum registracije : 29.07.2010

Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime11.08.10 14:16

sapni mi san pa cu ti reci... Snovi koji se ponavljajuju 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime11.08.10 14:17

noup. Smile

otvori temu o toj podjeli snova
[Vrh] Go down
Oleg520
Ljubitelj foruma
Oleg520


Male
Broj postova : 5165
Datum registracije : 29.07.2010

Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime11.08.10 14:32

vrlo rado, kao sto bih i svoj kutak da otvorim u kome bih o svemu tome pricao, ali jednostavno nemam vremena (pisem novu knjigu) i ovoliko sam se zadrzao samo da bih eto malo popricao sa tobom... Snovi koji se ponavljajuju 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime11.08.10 14:41

počašćena sam Smile
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime16.08.10 22:35

Imam ih i ja...ma prošlo.Vezano je obično uz neke stvari s kojima nisam bila zadovoljna.Sad uopće nemam snova.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime16.08.10 22:37

teaa je napisao/la:
Imam ih i ja...ma prošlo.Vezano je obično uz neke stvari s kojima nisam bila zadovoljna.Sad uopće nemam snova.


verovatno se fino naspavaš Tea..bez snova..tj. košmara...
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime16.08.10 22:38

Ne bih rekla da je to košmar.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime16.08.10 22:39



pa Tea, kad se snovi učestalo ponavljaju to već prelazi u košmar, bez obzira o čemu se radili...
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime16.08.10 22:59

Šta je definicija košmara?
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime16.08.10 23:14

Ma reći ću...sanjala sam jednu dragu osobu koju sam njegovala do smrti.Nakon što je umrla taj san se ponavljao...ona je bila živa u snu...pa sam se pitala u snu...kako je živa kad ja znam da nije.To je bilo tako jasno i čisto.Brrr...to je prošlo kad sam odbolovala tu svu bolest i napetost oko bolesti koja je bila jako teška.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime16.08.10 23:18

teaa je napisao/la:
Šta je definicija košmara?


a jbg.. ne znam baš koja je definicija košmara ali može da se razlikuju prijatni od neprijatnih snova...
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime16.08.10 23:21

Pa nisam se baš budila u znoju lica svog.Ali mi je bilo zanimljivo koliko je ponavljanja od tog mog sna bilo.Razumjela sam i zašto je to bilo.Jednostavno...sav taj trud i briga i posvećenost oko jako bolesne osobe...trebalo je vremena i da se psiha i tijelo opusti i da preboli osobu sa kojom sam živjela 10 godina i koja mi je bila jako dobra.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime16.08.10 23:25



psihologija i psihoanaliza kaže da su snovi želje, strahovi, nešto što je već doživljeno...

preko snova se vrši tzv. 'psihička regresija' ili oslobađanje stresa...tako da snovi mogu biti i u terapautskoj ulozi...


[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime16.08.10 23:30

Objektivno...mislim u mom slučaju da su oni rezultat još nečega.Pitala sam se jesam li sve napravila što se nje tiče?Mislim da je to razlog.Poslije sam shvatila da nemam sebi šta zamjerati...da sam napravila sve oko nje i da sam sve njene želje ispunila.Nakon toga mi je i to prestalo...kad sam sabrala sve.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime16.08.10 23:35



kad se dođe u konflikt sa samim sobom onda tu tek nastaju problemi..neke stvari moraju da se izbace iz glave iz prošlih, nemilih događaja da bi duh i svest morali da funkcionišu pravilno i racionalno...
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime16.08.10 23:38

Ma da...zanimljivo je to...ipak su to neki signali da nešto u javi nije posloženo kako treba.Sad sam se sjetila da sam malo s ocem pričala o tome...i on mi je malo natuknuo o tome da bi to mogao biti razlog.Nisam se nikad susrela sa teškom bolesti.Ali čovjek sve nauči...baš.
Bitno je završiti tu jednu fazu odbolovati zdravo,sjećati se dobrih momenata i nastaviti dalje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime17.09.10 19:11

Mjesecima sam sanjala jedan te isti san,brr bilo pa prošlo,ne vjerujem u snove al svejedno nije lijep osjećaj
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime17.09.10 19:33

Ja stalno sličan sanjam dugo več godinama..i pojavi se tako jednom dva puta u dva tri mjeseca..uvijek tražim nkeog u gužvi među nepoznatim ljudima..a ne znam koga tražim Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snovi koji se ponavljajuju Empty
PostajNaslov: Re: Snovi koji se ponavljajuju   Snovi koji se ponavljajuju I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Snovi koji se ponavljajuju
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sve ih je više: Fenomen koji je teško opisati – 20 osobina onih koji se “bude”
» Snovi
» Lucidni snovi
» Snovi o prezimljavanju
» Šta nam govore snovi?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Psihologija ponašanja-
Forum(o)Bir: