Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala? Empty
PostajNaslov: Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala?   Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala? I_icon_minitime15.06.10 9:04

Možete posjetiti sve muzeje, izložbe, opere, predstave, igrokaze, performanse i ina kulturno-umjetnička događanja na koja vaš dragi ne bi išao ni mrtav. Možete se konačno posvetiti onom fantastičnom tečaju capoeire ili oslikavanja starih flaša na koji ste toliko htjeli otići, možete sjesti u auto i odvesti se na more i vratiti, a da on ni ne shvati da vas nije bilo i možete sate i sate provoditi s frendicama na kavi, u parku na net-u.Možete isprobati zaboravljene seksi igračkice ili provesti cijelo popodne u krevetu, same ili s nekim trećim. Možete raditi sve ono što inače ne možete jer vaš dragi to ne voli.
Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala? 748534
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala?   Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala? I_icon_minitime15.06.10 9:20

Na mene ionako nema puno uticaja,ja bih nastavila kao i do sada ali....posto je mama ovih dana tolerantna prema tati i prepusta njemu tv po cijeli dan,ona cesce svrati u moju sobu,pa onda stalno zapitkuje,a sta ti to sad tipkas,a sta sada,a sta to znaci,...pa stalno ti je sve isto,a sta sada ti tu gledas,hehehe,morat cu i njoj reci da se registrira
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala?   Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala? I_icon_minitime15.06.10 9:24

A mama ima super čer..a pošto jabuk ne pada daleko od stabla sigurno bi nam i ona bila odličan član.. Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala? 31382

A nogomet pa da ga ovaj tren zabrane i prestanu igrati niti ja niti moj suprug to nebi shvatili Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala? 12363 tako da nam potpuno svejdno svjetsko ne svjetsko Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala? 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala?   Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što sve konačno možete raditi za vrijeme trajanja Mundijala?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Što raditi za vrijeme turobnih i hladnih zimskih dana?
» 10 fora stvari koje možete raditi u shoping mallu
» Sedam stvari koje možete raditi na Jadranu ovog ljeta
» Vrijeme buđenja, vrijeme istine
» Rok trajanja namirnica u hladnjaku i zamrzivaču

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: