Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vrijeme buđenja, vrijeme istine

Go down 
Autor/icaPoruka
Riječanka
Zlatni VIP član
Riječanka


Female
Scorpio Goat
Broj postova : 78227
Godine : 44
Lokacija : Relax
Datum registracije : 17.07.2010

Vrijeme buđenja, vrijeme istine Empty
PostajNaslov: Vrijeme buđenja, vrijeme istine   Vrijeme buđenja, vrijeme istine I_icon_minitime09.01.22 15:09





Većina ljudi nema uopće spoznaje o tome što se događa u svijetu i svi koji su budni trebati će se sada naoružati strpljenjem i početi pomagati svima u svojoj okolini da njihovo buđenje prođe čim lakše i čim brže. Tako će se i oni sami uklopiti u potpuni NOVI način života. Stari svijet nestaje i urušava se.

Piše: Ljiljana Posavec



Zakoračili smo u dugo najavljivano Zlatno doba. Mnogi su navikli da očekuju stvari na način tako da strpljivo čekaju da se one dogode same od sebe. Međutim to nikad nije dalo rezultata. Bez akcije nema postignuća.

Nama je sve dano, ali svatko treba uvijek aktivno sudjelovati u stvaranju svoje realnosti. S dolaskom Zlatnog doba je isto tako. Neće svima teći “med uz mlijeko” ukoliko nisu radili na sebi. Kako smo sijali tako ćemo i žeti.

Većina ljudi nema uopće spoznaje o tome što se događa u svijetu i svi koji su budni trebati će se sada naoružati strpljenjem i početi pomagati svima u svojoj okolini da njihovo buđenje prođe čim lakše i čim brže. Tako će se i oni sami uklopiti u potpuni NOVI način života. Stari svijet nestaje i urušava se.

Mnogi, koji nisu spremni mijenjati se ili imaju takav ugovor duše, napuštaju svoja tijela. Ljudi sada spoznaju da su živjeli u iluziji i da ništa nije istina što su kroz život naučili.

Ljudska civilizacija počinje život na novim PARADIGMAMA i svi trebamo doprinositi dobrobiti svakog pojedinca kao i cijele zajednice. Do sada smo živjeli u potpunoj odvojenosti jedni od drugih, odvojenosti od sebe samih i odvojenosti od Boga. Novi svijet je svijet zajedništva, ljubavi, mira, radosti i obilja. SADA dižemo svoju svijest na viši nivo i povezani smo sa svime i svima.



U procesu smo koji neće završiti preko noći. Zato je potrebna maksimalna ljubav prema sebi koju svi trebaju naučiti jer će tek tada moći voljeti i bezuvjetno prihvaćati i sve druge. Ljudi uopće ne razumiju što to znači voljeti se. Ne znaju tko su, ne znaju zašto su tu ni što je njihova svrha. Uvođenjem malih dobrih navika u svoj život mi počinjemo stvarati nove navike koje će nam promijeniti život. Zato je početak promjene uvijek u jednoj jedinoj misli. Želim BITI super. Želim biti zdrava, vitalna, radosna, puna ljubavi, voljena, cijenjena, sretna, uspješna, potpuno neovisna. Želim biti svoja.

Jednom riječju želim NOVI osjećaj sebe same. Želim se osjećati kraljevski. Zašto baš taj izraz? Zato jer mi i jesmo kraljevskog roda. Mi svi smo sinovi i kćeri Stvoritelja i nama pripada sve što poželimo. Upravo sada postajemo svjesni svojeg božanskog porijekla tako da će sve te naše nove spoznaje promijeniti svijet. Što ćemo više pažnje posvećivati sebi i povezivati se sa našim unutarnjim bićem, to ćemo početi živjeti sve više u harmoniji koja će se reflektirati u vanjskoj stvarnosti i kreirati sve NOVO. Znati ćemo da je taj impuls ljubavi prema sebi i prepoznavanje Božanske Iskre u nama pokrenulo lavinu promjena pa smo počeli odbacivati sve stare obrasce i uvjerenja koja više nisu bila u skladu sa time što mi sada jesmo.

Život je konstantna promjena i sada znamo da je sve manifestacija te sveprisutne energije koja žudi za svim mogućim iskustvima. Znamo da smo mi ta svijest koja se stalno transformira u nešto novo. Na nama je da biramo iskustva koja ćemo živjeti. Dana nam je slobodna volja usmjeravati tu energiju života u što god želimo. Energija ne prosuđuje da li je nešto dobro ili loše po našem ljudskom razmišljanju. Ona ispunjava sve na što se fokusiramo i u što unosimo svoje dominantne osjećaje.

Kroz godine osobnog rasta naučili smo birati svoje misli. Više nemamo fokus na negativnom i onom što ne želimo živjeti. Svima nama je bila potrebna zemaljska škola kako bi naučili u najgorim situacijama sačuvati ljubav u srcu. Bilo nam je potrebno savladati polaritet dualnosti da znamo razlikovati dobro od zla, odnosno da naučimo sami svojom vibracijom privlačiti dobre ili loše ljude, situacije ili stvari, željeli ih mi ili ne.

Zato nam je Nikola Tesla poručio da kada naučimo sve o energiji, vibraciji i frekvenciji, da ćemo tada znati tajne Univerzuma. Učili smo i naučili. Zato sada cijela civilizacija zajedno sa Majkom Zemljom prelazi na viši nivo postojanja. Ostvarili smo svoj osobni rast i sada idemo dalje.



Naš je izbor slobodne volje da sada živimo u zajedništvu i ljubavi sa svime stvorenim, dakle sa svim ljudima, svim bićima, biljem i životinjama kao i Planetom Gajom koju ćemo od sada i te kako poštivati. Ona nas hrani i daje utočište, Ona je naša Majka Zemlja i sada je u procesu kada se regenerira, mijenja krajolik, potpuno mijenja tokove voda i kopna. Zato je potrebno da svi ljudi sudjeluju u tome i budu svjesni procesa u kojem se Ona nalazi kako se ne bi bojali svih tih promjena. One su neizbježne i u skladu su sa Božanskim Planom za nas.

Uskoro ćemo i u stvarnosti vidjeti promjene o kojima pišem. Taj će proces trajati godinama tako da će se ljudi seliti iz jednih u druga područja. Odbacimo zato svaku vezanost za bilo što i prepustimo se da nas se vodi. Upravo zato je potreban rad na sebi koji će svakom pojedincu omogućiti da razvije svoju intuiciju, da podigne senzibilitet tijela i da se poveže sam sa sobom pa samim tim i sa cijelim svijetom i Stvoriteljem.

Novi svijet baziran je na ljubavi i zajedništvu i stoga je potrebno da svatko od nas počne živjeti kroz svoje Bogom dane talente. Treba ih sam otkriti kako bi ih mogao dijeliti sa cijelim svijetom. Sama sam prošla proces osobne transformacije i sve sam spoznaje zapisala u dvije knjige koje i vama mogu pomoći probuditi se i živjeti svoju autentičnost. Knjiga “Slobodna volja Ključ za ispunjenje i osobno Uzašašće” ubrzati će vaš proces buđenja i otkrivanja vaše životne svrhe jer tek kada ste autentični vi možete napredovati i razvijati se u višedimenzionalno biće. Druga knjiga “Zlatno doba je počelo, uđite, vrata su otvorena” govori o svim promjenama i aktualnim događanjima i Novom svijetu koji počinjemo sada zajedno graditi.

Kao što znate, postoji mnogo znakova da se stvari na Zemlji mijenjaju. Ove promjene će se ubrzati u bliskoj budućnosti kako se Zemlja kreće u novu vibraciju. Kako se Planeta Zemlja približava ovoj višoj vibraciji, primijetit ćete da će vam biti teže živjeti s boli i problemima. Zato se svi trebaju riješiti otrova iz svog tijela i uma. Naše tijelo sada prelazi iz pretežno ugljikove strukture u kristalnu tako da nam se mijenja DNA kako bi se s lakoćom prilagodili novoj stvarnosti. Mnogi sada ima razne simptome po tijelu i osjećaju glavobolju i razne bolove po tijelu kao i vrtoglavice i druge poteškoće. Vi niste bolesni nego se prilagođavate Novom životu.

izvor
[Vrh] Go down
 
Vrijeme buđenja, vrijeme istine
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vrijeme
» Vrijeme je za ....
» Sve u svoje vrijeme
» Slobodno vrijeme
» Biljke - vrijeme odmaranja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj-
Forum(o)Bir: